מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :) - עמוד 55 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז Fractal Design Define R4 - ההרשמה נסגרה - מזל"ט לכל הקונים :)

adi518

בחר צבע:  

661 הצבעות

1. 1. בחר צבע:

• שחור (כמות: 1)
    • לבן (כמות: 1)
    • טיטניום (כמות: 1) (לא בטוח שיהיה, במצב כזה ניתן להמיר לשחור או לבן)

Recommended Posts

ספקולציה

בכלל לא בטוח שהמלאי הזה כל כך ישן

בכלל לא בטוח שהמחיר שהיבואן קיבל מפרקטל השתנה אפילו בשקל.

מה שכן ידוע שהמכירה התבצעה לפני שבועיים, בטח לא לפני חודשיים. ושעכשיו המחיר דומה למה שציפינו. בהתאם למחיר שחישבתי על פי ניואג שלא השתנה שם אפילו בסנט!

מלאים לא עפים ביום, אם המארזים היו בארץ מיד אחרי ההשקה משמע היבואן קנה במחיר גבוה יותר מאשר הוא יביא אותם היום.

את מי מעניין ניואג? בסה"כ עוד חנות גדולה. יש זולים ממנה.

תמונה אחת שווה אלף מילים, מחיר הR4 שחור לצרכן באירופה מיום ההשקה עד להיום(ומי שחושב שבארה"ב זול יותר יכול לרשום בגוגל מע"מ)

oCkas.jpg

מ114.90 ל88.90 יורו, ואני נוטה להאמין לקיריל שרשם שהם מוכרים בהפסד, כנראה מנסים להעביר מסר מסויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 841
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המארז הזה נכנס למלאי של cdlog רק בספטמבר, לא סביר שהמספרים האלו רלוונטיים אליהם. ובכלל לא בטוח שהמחיר שפרקטל מוכרת ליבואן השתנה בסנט, רק הגרידיות של החנויות לדפוק מחיר למוצר חדש ירדה כרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא היה בסוף יולי(מתי שהוא הושק) כבר אצל TMS, משמע אצל CDLOG והבאתי קישור להודעה.

המספרים הללו רלוונטים מאוד לנושא ואפילו אפשר לראות את הנפילה שקרתה באורח פלא במקביל להופעה של המארז אצל אייבורי במחיר נמוך יחסית ::) , הם מראים כיצד יורד מחיר של מוצר חדש(ואין פה משהו יוצא דופן) במקרה הזה בדיוק המוצר שעליו מדובר , הם פשוט לא מסתדרים עם התיאוריה שלך. כמו שאמרתי תמונה אחת שווה אלף מילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכל חברי הקהילה, ראיתי שהרבה מכם שאלו לגבי נושא המכירה הקבוצתית-

אייבורי תמיד שואפת להציע הצעות טובות ללקוחות שלה, ובמיוחד לחברי הקהילה, כשפנו אלינו לגבי המכירה הקבוצתית לא היה באפשרותנו להציע אותו במחיר שיהיה אטרקטיבי מספיק לטעמנו. בזמן שהמשכנו לחפש דרכים להביא את המארז המכירה נסגרה ורבים רכשו את המארז- אנו מאחלים להם להתחדש ולהנות ממנו.

כעת לאחר שכבר נסגרה המכירה מצאנו דרך להציע את המארז במחיר אטרקטיבי ואיננו רואים סיבה למנוע אותו מאחרים המעוניינים.

חג שמח לכולם, ובהצלחה ביוזמות קבוצתיות בעתיד

שי, אייבורי מחשבים

נציגי אייבורי / שי,

אם המשכתם לחפש, לא מצאתם לנכון לעדכן את מארגן הקניה הקבוצתית על כך שעדיין יש טעם לחכות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי. עכשיו שעדי יבוא ויגיד מה הייתה ההצעה שהוא קיבל מאייבורי לפני שהמכירה נסגרה

ואז נראה אם לכישלון הזה יש שני ראשים או רק אחד.

חבל שאתה לא חושב פעמיים לפני שאתה עושה "שלח".

קודם כל, בכלל לא השתתפת בקנייה, אז אני לא מבין על מה יש לך לכעוס?

דבר שני הרבה יותר חשוב, אם היית טורח לחזור ולקרוא גם עכשיו וגם לפני שהקנייה נסגרה, רשמתי שאין הצעה מאייבורי, מעולם לא קיבלתי מהם הצעת מחיר והתגובה האחרונה של שי זה בדיוק מה שהוא כתב לי בהודעה פרטית כמה וכמה פעמים.

מלבד TMS לא קיבלתי הצעת מחיר קונקרטית מאף אחד ותאמין לי שניסיתי ושלחתי אינספור מיילים וטלפונים. חבל לי שאתה קורא להתנהלות "כשלון". אם אתה כזה תותח בוא תרים קנייה כזאת בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני לא כועס. ההודעה הזו כוונה למישהו ספציפי ובהקשר מסויים.

2. זה נכון, אני לא השתתפתי בקניה בגלל שהמחיר היה לדעתי לא אטרקטיבי.

3. לא מצאתי טעם לקרוא 80 עמודים של ת'ראד בתקווה שאני אולי אמצא אותה שם, ולכן אני מודה לך על התשובה, המהירה.

4. אלא, שמהתשובה שלך עולה, בבירור, שהכישלון, בדיוק כמו שחשבתי, הוא באחריותם של חברי הקבוצה המלחיצים למיניהם. ובכל הכבוד, כאמור, אין כל נימה של זלזול במאמציך ובכוונתיך הטובות, אבל לקבל בקבוצתית, על 30+ , מחיר שהוא יותר גבוה בכ-20% מאשר המחיר למארז בודד שבועיים אחרי שהקבוצה מקבלת את המארז, זה כישלון, וזה מבחן התוצאה, חברי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגיעה ל- adi518 תודה גדולה על הארגון. :xyxthumbs:

הוא באמת עשה מעל ומעבר.

כמו שאמרו כאן לפני, בלי היוזמה לארגון הקניה, גם המחיר שאייבורי נתנו (שעכשיו אנחנו מתבאסים עליו) לא היה מושג.

אני רק מקווה שכולנו למדנו את הלקח לפעמים הבאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16811352020

110 דולר הם 440 שקל בארץ. אייבורי מוכרים ב-15 שקל פחות. תגיד לי אתה מה אתה מבין מזה.

אני חוזר ואומר - לזמנו, זאת הייתה עסקה טובה.

מסכים איתך!

אין מה לבכות על מה שהיה, הקניה נסגרה, היה מחיר, שלמו אותו וזהו.

כמו כל דבר בחיים פתאום תבוא X חברה תמכור במחיר שלא מחיר (גם אם זה יהיה בהפסד)

ואנחנו נגרד את הראש חזק חזק וכנראה שנתעצבן או אפילו נתבאס.

מיותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

יותר מזה, חישבתי עכשיו כמה יעלו לי הספק והמארז ביחד, בלי באנדל ובלי קניה קבוצתית. יצא 1268 שקל, ולהוסיף לזה עוד משלוח (שהיה בחינם מ-TMS) של כמה עשרות שקלים (או אולי יותר, מארז זה דבר גדול וכבד), יצא שחסכתי נגיד 350 שקלים. שוב אומר, לזמנו זאת הייתה עסקה מצויינת.

תודה לעדי על הארגון, כל הכבוד, מעריך את פועלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

adi518 ניהל את הקניה בצורה מופתית, כולל רישום מסודר של המשתתפים ועדכון הרשימות, פניה למספר חנויות וספקים, טלפונים, זמן ועצבים.

הקניה הזו נסגרה במחיר גבוה מידי, לדעתי בין היתר בגלל שני חברי פורום שהפריעו לקניה הזו להתנהל בצורה תקינה. הגדיל לעשות RUBI שחפר לי בהודעות וניסה לשכנע אותי למה הוא צודק, ולמה מחיר של 400 ש"ח הוא לא ראלי. שוב, הבנאדם בכלל לא משתתף בקניה, ולמרות זאת כל הדיון הזה רווי בהודעות שיכנוע שלו שהמחיר לא יכול לרדת מתחת ל-500, עם התפלספויות של כניסה לשיקולי רווח והפסד של החנות.

הגדיל לעשות גם Screw_Master, שפתח בגישה תבוסתנית של - בואו לא נרגיז את החנות בהתעקשות של להוריד את המחיר, אחר כך זה יתנקם בנו (?..) כשנרצה לקנות מהם שוב. בואו נקנה כבר במחיר הזה. הקניה הזו בסוף לא תצא פועל, בלה בלה. לדעתי Screw_Master אפילו הזיל דמעה ברגעים הקשים הללו.

בגלל השניים הנ"ל הדיון ננעל לתקופה של מספר ימים כדי שלא ימשיכו לחבל בקניה (במודע או לא במודע).

עדי, שוב תודה על הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רובי ואני צדקנו - TMS בזמנו כנראה באמת לא יכלו למכור יותר בזול, ולא ניתן להוכיח שאייבורי עכשיו לא מוכרים בהפסד, אז...

חוץ מזה - אל תראה את העולם בשחור ולבן: אני הבאתי את הקניה למודעות הציבור באמצעות העמוד הראשי של האתר, שיש לו אלפי צפיות יותר מלפורומים. אם תוכיח שכמות הקונים לא הגיע מהידיעה שפרסמתי בעמוד הראשי, אני אקבל את זה שלא תרמתי כלום.

שאני אבין - אתה כועס עלי כי מנעתי ממך להיות ישראלי חזיר, זה הקטע? הקניה התעכבה בשבוע כי רציתם מחיר טוב יותר, ו-TMS לא יכלו לתת לך מחיר טוב יותר. נותנים לך אצבע בדמות מחיר זול יותר משמעותית, אל תרצה את כל היד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה יודע שלא יכלו לתת מחיר טוב יותר? עוד ספקולציה? כנ"ל לגבי מחיר "ההפסד" שאייבורי מוכרים בו כעת.

אתה פשוט היית "לחוץ" לסגור כי זה התאים לך למפרט שבדיוק קנית.

יש הבדל בין להיות חזיר לבין להיות פראייר. עשו עליכם סיבוב קטן בtms, בהחלט לא נורא כי זה סה"כ 100-200 שח. אבל זה בהחלט נובע מהגישה התבוסתנית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...