שופטת זייפה פרוטוקולים ע"מ לפגוע בעורך דין - העונש הצפוי: נזיפה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שופטת זייפה פרוטוקולים ע"מ לפגוע בעורך דין - העונש הצפוי: נזיפה

vic07

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

hero, לא אכפת לי איך נציב תלונות הציבור מתפתל כדי לא לקרוא לילד בשמו. שינוי פרוטוקול שלא כחוק למטרת השפעה על הרושם שהוא יוצר הוא זיוף, נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לעובדה שזה מכתב של נשיא בית משפט העליון?

מעבר לכך, כמו שכתבתי בפוסט השני שלי "ספק אם מדובר בזיוף".

עם נשיא בית המשפט העליון אני לא מתווכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לעובדה שזה מכתב של נשיא בית משפט העליון?

ועכשיו אני חייב לשאול - אתה קראת את הנאמר? הטענה לפיה לא מדובר בזיוף מתבססת על עמדת נציב התלונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו אני חייב לשאול - אתה קראת את הנאמר? הטענה לפיה לא מדובר בזיוף מתבססת על עמדת נציב התלונות.

באמת??

הבנת הנקרא??

נשיא בית המשפט העליון קבע מבחינה משפטית מה המשמעות של הממצאים העובדתיים של הנציב.

ול-judas - כשנגיע לגשר הזה נעבור אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשיא בית המשפט העליון קבע מבחינה משפטית מה המשמעות של הממצאים העובדתיים של הנציב.

אהא. ואתה מוכן לקבל "עובדה" לפיה הכנסת תוכן לפרוטוקול אינה זיוף? זו מסקנה אותה קבע הנציב - הנשיא התייחס רק להשלכותיה של מסקנה זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכתבה בYNET שדיברה על המקרה (קישור בהודעה הראשונה בדיון) מוזכרות טענות מצד וועדת האתיקה על כך שהשינויים לא היו קוסמטיים בלבד אלא כללו גם שינויים של ממש, לרבות הכנסת פרשנויות שלא נאמרו במקור לדברים שכן נאמרו. בתגובה של הנציב והנשיא אחריו אין כל התייחסות לכך - הם מסתפקים בלהגיד פחות או יותר את מה שעמרי אמר עכשיו בלי לנמק.

ואם אינכם יודעים איך מתנהלת המערכת, ברשותכם אזכיר מקרה נוסף מהשנים האחרונות:

http://www.themarker.com/law/1.559311

תקציר: שופטת זייפה פרוטוקולים של דיונים שכלל לא התקיימו, עקב העדרותה של השופטת עצמה. שופטי בית הדין המשמעתי קבעו שאין בכך "זיוף" וקבעו שהשופטת יכולה להשאר בתפקידה. השופטת הודחה בסופו של דבר באמצעות הליך עקיף, שכלל התערבות של גורמים נוספים. לא נקבע לשופטת עונש נוסף כלשהו, ולא נפתחה חקירה פלילית בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ול-judas - כשנגיע לגשר הזה נעבור אותו

ברוכים הבאים למסדר הישועיסטי.

"אאמין כי הלבן אשר אני רואה הוא שחור, אם הממונים עלי בכנסייה יגדירו אותו כשחור".

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%A2%D7%99%D7%9D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מתבייש להשוות בכלל לכנסיה. שם מדובר בדת פרימטיבית.

ואילו כאן, הנציב/הנשיא הם כוהנים שופטים בחסד עליון. כל מילה שהם מוציאים מהפה היא טהורה וזכה וכל שכן אמת לאמיתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...