MK802, דונגל אנדרואיד 4.0, למישהו יצא לנסות ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MK802, דונגל אנדרואיד 4.0, למישהו יצא לנסות ?

KoM

Recommended Posts

נראה שיש המון אופציות, וזו המובילה (?), האם למישהו יצא לנסות את הדונגל הנ"ל, איך התפעול שלו על מסך טלויזיה בסלון, האם תומך בניגון HD מלא דרך WIFI, והאם תומך כתוביות עברית ?

קישור למוצר לדוגמא :

http://www.ebay.com/itm/MINI-ANDROID-4-0-PC-1G-DDR3-4GB-ROM-A10-HDMI-WIFI-GOOGLE-TV-BOX-MK802-Black-/230822815378?pt=US_Internet_Media_Streamers&hash=item35be1ca692

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

השבוע אני מקבל אחד משני MK802 שיש לי בדרך (סיפור ארוך, השני כנראה ימכר)

אחרי שאני אקבל אותו אני מתכנן לכתוב ביקורת עליו אז כל נקודה שבא לך לבדוק תרשום בשביל שאני אוסיף את זה לבדיקות שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיכה בהארדיסקים חיצוניים מאד מענינת. מן הסתם כל סוגיות התמיכה בעברית (דפדפן, כתיבת מיילים, קריאת מיילים, כתוביות בסרטים שונים). לאגים במערכת אחרי שימוש או פעילות של יום יומיים שהמכשיר דלוק. קליטת WIFI וביצועי WIFI (האם מסוגל לנגן סרט HD לא כבד במיוחד). האם המארקט עובד ? איך הסאונד ?

זהו פחות או יותר :) על פניו נראה כפתרון מעולה ל- מזדמן שעושה דיי הרבה, אבל תשובות על השאלות כאן יכולות להבהיר תתמונה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אנשים... לארגן רשימה

המכשיר יהיה אצלי עד הסופש הזה אלא אם מי ששולח לי אותו מהארץ ידפוק אותי בטעות (דואר זה סיוט... חבילות הגיעו תוך יום וגם תוך שבועיים)

ננסה לכתוב ביקורת בסופש אם אני לא אהיה מותש מהעבודה והלימודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמובן MKV בקידודים שונים, אולי בלוריי לא מקומפרס, למרות שזה לא משהו שנראה לי הגיוני.

פורמט תרגום ? SRT "רגיל".

האם הגיע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב :) אשח לדעת מאיפה הזמנת אגב ואם אפשר קישור מדויק, מסתובבים ברשת על מיני דגמים כולל משהו שנקרא AK802, אין לי מושג מה ההבדלים אם בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...