Planetside 2 - משחק יריות המוני ברשת - דיון מקדים - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Planetside 2 - משחק יריות המוני ברשת - דיון מקדים

simonsix

האימפריה של HWzone - לאן תצטרף?  

823 הצבעות

1. 1. האימפריה של HWzone - לאן תצטרף?

• Vanu Sovereignty
    • New Conglomerate
    • Terran Republic

Recommended Posts

המשחק שחיק ועוד איך...

אבל זה לא כמו משחקי FPS אחרים סגנון COD וכדומה. מי שהולך לבד לא שורד יותר מכמה שניות בדרך כלל.

אתה צריך להכיר איך עובדת המפה ושיטת הספונינג. יש כמה סרטונים מאוד מומלצים באתר של SOE שמסבירים לך צעד צעד את המשחק.

בתור התחלה הייתי ממליץ לך כשאתה מתחיל ב WARPGATE, לא לזרוק את עצמך ישר לתוך קרב או להסתובב סתם ללא מטרה.

במקום זה, צא מהמבנה ותעלה על איזה Sunderer או ותיסע איתם , ככה תהיה יותר ב"עניינים" ותעבוד עם השחקנים האחרים.

בהתחלה מתים המון ולא כל כך מבינים מה לעשות, אבל אני מבטיח לך שאחרי כמה שעות של משחק אי אפשר להתנתק ממנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 245
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 חודשים מאוחר יותר...

המשחק שחיק ועוד איך...

אבל זה לא כמו משחקי FPS אחרים סגנון COD וכדומה. מי שהולך לבד לא שורד יותר מכמה שניות בדרך כלל.

אתה צריך להכיר איך עובדת המפה ושיטת הספונינג. יש כמה סרטונים מאוד מומלצים באתר של SOE שמסבירים לך צעד צעד את המשחק.

לא מסכים איתך אחי אני בתור infiltrator יכול להחזיק לבד במסווה וחבוי לפחות שעה אם אני ממש רוצה

אם אתה רוצה אתה יותר ממוזמן להתצטרף לצוות שלי ולראות קצת מזה מקצוענות בפעולה ;)

אני משחק בבריגס והניק שלי זה Roughneck84

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

לא מסכים איתך אחי אני בתור infiltrator יכול להחזיק לבד במסווה וחבוי לפחות שעה אם אני ממש רוצה

אם אתה רוצה אתה יותר ממוזמן להתצטרף לצוות שלי ולראות קצת מזה מקצוענות בפעולה ;)

אני משחק בבריגס והניק שלי זה Roughneck84

Roughneck, הכינוי שלך הזכיר לי מיידית איפה ראיתי אותו בפעם האחרונה - איש שם בעשור שעבר, באיזור 2005 ככה, בשרת כלשהו של CS:S שאם אני לא טועה אולי אפילו היית האדמין שלו?

הייתי משחק שם בשעות הזויות איתך ועם עוד איזה בחור שהיה שם הרבה ועוד כל מיני.

מה הסיכוי שזה אתה?

אני אפילו זוכר שצחקתי עליך - היה לך כינוי Roughneck 2.0 משהו כזה, וגם הרמות של הבוטים בשרת נקבעו במספרים - 1.0, 2.0, 3.0 וכו'.. ואז אמרתי לך שעכשיו אני מבין למה אתה Roughneck 2.0.

איזה קטע.. !

ולפורום הזה הגעתי בכלל במקרה, אני מתעניין בפלאנטסייד 2 מאז שהוא יצא אבל לא יהיה לי מחשב חדש עד הקיץ, אז בינתיים אני בהמתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...