שאלה מאוד דחופה על ההארדיסק שלי - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה מאוד דחופה על ההארדיסק שלי

kfirbep

Recommended Posts

שלחתי היום את המחשב שלי לתיקון כי ההארדיסק עשה המון רעשים נהרגע שקניתי טותו,בקיצור התקשרו אלי עכשיו מהחנות ואמרו לי שזה לא בעיה בהארדיסק וזה הדגם לי זה נראה מוזר שWD ימכרו הארדיסק כל כך מרעיש...הדגם של ההארדיסק הוא

WD 1002 FAEX 1TB SATA 3-BLACK

הדגם הזה באמת עושה כל כך הרבה רעש לפעמים אי אפשר להיות עם המחשב באותו חדר(במיוחד אם אני עושה סריקה של האנטי וירוס ) כי הרעש בלתי נסבל?וגם הם אמרו לי שאם אני רוצה הם יכולים להחליף לי לחברה אחרת שקוראים לה Hitachi השאלה אם היא טובה כמו ושווה כמו ההארדיסק של כי ההארדיסק ששילמתי עליו עולה דיי הרבה ואני לא רוצה שיחליפו לי להארדיסק יותר זול ובסוף שילמתי יותר על הארדיסק שהוא זול.

בבקשה תענו לי כמה שיותר מהר כי צריך להחזיר להם תשובה!

תודה לכל העוזרים!

עריכה:התקשרתי אליהם והדגם של הhitachi הוא HDS721010cla32

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך

הדיסק שקנית נחשב למהיר בקטגוריה,

וגם למרעיש :) , אבל לא הייתי אומר

ברמה שאי אפשר להימצא בחדר.

היטאצ'י הוא בסדר, אבל אני לא יודע מה מחירו,

ובספק אם הוא מהיר כמו ה - .

אתה יכול לדרוש אחר מאותו הדגם או לחילופין

לבקש את הסיגייט הזה ST1000DM003 שהוא זול מהותית מה - ,

או לבקש את ה - 2TB של שעולה כ - 600 ש"ח ST2000DM001,

וזיכוי על ההפרש.

:xyxthumbs:

תודה סוף סוף תגובה:)ריעננתי את הדף הזה בלי סוף.

למקרה שלא ראית הדגם שהם רוצים להחליף לי אליו הוא hds72101 באיביי הוא מתחיל מ60 יורו לפי מה שאני זוכר.

הבעיה שזאת לא חנות מחשבים רגילה...קשה לי להסביר אבל המבחר שם לא גדול בכלל והם אמרו לי שהדגם של הhitachi הוא הדגם היחידי שיש להם שהוא 1tb כך שאני לא יכול לבקש את שאר ההארדיסקים שציינת...

אני יכול להגיד לך שלפעמים הרעש איתו כמעט בלתי נסבל ואני לא מבין איך מייצרים כזה מוצר...אם אני אתקשר לwd הם יסכימו להחליף לי את המוצר למוצר אחר שהוא פחות מרעיש?

עכשיו לפי מה שראיתי באינטרנט הwd מהיר פי 2 אם לא יותר מhitachi אז אני לא יודע אם כדי לי...

עריכה:אם אני אבקש הארדיסק אחר אבל מאותו דגם הוא עדיין ירעיש לי כי זה בעיה בדגם לא?מה זה משנה אם אני אחליף באותו אחד כשזה בעיה בדגם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...