מתלבט מה לקנות פלסיטיישן או XBOX - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט מה לקנות פלסיטיישן או XBOX

whiteandfair

Recommended Posts

היי ! ;D

אני מתלבט מה לקנות , פלסטיישן או ..

אני לא הולך לפרוץ אותו. חשוב לי לשחק אונליין ברשת. העיצוב של ה הרבה יותר יפה אבל אני מנסה להתעלם מזה.

1. יש הבדל באיכות המשחקים בין השתיים?

2. יש אפשרות לגלישה חופשית באינטרנט (דפדפן) באחד מהם?

3. רק הפלסטיישן תומך BLU RY? ואיך זה אמור להשפיע במידה והאקסבוקס לא תומך?

4. אפשר לחבר אותם למסך מחשב רגיל? [הבנתי שחיבור פלסטישן למסך מחשב זה קצת מסובך מבחינת הסאונד, אני צודק? זה גם באקסבוקס ככה?)

אני אשמח אם תפנו אותי לאתר עדכני שמשווה בין הגירסאות העדכניות של שתי הקונסולות. אני ממש לא מבין בקונסולות משחק..

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יש הבדל באיכות המשחקים בין השתיים?

יש. רוב המשחקים שיוצאים לשתי הקונסולות נראים טוב יותר על האקסבוקס, אבל האקסקלוסיבים ל-PS3 הרבה יותר איכותיים. אם אתה יותר בקטע של אונליין הרשת של ה-PS3 היא חינמית, ולאקסבוקס צריך לשלם תשלום חודשי (או שנתי). לא זוכר כמה.

2. יש אפשרות לגלישה חופשית באינטרנט (דפדפן) באחד מהם?

ב-PS3 יש דפדפן מובנה, ולא מזמן הכריזו גם על דפדפן לאקסבוקס (לא בטוח אם הוא כבר יצא). בכל מקרה הגלישה מוגבלת יותר מדפדפן של מחשב ברוב האתרים.

3. רק הפלסטיישן תומך BLU RY? ואיך זה אמור להשפיע במידה והאקסבוקס לא תומך?

רק ל-PS3 יש בלו ריי, ולכן חלק מהמשחקים לא נכנסים לדיסק אחד של XBOX, וצריך להחליף דיסקים בזמן משחק (או להתקין על הדיסק הקשיח, אם אפשר).

4. אפשר לחבר אותם למסך מחשב רגיל? [הבנתי שחיבור פלסטישן למסך מחשב זה קצת מסובך מבחינת הסאונד, אני צודק? זה גם באקסבוקס ככה?)

אפשר לחבר את שתי הקונסולות למסך המחשב בעזרת HDMI (זה מה שאני עשיתי). לא בטוח לגבי הסאונד - אצלי במסך יש יציאה לאוזניות, לא אמורה להיות בעיה גם עם רמקולים מובנים. אם אין את שניהם אז לא יודע...

הנה אתר שמשווה משחקים בין שתי הקונסולות:

http://www.lensoftruth.com/category/head2head/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי תודה על התגובה.

אני משחק דרך המחשב במשחק AGE OF EMPIRES ONLINE שהוא מחובר לרשת LIVE של ואני לא משלם תשלום חודשי ואני משחק אונליין.. אתה בטוח במה שאתה אומר? אולי התכוונת לתשלום החודשי של הפרימיום ..

דרך אגב לא מצאתי השוואה באתר שהבאת :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לשחק אונליין באקסבוקס צריך Live Gold שעולה 10$ לחודש או 60$ לשנה. לא בטוח לגבי המחירים באירופה. אתה משחק מהמחשב, ולכן זה בחינם.

המשחק שציינת יצא רק למחשב ולא לקונסולות, לכן אין מה להשוות לגביו. אם אתה מתכוון להשוואה בין הקונסולות בכלל, תחפש "xbox 360 vs ps3 2012" בגוגל ותמצא המון השוואות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באסה..

בכל מקרה תודה :)

ומה הקטע של הדיסק קשיח בקונסולות? מה זה בדיוק נותר לי? הרי המשחקים הם דיסקים..!

למה לקנות אקסבוקס 250GB ולא אקסבוקס 4GB ?

ואם קניתי 4GB , אז אפשר אחר כך להרחיב איכשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באקסבוקס הדיסק הקשיח נותן אפשרות להתקין את המשחקים עליו, ואז למרות שהדיסק עדיין חייב להיות בקונסולה, המשחקים נטענים מהדיסק הקשיח וזה הרבה יותר מהיר. לצערי ה-PS3 לא מאפשר להתקין משחקים על הדיסק הקשיח, וזה ממש כואב לשמוע את הכונן נחנק מרוב מאמץ לקרוא מהדיסק כמה שיותר מהר. הכונן ב-PS3 משמש רק להורדות והתקנת קבצי משחק שאמורים להיות מותקנים מראש (בהשוואה לכל המשחק באקסבוקס).

לכן לדעתי גדול באקסבוקס הוא קריטי, וב-PS3 רק אם אתה מוריד הרבה.

אפשר להחליף את הכונן לאקסבוקס אחרי הקנייה, אבל זה יוצא יותר יקר ואני ממליץ ללכת ישר על ה-250GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם ה 3D בפליסטשן?

http://us.playstation.com/ps3/accessories/sony-playstation-3d-display-ps3/index.html

אם יש תלת מימד בפלייסטישן וב אין אז ברור שאני מעדיף ..

אבל זה מצטריך גם לקנות את הטלוויזיה שלהם לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל להריץ תלת-מימד איכותי צריך מסך שתומך בקצב רענון של 120 הרץ. כנראה שה-PS3 יתמוך יותר טוב בתלת-מימד כי זאת מכונה חזקה יותר, אבל עדיין יש מעט מאוד משחקים שתומכים בזה, וכנראה שזה יתפוס תאוצה רק בדור הבא בגלל כמות המשאבים שזה דורש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם ה 3D בפליסטשן?

http://us.playstation.com/ps3/accessories/sony-playstation-3d-display-ps3/index.html

אם יש תלת מימד בפלייסטישן וב אין אז ברור שאני מעדיף ..

אבל זה מצטריך גם לקנות את הטלוויזיה שלהם לא?

שני הקונסולות תומכות ב3D ,רק שסוני השקיע בזה יותר ויש יותר מישחקים עם תמיכה ב3D בPS3

הבעיה שזה פוגם באיכות הגרפית בדור הזה של הקונסולות ולא כולם אוהבים לשחק בצורה הזאת

תבין שהקונסולות האלו מאוד מיושנות חומרתית היום ,ככה שלא היתי בונה על 3D בגלל הפגיע ברזולוציה והגדרות אחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזמן לא כתבתי פה שום דבר כי השאלות של XBOX מול PS3 חוזרות כבר שנים...

יש לי PS3 כבר שנים ותמיד חשבתי שבחרתי נכון שקניתי אותו ולא XBOX

לפני שלושה חודשים קניתי גם XBOX 360 להשלים את האוסף (ממש נחמד לראות את ה PS3 ליד XBOX 360 ליד WII)

וגיליתי שזאת פשוט קונסולה מיותרת... לא נעים להגיד את זה אבל המשחקים זאת הנקודה החלשה של ה XBOX, עם כל הכבוד ל Gears of War ו שהיו מעולים הם לא מתקרבים לרמה של killzone, uncharted, infamous, resistance...

בנוסף הקטע שה ONLINE עולה כסף ממש ממש מעצבן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים זאת הנקודה החלשה של ה XBOX, עם כל הכבוד ל Gears of War ו שהיו מעולים הם לא מתקרבים לרמה של killzone, uncharted, infamous, resistance...

וכיום אני מבין את זה יותר מאי-פעם, אם כי אני עדיין שונא לשחק שוטרים בקונסולות. זה פשוט נכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נאלץ שלא להסכים איתכם. קניתי PS3 לפני חצי שנה. מאוד נהנתי מ-God of War, אבל ממש לא אהבתי את Uncharted. לפני חודש וחצי החלטתי לפנק את עצמי גם באקסבוקס. הרמה של האקסקלוסיבים באמת נמוכה יותר, אבל אקסקלוסיבים הם אחוז קטן מאוד לעומת המולטיפלטים, ואלה כמעט תמיד נראים יותר טוב על האקסבוקס. בנוסף, הרבה יותר נוח להתקין את המשחק על ההארד דיסק ולהנות מחוויית משחק שקטה מאשר לחייב את הקונסולה לקרוא הכל מהדיסק. אני מצטער מאוד שקניתי את ה-PS3 עם הארד דיסק של 320GB - הוא פשוט ריק.

עריכה - אגב, Alan Wake שקניתי עם הקונסולה היה פשוט מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Alan Wakeיצא כבר לPC עם שיפורים כולל השני DLC בנוים במישחק

אני קרוב לסיום שלו

הוא גם תומך מצוין בגימפאד 360

בכל מיקרה היה לי בדור הזה PSP\DS\WII\PS3\360 חוץ כמובן מהPC

עם לא משחקים בבילעדים אני לא ממליץ כרגע על אף קונסולה ,זה פשוט לא זמן טוב

החומרה מאוד מיושנת ויש הרגשה שהחברות מזרימות ציוותי לדור הבא

הWIIU כבר הוכרז לסוף השנה הזאת והיורשים לPS3\360 כניראה יצאו עוד שנה או שנתיים ולמרות זאת לא היתה ירידת מחיר לאחרונה

אולי עם באמת יצא ה"PS3 מיקרו" ניראה עוד פעם מילחמת מחירים בין MS לסוני

ואז עם המחיר בישראל ירד לאיזה 700 שקל לגירסה עם ארד דיסק זה יהיה הרבה יותר מישתלם

לי יש 360 סלים שאני מתכנן למכור בקרוב ,נישאר לי לעבור רק קצת מישחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להתלבט יותר מדי. הקונסולות הנוכחיות כבר מזמן עברו את תור הזהב (זה לא ששוחררו לכל אחת רק משחקים בודדים..). ההחלטה אמורה להתקבל רק על בסיס המשחקים.

למשל, שיחקתי שנים ב-PS2, אבל ידעתי מהרגע הראשון שאני הולך על ה-360, פשוט כי המשחקים קרצו לי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...