ג'ויסטיק גיים פאד - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ג'ויסטיק גיים פאד

rozin

Recommended Posts

היי חבר'ה,

אני יודע שזה אולי לא בדיוק המקום הנכון לשאול בו, אבל שאלתי בפורום משחקים כללי ואף אחד לא ענה אז חשבתי שאולי כאן מישהו יעזור..

אז ככה:

אני קונה בקרוב מחשב חדש לגיימינג (בהמלצת התותחים בפורומים פה) ויש לי כמה התלבטויות שהייתי רוצה לשאול:

1. אני רוצה לקנות גיים פאד כלשהו שישמש לי למשחקים כמו ASSASSINS CREED 3 , , black ops ועוד, השאלה היא האם לדעתכם זה אפשרי לשחק את רוב המשחקים עם גיים פאד או שרוב המשחקים של ימינו לא בנויים לעבודה עם ג'ויסטיק? הכוונה מבחינת האם זה בכלל יקלוט אותו או שיגיד לי שאני יכול לשחק רק עם מקלדת ועכבר.

2. האם יש ג'ויסטיק טוב שאתם הייתם ממליצים עליו? אני יודע שהג'ויסטיק של ה XBOX מעולה אבל לעומת זאת יש ג'ויסטיקים של חברות כמו לוג'יטק ו saitek שאת הג'וייסטיקים שלהם אפשר לתכנת גם למשחקים שלא נועדו לעבוד עם גיים פד... יש המלצות??

3. בלי קשר לזה, יש לי PS2 ישן עם 4 שלטים ואני רוצה להיות מסוגל לשחק פיפא או פרו אבולושן עם חברים, הייתם ממליצים לקנות בדיל אקסטרים איזה 2 מפצלים של PS2 TO וככה שנוכל לשחק במשחק? זה יעבוד לדעתכם?

תודה מראש!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם יש לך 4 דול שוק 2 (זה השם של הגימפאדים בPS2 )

יותר זול לך לקנות מתאם

זה יפעל בהרבה מישחקים ,לא כולם

אבל היום אפשר לעקוף מישחקים לא ניתמכים דרך תוכנה ,רק שזה מעצבן כי כל מישחק מגדירים לחוד

בעניין גימפאד 360,הוא פשוט תומך בהרבה מישחקים בלי להגדיר כלום

להרבה מהם יש גם את התפריטים שלו ובגלל זה הוא נוח לשחק

למרות שמישחקי 2D ,אני מעדיף גימפאד סאטורן של SLS

וזה כבר תלוי במה אתה משחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...