2 לוחות אם נהרסו באותו יום !!!! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 לוחות אם נהרסו באותו יום !!!!

hananalfsi

Recommended Posts

שלום לכל העוזרים היקרים !

נדפקו לי 2 לוחות אם וזה הסיפור:

למשך שבוע קפץ לנו החשמל איזה פעמיים ביום בגלל המזגן שעשה קצר ושמתי לב שהמחשב לאט לאט קורס (ועדיין השארתי אותו בחשמל כל היום ),זה התחיל בזה שהוא נהיה קצת איטי ואחכ מסכים כחולים ואחכ הוינדוס לא עלה והוא התחיל לעשות ריסטרטים בלי הפסקה וכשזה קרה כיביתי אותו והדלקתי והוא נדפק לגמרי = לא היה אות למסך בכלל , מה שכן כל המאוררים עבדו וגם הכונן דיסקים ,התחלתי לבדוק הכל ולבסוף הבאתי לוח אם משומש וחצי דפוק מחבר (הוא היה קורס לו ומכבה לו את המחשב כל הזמן )(במקרה זה היה בדיוק אותו לוח כמו שלי : g31m3-f ) אבל עובד חלקית והמחשב חזר לחיים ואפילו הוינדוס עלה

שמחתי לי וישר כיביתי את המחשב והוצאתי הכל מהחשמל ,אחרי כמה שעות הדלקתי אותו ושוב אותה תקלה שדפקה את הלוח אם : אין אות למסך בכלל והספק והמאוררים עובדים

שוב הבאתי לוח אם יד שניה והמחשב עלה חלקית (וינדוס לא עלה אבל לפחות הביוס עלה ) - הרכבתי את המחשב מחוץ למארז כי הלוח אם היה גדול מידי למארז וגם לא רציתי שגם הוא יידפק

השאלה שלי מה יכולה להיות הבעיה ??? האם ייתכן שהמארז נדפק לגמרי והרס גם את הלוח אם השני או שאולי הספק דפק את שניהם???

,אני לא רוצה לקנות לוח אם שייהרס לי אחרי יום !!

אני לא יודע אם זה קשור אבל הייתי מתחשמל תמיד מהמארז ובמיוחד מהפינות מאחורה למעלה = אבל למרות זה הוא החזיק קרוב ל4 שנים ,ומה שגרם לתקלה הראשונה אני דיי חושב שהקפיצות חשמל

המפרט :

מארז: הכי קטן של אייבורי =האפורים שיש לכולם =אני חושב שזה מיקרו

מעבד: e2200

ספק : ezcool real 300w socket 775 -- מה שאייבורי שמו אז במחשבים

לוח אם : g31m3-f

תודה מראש לכל האנשים היקרים שעוזרים פה !!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לעונים

העניין הוא שאחרי שנהרס הלוח אם הראשון והחלפתי לשני המחשב עבד טוב ואז הוצאתי אותו מהשקע..... ואחרי כמה שעות הדלקתי ושוב אותה תקלה והלוח אם השני נהרס

השאלה החשובה היא מה הרס את הלוח השני ?? האם זה הספק או שמא המארז ?? להזכירכם הוא נהרס בהדלקה אחת בלבד (כיביתי אחרי שראיתי שהוינדוס עלה )

החשש שלי הוא שגם הלוח אם השלישי שאביא יהרס ....

דבר נוסף : הספק עובד !! כל המאוררים עובדים והסי די רום כנ"ל אז אולי זה לא הספק ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...