המלצה לכרטיס מסך ב~600 שקל שקט וקריר - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לכרטיס מסך ב~600 שקל שקט וקריר

Kzer-Za

Recommended Posts

הי,

אני מחפש כרטיס מסך למחשב השולחני שלי (מפרט מימין) ב~600 שקל בערך. אין לי מניעה מלקנות יד שנייה (כך שהמלצה למשהו מדור קודם תהיה רלוונטית גם) אבל תמיד נחמד יותר לקנות חדש עם אחריות (החנות לא חשובה). חשוב לי שהכרטיס יהיה שקט וקריר יחסית (יעיל).

השקעתי בהרכבת מערכת שקטה יחסית אז חבל לי לאבד את זה עם כרטיס רועש ב-Idle.

יש לי מסך של "22 ברזולוציה 1680x1050.

אני כרגע משחק בעיקר ב-SC2 ורוצה לשחק גם ב-COD ואולי ב-BF3. באופן כללי עכשיו כשיש לי מחשב שיכול לסחוב הייתי רוצה להתחיל לשחק גם במשחקים אחרים אז כדאי שהכרטיס יהיה רלוונטי גם עוד שנה.

אני לא מצפה להריץ את המשחקים בהגדרות הגרפיות הכי גבוהות שיש אבל כן להריץ ברזולוציה הטבעית של המסך ובהגדרות בינוניות לפחות.

מעבר למשחקים אני הרבה עיבודי תמונה בפוטושופ. (קשור?)

תודה מראש לממליצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על הלינקים!

ה-5870 יותר חזק מה-6850?... היית אומר שמומלץ יותר?

בקשר ל-6870, אני זוכר שקראתי שהוא הרבה פחות חסכוני באנרגיה (אם אני לא מתבלבל) מה-6850 עם הפרש ביצועים לא גדול?

מבחינת רשמת השקט / התחממות באופן כללי, מי מאלו שמנית יותר כדאיים?

אגב, הקירור סטוק שמגיע עם הכרטיס מספק בלי אוברקלוקינג? (שוב מחפש אחד שקט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

הפרש הביצועים הוא כ - 21%, לגבי צריכת חשמל תסתכל פה - http://www.techpowerup.com/reviews/Sapphire/HD_7870_Flex/26.html

ה - HD6870 בשיא מגיע ל -169W וה - HD6850 ל - 118W, שניהם לא צורכים מי יודע מה הרבה.

ה - HD5870 מגיע ל - 192W.

זה מאד תלוי בדגמים הספציפיים והקירור שלהם, קשה לענות על זה.

קירור הסטוק מספיק יעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת יד שנייה, ה - HD5870 חזק מה - HD6870/GTX 560 ואם אתה הולך על מקסימום ביצועים אז לך עליו.

אם אתה מסתפק בביצועים של ה - HD6850 ורוצה כרטיס חדש אז לך עליו.

אם ניקח את ה - HD6850 כנקודת ייחוס מבחינת ביצועים אז הוא 100%, ה - HD6870 ייתן 120% ואילו ה - HD5870 כ - 127%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כולם בסדר רק תבחר את זה שנראה טוב נשמע שהבן אדם שמר אליו והעמיס כמה שפחות במשחקים... ככה הקבלים שמורים יותר ורוב הסיכויים שהוא התחמם פחות :silly: :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

לצערי אני לא מוצא כרטיסים מהסדרות האלה כל כך ביד שנייה.

כבר חשבתי פשוט להשקיע עוד קצת ולקנות חדש אבל יש קפיצה לא קטנה במחיר... :-\

הציעו לי לחשוב בכיוון של ה-HD7750 עם קירור פסיבי. Sapphire 7750 Ultimate Passive Cooling - 1GB

קירור פסיבי כמובן מעניין אותי כי אני מעוניין במערכת שקטה ככל האפשר אבל מעבר לעלייה לסדרת ה-7000 יש כאן ירידה בתת הסדרה (שעושה הבחנה גדולה יותר בהפרשי הביצועים).

אני תוהה אם הכרטיס הזה יהווה רכישה נבונה (בהסתכלות עתידית וגם נוכחית בהרצת המשחקים) ואם ההבטחה של הקירור הפסיבי לא תתבדה והוא ירתח שם בתוך המארז... דבר שיגרור הוצאות נוספות על פתרונות לכרטיס.

עצות?

עריכה: מבדיקות ביצועים אונליין ראיתי שהכרטיס הזה לא נותן תמורה טובה מבחינת FPS ב-BF3 לדוגמא.

יש כרטיס חדש באזור ה-700 ש"ח שיכול להוות פתרון טוב עבורי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה לא מוצא ? נתתי לך קישורים לשני HD6870, ו - HD5870 אחד ו - GTX 560 אחד.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=537697.msg4588187#msg4588187

ה - HD7750 הוא על הפנים ונותן ביצועים של HD6770 במקרה האופטימי (לפעמים גם פחות) ועולה כ - 100 ש"ח יותר.

כרטיס חדש הכי טוב ב - 700 ש"ח זה ה - GTX 560 SE, לינק - http://adscomp.co.il/he/product_h.php?idn=16396

אבל באמת שעדיף יד שנייה במחיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה לא מוצא ? נתתי לך קישורים לשני HD6870, ו - HD5870 אחד ו - GTX 560 אחד.

כן, לא התעלמתי, בדקתי אותם. הם כבר לא רלוונטיים.

ה-GTX560 עדיין רלוונטי, הבעיה שהוא ברחובות.

אני מחפש באזור חיפה. אם יזדמן לי אני אבדוק גם במרכז ובמקומות אחרים אבל לא אסע במיוחד. (ההפרש ילך על הדלק).

על ה-GTX560 פחות דיברנו. מומלץ פחות/יותר?

ה - HD7750 הוא על הפנים ונותן ביצועים של HD6770 במקרה האופטימי (לפעמים גם פחות) ועולה כ - 100 ש"ח יותר.

כרטיס חדש הכי טוב ב - 700 ש"ח זה ה - GTX 560 SE, לינק - http://adscomp.co.il/he/product_h.php?idn=16396

אבל באמת שעדיף יד שנייה במחיר הזה.

בסדר, אם לדעתך יד שנייה ייתן לי תמורה טובה יותר אני אשתדל להיות סבלני עד שיצוץ משהו רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה - GTX 560 הוא כרטיס טוב, חלש רק באיזה 5% מה - HD6870

540 ש"ח עליו ביד שנייה זה אחלה מחיר, והוא גם מגיע שם בגרסה עם טוב.

גרסת ה - SE של ה - GTX 560 חלשה יותר די משמעותית והיא חזקה רק במעט מ - HD6850

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...