דקה וחצי של הלוגו של אינטל בהדלקת מחשב - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דקה וחצי של הלוגו של אינטל בהדלקת מחשב

yanivnn

Recommended Posts

שלום.

יש לאחי את הלוח DH67BL ושמדליקים את המחשב יש לא פחות מדקה וחצי את הלוגו של עד שהמחשב מתחיל להתקדם...

ניסיתי לחפש בביוס משהו אבל לא ראיתי משהו שהייתי בטוח שזה זה ולכן לא רציתי לגעת סתם... היה רק משהו אחד בתפריט הSecurity שהיה נראה לי קשור אבל גם לגביו לא הייתי סגור...

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיניין הוא ששיחקתי שם בכמה דברים והצלחתי להסיר את הלוגו אבל זמן השהייה נשאר אותו דבר...

הקטע הוא שמקודם אחרי הדקה וחצי היה לי 3 אפשרויות - לבחור בוט , להכנס לביוס ולעדכן את הביוס - F2 , F8 ו F10

עכשיו אין לי את זה ושאני מנסה ללחוץ זה לא נכנס לי...

עדכון: אם אני לוחץ על כפתור ההפעלה {כשהמחשב מכובה} עד שהוא מצפצף אז הוא עושה טעינה מהירה בלי הלוגו וכו... העיניין הוא שהוא גם מבטל את המקלדת עד שמערכת ההפעלה עולה ואין אפשרות להכנס לביוס או לעשות משהו אחר עד שמערכת ההפעלה עולה.

למעשה זה מן קיצור דרך במקום לעשות את זה דבר הביוס עצמו... עכשיו בביוס יש שלש אפשרויות שכיביכול אמורת להאיץ את הטעינה כאשר אחת מהם היא העיניין של המקלדת וכל מיני חיבורי ... אם אני מנסה להשאיר רק אותה דלוקה שתיהיה מקלדת אז עדיין זמן הטעינה הוא ארוך כרגיל רק בלי הלוגו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מחובר כונן חיצוני מחוברים רק קשיח וSSD

LosNir-צדק בגדול...

בסוף התברר שהעכבר הוא זה שגורם לכל הבלאגן....

למרות שזה עכבר איכותי של

Steelseries

ואם אני לא טועה מדובר בדגם Sensei Pro Laser.

דבר נוסף מוזר בלי שום קשר לזה הוא שבביוס מוגדר עליה מהקשיח ואף על פי כן מופיעה גם המערכת של שמותקנת על הSSD והיא עולה בלי שום בעיה. אך אם אני מגדיר עליה מהSSD אני מקבל שגיאה BOOTMGR IS MISSING .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק התקנת את מערכת ההפעלה על ה SSD? מומלץ לנתק את שאר התקני האכסון, כי לפעמים ה Boot Manager מותקן על כונן אחר מזה שאתה מתקין עליו את מערכת ההפעלה - זה כנראה המקרה אצלך. ה Windows מותקן ב , אבל ה BootMgr שלו מותקן על ה HDD ולכן אתה לא יכול לעשות Boot ישירות מה . בשביל לתקן את זה, אתה יכול לנסות לנתק את ה HDD ולבצע שדרג/תיקון של מערכת ההפעלה על ה .

בעניין העכבר - תעבור להגדרות הבאות:

1. Enable Mouse

2. Enable Legacy Device

תתחיל מההגדרה הראשונה, ופשוט תהפוך את הערך (Disable ל Enable, ולהפך), אם זה לא עוזר, תמשיך להגדרה השניה, ותשחק עם קומבינציות של הערכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניתקתי את הקשיח בזמן ההתקנה...{למרות שלא זכור לי שאצלי ניתקתי ואין לי שום בעיה}.

אני ינסה לעשות את התיקון... בהתקנה לבחור באופציה של השדרוג ושם יופיע לי תיקון?

לגבי העכבר אני ינסה. זה אמור להופיע בלשונית של ה BOOT?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני טועה, אבל לא היה כדאי לעשות ריסטארט לביוס ומשם להמשיך הלאה (ללחוץ על הכפתור הזה שמאפס את ההגדרות)?

ככה הוא היה משנה רק משהו אחד בביוס ולא מלא דברים ואחכ לא היה זוכר מה עשה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי הכל. כולל איפוס ביוס.

אחרי שניתקנו את כל ההתקנים והתברר שהעכבר הוא הבעייתי איפסנו אותו לברירת מחדל {את העכבר} מסך הלוגו נטען מהר אבל עליית הווינדוס התארכה הרבה {מממש כמה שניות לחצי דקה - דקה בערך} כאשר ברור לנו שהעכבר הוא הבעיה. לאחר התקנת דרייבר גם זה הסתדר.

מה שנשאר לנו לעשות זה לסדר את הבעיה השניה של הבוט אבל אני כרגע כבר לא אצל ההורים ולאחי זה לא כל כך מפריע.

תודה רבה לכולם בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...