שתי שאלות דחופות לגבי רשת עם 2 כרטיסי רשת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי שאלות דחופות לגבי רשת עם 2 כרטיסי רשת

SandSt0rm

Recommended Posts

1. אוקיי אז יש לי 2 מחשבים עם וכאשר אני משחק משחקי באינטרנט ואבא שלי סתם ככה גולש באינטרנט

אז ברגע שהוא הדפדפן טוען את הדף יש לי שני או שתי שניות של קפיצת פינג

בגלל שהדפדפן ל1-2 שניות לוקח כמעט את כל הupload limit שיש לי בadsl 750kb

אז חבר שלי אמר לי שיש תוכנה שיכולה להגביל את המחשב השני לדוגמה עד ל3 קיי בייט מקסימום

ואז יקח לדפדפן הרבה יותר זמן לעלות את הדף.. כמו 3-5 שניות אבל זה לא ישפיע לי על המשחקים...

אם אתם מכירים תוכנה טובה כזאת

בבקשה תנו שם ואם אפשר גם לינק. תודה

2. חבר שלי אמר לי שהרשת הרגילה שאני מגדיר דרך הxp היא פריצה ביותר ועדיף להשתמש עם תוכנה כדי למנוע פריצות..

זה נכון?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא זוכר לגבי שם של תוכנה אבל אני זוכר שדיברו על זה פה. אתה יכול לחפש אם זה לא קשה לך.

2. הרשת שלך פרוצה כמו כל מחשב אחר שמחובר לאינטרנט. אם תתקין פיירוול על השרת ולא תפתח פורטים מיותרים אז לא תהיה לך בעיה מיוחדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסטיקי "מידע שימושי וקישורים חשובים" פה בראש הפורום תמצא הכל.

עברתי על הכל

לא ראיתי תוכנה שממש יכולה לעזור לי

אני בעיקרון מחפש תוכנה שגם תחבר לי בין 2 כרטיסי [לרשת כולל אינטרנט] וגם תוכל להגביל את מהירות הupload של השרת למשתמש [מחשב ראשי למשני]

תודה

[וכן אני באמת באמת חיפשתי ולא מצאתי, אני יודה לכם מאוד אם תביאו לי שם של תוכנה או אפילו לינק...]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי על הכל

לא ראיתי תוכנה שממש יכולה לעזור לי

אני בעיקרון מחפש תוכנה שגם תחבר לי בין 2 כרטיסי רשת [לרשת כולל אינטרנט]

את זה אפשר לעשות בקלות עם הווינדוס. יש מדריך שמסביר איך להגדיר את זה פה בראש הפורום.

וגם תוכל להגביל את מהירות הupload של השרת למשתמש [מחשב ראשי למשני]

ציטוט מהסטיקי "מידע שימושי וקישורים חשובים":

Bandwidth Controller

זוהי תוכנה להגבלת מהירות המידע שעובר בכרטיס הרשת שלכם. אם אתם רוצים להגביל את כמות המידע הנכנס/היוצא ברשת שלכם, התוכנה הזאת עושה את העבודה באופן קל מאוד.

קישור להורדה: http://download.com.com/3000-2085-10188776.html?part=107681&subj=dlpage&tag=button

אם אתה רוצה כלי חזק יותר לשיתוף אינטרנט, אתה יכול להשתמש ב-WinRoute Pro. זוהי תוכנת צד-שלישי שמשתפת , ואם אני לא טועה, יש בה אפשרות להגביל את רוחב הפס המועבר למחשבים אחרים.

כמה חסרונות בה:

א. היא הרבה יותר קשה לתיפעול מאשר שיתוף האינטרנט הפשוט של (ICS) ומצריכה ידע בתחום בשביל לתחזק אותה.

ב. היא לא חינמית.

השיתוף של וגם התוכנה Bandwidth Controller שניהם מאוד קלים לשימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...