שאלות לגבי חיתוך החלק הקדמי במארז לצורך הקטנתו - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות לגבי חיתוך החלק הקדמי במארז לצורך הקטנתו

yossi_s1

Recommended Posts

היי כולם,

לאחרונה הבנתי שכל החלק הקדמי שמוקדש לכוננים במארז שלי לא ממש נחוץ ואני די מעוניין להיפתר ממנו.

עם כניסת כונני כבר לא צריך מקום לדיסק קשיח שכן הם מאוד קטנים ואפשר לדחוף אותם בכל מקום בלי בעיה, הדבר השני זה שאני לא משתמש בצורב כמעט בכלל, וגם אם כן אז יש לי כונן חיצוני, וגם עברתי דירה והמקום מועט אז זה רעיון טוב להקטין את המארז.

מדובר בחלק הקדמי של הכוננים כמו שאמרתי וניתן לגלח משם 20 סמ בערך.

המארז שלי אגב זה מארז זול מאוד שקניתי ב100 שח, משהוא ממש זבל אבל עובד טוב.

עכשיו לחלק הקצת יותר בעייתי, אני מאוד בעד והייתי רוצה לעשות את זה בעצמי, אבל אין לי כלים מתאימים, כן יש לי מקדחה ודברים פשוטים, אבל אין לי מסור ודרמל, למישו יש רעיון מה אני יכול לעשות?

בעיקרון בגלל שאין לי כלים אז חשבתי פשוט לקנות מארז חדש קטן יותר, אבל לא מצאתי מארז ATX מלא שאפשר להכניס בו נינג'ה ו6850, שהוא בעצם קטן יותר ממה שיש לי, כי בכל המארזים בעצם יש מקום לכוננים.

כל עצה או פתרון יתקבלו בברכה, תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תחתוך אותו (מה שניתן לעשות גם אם דיסק), תישאר בבעיה של איך לחבר מהצד הזה את הפאנל הקדמי הפנימי (המתכת) וכדומה, ואיך לסגור את הדלתות מ 2 הצדדים כי אין להם יותר את החלק שנתפס במארז מבפנים

אם יש מארז שמתאים לך אז זה נראה פתרון טוב, פשוט תפתח את הניטים שמחזיקים את המקום של הכוננים הקשיחים ותעיף את החלק של הכוננים, בלי לחתוך את המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב אני ינסה לחתוך עם דיסק ואני כבר יאלתר סגירה כנראה עם רצועת דבק (טייפ), יש לי רעיון למשהוא שייצא סבבה לדעתי.

גם ככה את המארז לא יראו יותר מדי.

מקסימום, יללך המארז אני יקנה משהוא יותר מתאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...