צריך עצה בשביל הקמת ארגון קטן - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עצה בשביל הקמת ארגון קטן

ben672

Recommended Posts

שלום לכולם!

ביקשו ממני להקים ארגון קטן של 35-40 תחנות.

אני יותר עובד עם שרתים\כלים של מייקורוסופט.

ביקשו ממני להתקין להם שני ראוטרים של switch+cisco (לשני נפרדות)לפי מה שהבנתי צריך ידע מקדים ב-cisco ולי אין אותו..

התקנתי ראוטרים "רגילים" ולזה אין לי בעיה,

השאלה שלי היא האם קיימת אלטרנטיבה טובה ל-cisco שלא דורש הרבה ידע מקדים?

האם הממשק של הוא מספיק קליל?

תודה רבה לכל העוזרים,והמשך יום נעים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מובן בכלל מה אתה צריך לעשות...

בשביל להגדיר ציוד צריך להבין ולא דווקא עובדה עם vendor מסויים.

אם אתה לא יודע מה אתה עושה ואין זמן ללמוד אז למה לא להגיד שאתה לא יכול לבצע את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שזה מה שכתבתי בהודעה הראשונה,

יש לי ידע בשרתים ואין לי ידע עם ציוד תקשורת ״מתוחכם״ קרי ראוטרים עסקיים,ולכן אני ניגש לפה כדי שיעזרו לי כי הניסיון היחיד שיש לי זה עם ציוד תקשורת ביתי, ולכן אני מחפש משהו לא מסובך מדי ואשמח ללמוד אם יש צורך...

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה קו ואיזה ראוטר.

צור קשר עם המחלקה העסקית בבזק, ויתאמו לך פגישה להתאמת הצרכים.

תוספת: מנסיון, לעסק בינוני-גדול אני גם ממליץ על זה.

בבזק מאוד מקצועיים בנושא, והעובדה שכל הפתרון מגיע מהם, והם אחראים על הכל טוטאלית, נותן המון ברמת האמינות.

בחברה שאת המחשוב שלה אני מנהל, יש 9 סניפים. כולם מחוברים ברשת IPVPN של , (גם החיבור אל האינטרנט ב014) עם ציוד סיסקו של ובאחריותם המלאה. אמינות כמעט טוטאלית. השבתה בשנה בממוצע אולי כמה שעות, וטכנאי מגיע מיידית במידת הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kalen:אני ממש מודה לך על העזרה,עזרת לי מאוד,תודה רבה וישר כח!

multicore:תודה גם לך על העזרה אבל אם תוכל להבא להיות קצת פחות ביקורתי\תקיף כלפי אנשים שאין להם ידע נרחב כמוך בתחום.

אנא ממך קבל את זה כביקורת בונה ולא להיפך...

תודה רבה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, זה לא קשה ללמוד להתשמש בCLI של Cisco (וכנ"ל לגבי שאר ה vendors) אם אתה מבין איך הרשת עודת מבחינת פרוטוקולים/לוגיקה.

אין דבר כזה "נתב רגיל" או "לא רגיל". כולם, בסופו של דבר, אותן פעולות סטנדרטיות (למעט מקרים של פרוטוקולים שהם proprietary כמו E\IGRP).

כנ"ל לגבי מיתוג.

לי יצא לעבור לעבוד מCLI של Cisco ל CLI של 3Com/Juniper/Dell/Avaya ולא הרגשתי שום שינוי חוץ מה syntax.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, זה לא קשה ללמוד להתשמש בCLI של Cisco (וכנ"ל לגבי שאר ה vendors) אם אתה מבין איך הרשת עודת מבחינת פרוטוקולים/לוגיקה.

אין דבר כזה "נתב רגיל" או "לא רגיל". כולם, בסופו של דבר, מבצעים אותן פעולות סטנדרטיות (למעט מקרים של פרוטוקולים שהם proprietary כמו E\IGRP).

כנ"ל לגבי מיתוג.

לי יצא לעבור לעבוד מCLI של Cisco ל CLI של 3Com/Juniper/Dell/Avaya ולא הרגשתי שום שינוי חוץ מה syntax.

ראשית תודה על התגובה,

היום דיברתי עם והם אמרו לי שאין להם ציוד של Cisco..

כן אני מבין איך הרשת עובדת פרוטוקולים/לוגיקה בזה אין לי בעיה,הבעיה שאין לי נסיון עם ה-CLI.

אין איזה ממשק WEB קליל בנתבים דוגמת 3com,Cisco?

ממש תודה רבה לך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...