איך פייסבוק גילו את המספר פלאפון שלי? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך פייסבוק גילו את המספר פלאפון שלי?

NiMo1771

Recommended Posts

זה לא משנה, גם אם יש לפייסבוק דרך טכנית "להשיג" את הטלפון שלך על דעת עצמם, הם לא יעשו את זה ולא ישלחו לך SMSים ככה סתם (או בכלל).

אם בלינק שפרסמתי קודם לא מופיע כפעיל (אחרי שאתה צריך להפעיל אותו ידנית) השירות של קבלת התראות לטלפון - אז ההודעות האלה לא הגיעו מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש קשר.

חשבון הFACEBOOK שלי לא מכיל פרטים אמיתיים עלי.

השם שהופיע בSMS בכלל לא נמצא ברשימת החברים שלי.

יכול להיות שהם סתם זורקים שמות פרטיים קצרים ונפוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אני לא מבין איך מישהו הצליח לקשר בין הפרופיל שלי למספר פלאפון שלי, ולמה שהוא יעשה את זה

אתה אומר שהופנת לאתר הרשמי של פייסבוק.

אם זה לא באמת כך והופנת לאתר פישינג, אז "הרעיון" הוא לגנוב את הסיסמה של הפייסבוק שלך.

אם זה כן כך, מי יודע, אולי פייסבוק עצמה שולחת בכמויות דרך חברה צד ג', כדי שאנשים ישייכו את מספר הטלפון לפייסבוק.

כשהם שולחים SMS רנדומלית, הם לא צריכים לדעת מה חשבון הפייסבוק שלך, או אם בכלל יש לך חשבון. פשוט כשאתה לוחץ על הלינק, אתה מופנה ישירות לחשבון שלך דרך ה cookie שישנו כבר בדפדפן. (אם ישנו)

לדוגמה אם תלחץ על הלינק הבא: www.facebook.com - כל אחד יגיע לחשבון האישי שלו, למרות שמדובר באותו לינק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתרי פישינג _בנויים_ כך שהם מפנים לאתר הרשמי של החברה לאחר שעשו את שלהם, כדיי שלא לעורר חשדות

במקרה הנוכחי, אם מדובר אכן בפישינג, זה כל מה שנדרש. אם ב SMS קיבלת את הכתובת http://fishing.com/14D6CF56. שלחת לאתר הפישינג מידע : "14D6CF56 קיים ומגיב"

באתר הפישינג בבסיס הנתונים יש טבלה שמזהה את 14D6CF56 אם הפלאפון שלך, וזה הקוד שייחודי רק לך - ולא לאחרים. כלומר עכשו, זה אומר להם : "05xxxxxxx קיים ומגיב". הם קיבלו את המידע שלהם. אם היית רוצה לבדוק "מה זה", תחפש בגוגל על הדומיין או תגלוש אליו _בלי_ המזהה האישי.

מה שבאמת שונה הפעם, זה שחיפוש בגוגל מעלה שהדומיין שנשלח ב SMS שייך בעצמו לפייסבוק האמיתיים.... כך שאם מדובר בכל זאת בפישינג, עמוד הפישינג נמצא בתוך עצמו - מי שמבצע את הפישינג משתמש בפייסבוק בשביל זה - יש לו שנפתח כדיי להכיל המוני עמודים זהים כאלה, ואז הם בודקים אילו דפים קיבלו צפייה (לא מסובך, שמים בדף תמונה שנטענת משרת חיצוני והשרת הזה מדווח אם התמונה נטענה או לא), ובאותה הזדמנות אוליי בודקים של מי הפרופיל שנכנס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...