מחפש מדפסת משולבת (פקס,סורק) - תקציב 200 - 400 ש"ח - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מדפסת משולבת (פקס,סורק) - תקציב 200 - 400 ש"ח

n14charlie

Recommended Posts

שלום

אני מחפש משולבת פקס וסורק, ההדפסות יהיו בעיקר שחור לבן ולעיתים רחוקות.

אין לי מושג מה ההבדל בין ליזר ללא ליזר אם מישהו יוכל להסביר בבקשה זה מאוד יעזור.

חשוב לי מאוד שהתחזוקה שלה לא תהיה יקרה (צבע) ושהיא תרזיק הרבה זמן (מותג איכותי ולא

חרטה שיהרס אחרי שנה).

רק לחדד: השימוש הוא ביתי וממש מדי פעם, חשוב שיהיה מותג טוב שלא נהרס.

תודה לכל מי שיכול לעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הדרישות שלך אתה צריך בכל זאת לייזר או ש נגיד officejet pro מסדרת 8XXX של .

פקס וסורק לא תקבל במחיר נמוך, הזולות הן רק מדפסות דיו שבשימוש לעיתים רחוקת פשוט מתייבשות,

ליתר דיוק ראש ההדפסה, בHP מה שכן זה הכל חלק שלם, ככה שמקסימום פשוט לקנות דיו חדש, אבל לייזר משתלמת לאורך זמן, על תחשוב יותר מידי על המחיר של המדפסת, מה שבסוף חשוב לך זאת עלות הדפסה, אז נכון שמשולבת לייזר שכוללת פקס (אתה יכול לבדוק דגמים של סמסונג ללא פקס עם אתה לא ממש חייב אותו ואז זה יותר זול) די יקרה, אבל תמיד תחשוב לתווך השימוש הרחוק, לי אישית יש דגם 1212 של וזה בין הזולות שכוללת פקס ופידר, וגם אני הייתי באותה ספינה עד שהחרתי בה, כל המשולבות דיו זה צעצוע זול, יש אנשים שיש להם 2 מדפסות לפעמים, אחת שחור לבן ועוד דגם הזרקת דיו צבעוני להדפס , אבל מי שלר צריך צבע, אין לו מה ל 2 מדפסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון אישי מדפסות של EPSON רגישות מאד להתייבשות,

ומדפסות של לא.

ברשותי מדפסת משולבת C4343 כבר מספר שנים ופרופיל השימוש שלי דומה לשלך, מעט הדפסות רק בשחור , לפעמים רק אחת לשבועיים בקיץ.

לא מחליף מחסנית צבע (שנגמרה מזמן אבל תקועה בפנים כדי שהמדפסת תמשיך לעבוד).

גם מדפסת ישנה יותר עבדה שנים ללא תקלות באותו אופן שימוש מועט.

יש להדגיש כי יש המון בעיות עם מחסניות חליפיות ל (גם כאלו שנרכשו בחנות "אמינה" כמו דיפו והייתי צריך לנדנד ולאיים עליהם כדי לקבל זיכוי, ולכן כדאי לרכוש רק מקוריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HP OJ 4500

קניתי אותה לאבא שלי שמדפיס כמה דפים בחודש ושולח/מקבל פקסים מידי פעם. היא כבר בת שנה וללא תקלות עובדת יפה. אך עם מדובר על כמות הדפסות גדולה יותר ממליץ לעלות דרגה לדגמים עסקיים יותר כמו ה- OJ 8600

ה- OJ 4500 במצבע באופיס דיפו 349 ש"ח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...