WINDOWS 8 - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WINDOWS 8

DisCus

Recommended Posts

אגב, איך מסירים את המערכת הפעלה הזאת?

התקנתי את win8 בצורה של dual boot, ככה שבהדלקת המחשב יש לי אפשרות לבחור בין win7 ל - win8.

עכשיו אין לי מושג איך למחוק אותה ולהסיר את האפשרות של win8 מהבוט.

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Windows 8 Enterprise Evaluation היא למעשה הגרסה הסופית שאמורה להיות זהה ל- 8 Ultimate?

הבנתי שגרסת ה-Enterprise מיועדת לארגונים גדולים ולא לכל אדם. הגרסה הזאת ניתנת לשימוש לאורך 90 ימים, האם ניתן להשתמש בה תמיד באמצעות שימוש בקראק אחרי התקנתה?

אשמח לתשובה,

תודה

Windows 8 Enterprise Evaluation זו הגרסה הסופית והיא בעצם העתק לגרסה ששוחררה ליצרני המחשבים דרך Volume Licensing אפשר להישתמש בה חינם למשך 90 יום. (לאחר מיכן תתצרך לקנות אותה או לאקטב אותה בדרכים לא חוקיות כשהיא תיפרץ)

תוכל ליקרוא על הגרסה הזו עוד כאן.

קימות 4 מהדורות ל- 8

Enterprise, pro, , RT (אין יותר Ultimate וכול השאר..)

core היא הבסיסית ביותר ו- pro היא המקצועית והם נמכרים בחניות.

Enterprise היא הגרסאה העסקית שכוללת עוד כמה תוספות כמו to go (אבל זה לא אומר שאתה לא יכול להשתמש בה)

RT היא גרסאה למעבדי ARM

מקווה שעזרתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחל->msconfig->תחת boot תוכל להסיר מה שאתה רוצה.

אבל אחרי ההסרה מהבוט, אין צורך למחוק מהדיסק? כל המקום שהמערכת הזאת תופסת עדיין משוייך אליה, לא? ומה עם כל הקבצים ברג'יסטרי? (ת'כלס אני לא סגור על מה הולך שם...)

בקיצור, אחרי ההסרה מהבוט אין צורך לעשות עוד משהו כדי להסיר את המערכת לגמרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזו מחיצה מותקנת כל מערכת הפעלה?

במחיצה המשנית שלי.

במחיצה הראשית יש את WIN7 ורוב התוכנות ובמחיצה המשנית הרבה סרטים ומעט תוכנות שהחלטתי להתקין שם.

(אגב, במחיצה המשנית יש לי תיקיית ששם נמצאים הקבצים של win8. האם כל קבצי המערכת הפעלה שם? או שבהתקנה המ"ה העתיקה קבצים למקומות אחרים?)

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעומת זאת המטרו פשוט בלתי שמיש - כל הזמן צריך להזיז את העכבר לפינות שונות של המסך כדי לראות דברים שונים, לפעמים צריך גם לחכות כמה שניות, ואין בזה שום הגיון במסכים גדולים כשרוצים את כל המידע פרוס על המסך בו-זמנית.

בנוסף, אני אוהב לסדר את שולחן העבודה שלי כך שהתוכנות שאני משתמש בהן באופן קבוע יהיו בצד ימין, וקבצים לעבודה שוטפת יהיו בצד שמאל. המטרו מאוד מגביל את מה שאפשר להוסיף למסך הלבנים - רק "אפליקציות" - לא תיקיות, לא קיצורי דרך, וגם האפשרות לסדר את הסמלים מאוד מוגבלת. גם להוסיף קיצורי דרך לשולחן העבודה זה סיוט - צריך למצוא את התוכנה ידנית בתיקיה שלה, כשקודם אפשר היה פשוט לגרור את התוכנות שצריך מתפריט "התחל".

לא התקנתי את הוינדוס 8, אבל ממה שהבנתי ממשק המטרו מיועד לטאבלטים, ולא לעבודה עם עכבר.

לעבודה במחשב עדיף להשתמש בממשק הוותיק. (שגם שונה מעט כפי שהבנתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהנסיון שלי אמנם המטרו מיועד יותר לטאבלטים אבל אפשר בהחלט לעבוד גם עם עכבר ומקלדת.

הבעיה עם הממשק החדש זה שהוא פחות נוח לעבודה שוטפת. אם למשל אני צריך לעבוד עם כמה במקביל (יותר מ-2) ולסדר אותם באופן שונה ממה שהמטרו מציע אני צריך לחזור לממשק הישן כל פעם. זה אמנם אפשרי אבל הרבה פחות נוח ממקודם.

מקווה שבעתיד מייקרוסופט תתעשת ותחליט להוציא אפשרות בחירה לעבוד עם הממשק הישן בלבד.

נכון להיום אני נשאר עם וינדוס 7 בלבד. הממשק החדש, לפחות מבחינת רמת האפליקציות, לא שווה את המעבר לוינדוס 8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן בקלות לבטל את ממשק המטרו ולשוב לממשק הישן.

http://www.dedoimedo.com/computers/windows-8-metro.html

המטרו מיועד לטאבלטים, ולכן הוא לא נוח לכם.

1. Start-->run--> regedit

2. Navigate to HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer.

3. Find the RPEnabled key and change the key from 1 to 0.

תוספת: אם זה לא עובד עקב זה שמיקרוסופט שינו את ה reg key בגרסת ה preview release ולא שינו חזרה בגרסה הסופית, אז ניתן לשנות כך: (לא בדקתי זאת בעצמי. רצוי בכל מקרה לגבות את ה key הקודם לפני כל שינוי)

אם רוצים לשנות לכל המשתמשים הקיימים במחשב:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon]

"Shell"="explorer.exe /select,explorer.exe"

אם רוצים לשנות רק עבור המשתמש הפעיל.

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon]

"Shell"="explorer.exe /select,explorer.exe"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...