קניתי XBOX - צריך עזרה ! - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי XBOX - צריך עזרה !

whiteandfair

Recommended Posts

היי

ב"ה היום קניתי XBOX 360 SLIM .. אז הנה כמה שאלות:

1. קניתי מיקרוסופט פוינטס. אני רשום כמשתמש מבריטניה. הנקודות גם הם אירופאיות. זה לא נותן לי להוריד משחקים כגון וכו'. לפעמים גם דמואים זה לא נותן לי. השגיאה היא אותו דבר בשניהם, שגיאה של איזור. עכשיו ניסיתי להוריד איזהשהו דמו וזה דווקא כן נתן.. זה ממש מוזר כל הבלאגן הזה.. מה אני אמור לעשות עם הנקודות שקניתי אם אי אפשר להוריד משחקים שווים איתם?! גם ניסיתי 4 ועוד כל מני לקנות עם נקודות - לא הלך..! אני חוזר ואומר שוב , המשתמש הוא UNITED KINGDOM, פרטי אשראי של בריטניה , הנקודות עם אירופאיות.. =[[

2. מה הקטע שלהם נגד ישראל אני לא מבין.. לא מספיק שיש בעיות וכל השחקנים הישראלים צרכים לחפש קומבינות להרשם בטוב, הם אפילו לא שמו את ישראל ברשימת מדינות!

3. בכל מקרה בסוף קניתי 4 בדיסק, מישהו פה משחק במשחק הזה דרך האקסבוקס אונליין ויכול לעזור לי?? יעני משחק מולטיפליאר??

4. איך אפשר לגלוש באתרי דרך האקסבוקס? המוכר אמר לי שיש בו אבל אני לא מוצא..

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. קניתי מיקרוסופט פוינטס. אני רשום כמשתמש מבריטניה. הנקודות גם הם אירופאיות. זה לא נותן לי להוריד משחקים כגון וכו'. לפעמים גם דמואים זה לא נותן לי. השגיאה היא אותו דבר בשניהם, שגיאה של איזור. עכשיו ניסיתי להוריד איזהשהו דמו וזה דווקא כן נתן.. זה ממש מוזר כל הבלאגן הזה.. מה אני אמור לעשות עם הנקודות שקניתי אם אי אפשר להוריד משחקים שווים איתם?! גם ניסיתי 4 ועוד כל מני לקנות עם נקודות - לא הלך..! אני חוזר ואומר שוב , המשתמש הוא UNITED KINGDOM, פרטי אשראי של בריטניה , הנקודות עם אירופאיות.. =[[

ישראל לא ניתמכת רישמית בשרות LIVE ב360 כי הקונסולה לא הושקה פה רישמית

רק קונסולות של סוני הושקו רישמית בישראל

אתה יכול לקנות עם הנקודות מישחקי ארקיד כי אותם הם לא חוסמים וגם DLC

מישחקים מלאים 360 וXBOX1 חסומים לישראל והם יודעים לזהות גם קומבינות דרך פרוקסי

בסטים בPC אפשר לקמבן דרך חבר שגר בחול דרך "מתנה" אבל לא יודע עם זה אפשרי ב360

2. מה הקטע שלהם נגד ישראל אני לא מבין.. לא מספיק שיש בעיות וכל השחקנים הישראלים צרכים לחפש קומבינות להרשם בטוב, הם אפילו לא שמו את ישראל ברשימת מדינות!

הם פשוט לא השיקו את הקונסולה רישמית בישראל ,וזה מגן אליהם מתביעות וצרות אחרות

הם לא חיבים לך כלום בענין הזה גם לא אחריות כי הקונסולה לא אמורה להיות בישראל

ואנחנו לא המדינה היחידה ,יש הרבה מדינות שה360 לא הושק בהם רישמית למרות שנימכר בהם

3. בכל מקרה בסוף קניתי 4 בדיסק, מישהו פה משחק במשחק הזה דרך האקסבוקס אונליין ויכול לעזור לי?? יעני משחק מולטיפליאר??

אתה חיב לעשות ליב זהב לשחק במולטי

בGTA4 הגישה למולטי זה דרך הסלולר במישחק ,אבל ב360 אתה חיב ליב זהב ליכנס לזה

4. איך אפשר לגלוש באתרי דרך האקסבוקס? המוכר אמר לי שיש בו אבל אני לא מוצא..

צריך לצאת אבל לא יודע עם עדין יצא

גם מאוד יכול להיות שיחיבו אותך בליב זהב לגלוש ,ביוטיוב לדוגמה חיבים זהב ליכנס אליו ב360

עם יצא אתה יכול לבדוק בחנות האפליקציות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...