ספורט מקומי : למכור ישן במחיר חדש - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספורט מקומי : למכור ישן במחיר חדש

Eliel

Recommended Posts

קודם כל אני צרפתי, אז טבע ישראלי אני לא חושב שיש לי (תודה לאל)

דבר שני, גם בצרפת ישנן כמה חנויות שמשתמשות בשיטה הנפלאה הזאת, אז אני קצת יודע על מה אני מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל אני צרפתי, אז טבע ישראלי אני לא חושב שיש לי (תודה לאל)

אם לא נעים לך הטבע הישראלי, אתה מוזמן לחזור לצרפת שם יעריכו את הטבע הצרפתי הנפלא שלך (ואגב, לפי ההתבטאות המצוטטת אני מטיל ספק בנפלאות שלעיל) ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בצרפת שבוע, מקום נוראי ומלא באנשים מגעילים, למה נראה לך הוא עבר לישראל :lol:

הניילון הזה זה הדבר הכי נוראי שראיתי בחיים שלי, הגיע הזמן שיפסיקו להשתמש בו :P

99.9% שזה באמת בשביל להכניס כבל חשמל מתאים. רוב היבואנים בארץ מחפשים את הדיל הכי טוב ולכן ברוב המקרים הספק לא מגיע עם הכבל המתאים וצריך לסדר את זה.

ל יש ספקים שמגיעים בלי כבל בכלל, כמו שצריך! לכל אחד יש היום 100 כאלה בבית! בחלק מהמדינות הוא מגיע עם כי היבואנים בקשו להוסיף. בחלק מהמדינות יש ניילון על האריזה ובחלק לא, אני חושב שבארץ לא אבל אני לא בטוח 100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מקומי ולא נעליים.

פותח הדיון אם אין לך הוכחות שמוכרים לך מוצר משומש הייתי נזהר בהאשמות שווא.

בארץ רוב המוצרים מגיעים ללא ניילון כדי לאפשר להכניס עלון שימוש בעברית או כבל חשמל מתאים.

במקרה של מוצרי מחשוב, אתה מקבל אחריות מלאה של המקום ממנו נקנה המוצר - אז למה סתם להתלונן?

רכב שאתה קונה אצל יבואן מגיע לרוב עם מספר ק"מ בודדים (טסט במפעל ושינוע) אז גם על זה אתה בוכה שהוא לא חדש מהניילון?

נ.ב.

פותח הדיון - אתה מתבקש לערוך את הכותרת שתהיה יותר אינפורמטיבי ולא מתחכמת אחרת הדיון ימחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בקיצור, הויכוח לא כל כך מעניין אותי כרגע.

מי שקנה ספק SEASONIC וקיבל אותו אתום, אשמח לדעת מאיפה.

ותסלחו ליא באמת על הדרישה המוגזמת שלי לרצות את הספק הזה אתום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...