כמה "כיף " להתחיל את היום עם חולדות (כולל סירטון ) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה "כיף " להתחיל את היום עם חולדות (כולל סירטון )

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 256
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני הייתי מעדיף לגור באוהל באזור בלי חולדות

לא ברור לי איך אתה גר שם

רגע רגע, יש לך אישור בנייה, ועדת תכנון, אישור מכבי אש, מדא, הועדה לעושק אזרחים והעמותה לשוד קשישים לאוהל הזה שלך חבובצ'יק?!

לא?!

טוב, תכין מליון וחצי שקל, ואולי תקבל אישור אחרי 5 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא גר שם, אמא שלו כן.

לגבי החולדות והחנקן, אתה יכול לעשות סרט תעודה על העניין ...

רק תדאג שכמה הודים מסויימים לא יראו אותו .

\

אני גר שם לצערי אבל כניראה הבחור לא מבין מה זה לגור באוהל

ובימיוחד שיש הרבה עבודה

מה גם שבאוהל הטפילים ישר אליך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: בדיוק יש פירסומת תחת ההודעה שלי (קשור ישיחרות לנוש

"סובל ממכת עכברים?מרחיק העכברים האלקטרוני יפתור לך את הבעיה לשנים רבות"www.magnor.co.il

כן.. האלה גאונים :)

ברור לך אני מקווה שזה לא במקרה...

"אין יותר חולדות‏ בקנייה אחת רכשת שקט לשנים רבות מגנור - הדברה מעולם אחר"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא התייחסתי לפירסומות הללו... אבל ברגע שראיתי את זה בדקתי נושא אחר וראיתי ששם הפירסומות גם תואמות לנושא המדובר- כך שזה לא במקרה.

אכן שיטה גאונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן

גם אני בסרט הזה של החולדות...

אז ככה טעות מס' 1: שכרתי דירה בהסתמך על המצב של הדירה עצמה ובלי להתחשב בסביבתה ובמצב הבניין.

זה בין היתר עלה לי בסופ"ש מהנה במהלכו גרפתי את מי הביוב של כל השכנים שמעליי החוצה מהמטבח שלי.

כל פעם שאחד השכנים התקלח/הוריד המים בשירותים/שטף כלים.... שימו לב למצב צינורות הביוב כשאתם נכנסים לדירה חדשה! (מזל לפחות שבאותו זמן רק קיבלתי את המפתחות ורוב הדברים לא היו בדירה)

טעות מספר 2: אמא שלי טענה שיהיה נחמד אם נשאיר חלון קטן של מרפסת השירות פתוח באופן קבוע, לצורך אוורור. מדובר בחלון שהוא בערך 5-6 מטר מעל גובה הקרקע.

מסתבר שחולדות ממש לא מתרשמות מגובה. פשוט טיפסו על הקיר כמו שהוא או על אחד ממיליון הצינורות שרצים על הקיר החיצוני של הבניין.

בכל אופן אחרי שראיתי חולדה רצה לי בבית הבנתי שיש בעיה.

לאחר יעוץ קטן עם חבר ווטרינר הבאתי מהום סנטר מלכודת מהסוג הקלאסי שראים בסרטים המצויירים: כלוב שנסגר ברגע שנוגעים בפיתיון.

הנחתי ליד המקרר ולמחרת בבוקר היתה בפנים חולדה קטנה. עטפתי את הכלוב בעיתון, שמתי אותו באוטו, נסעתי לעבודה במרחק 40 קילומטר ושיחררתי אותה ביער.

חשבתי לי - אוקיי תפסתי אותה חזל"ש.

ואז התחלתי לראות נזקי כרסום בכל מיני דברים בבית.

אז הנחתי את המלכודת שוב. וכמו שהמרצה שלי לאינפי אמר פעם - אותה חוכמה לא עובדת פעמיים בפריז! ה"אורחים" שלי למדו לא להכנס לשם.

המלכודת עמדה איזה שבוע ריקה.... לא היתה ברירה הזמנתי מדביר.

כמובן שאיך שהוא הגיע לבית - נתפסה עוד חולדה במלכודת (מרפי תמיד עובד זה לא יאמן) אבל ביקשתי שבכל זאת יפזר את הרעל שלו, לכל מקרה שיש עוד.

עבר עוד שבוע "שקט".

(החלק הבא טיפה מגעיל...)

בסופש האחרון לא ישנתי בבית יומיים.

כשנכנסתי לבית בשבת בבוקר, כבר הרחתי משהו "לא נעים" כבר מקומה אחת מתחת לבית.

התפגרה לי חולדה באמצע המטבח. גדולה מהאחרות פי 2 אגב. לא מראה מלבב!!!!

שכבה שמה בתוך שלולית דם (ונוזלים אחרים?). זה לא נראה כאילו היא מתה ללא סבל, או מהר.

שורה תחתונה גם מוות מרעל זה ממש לא הומני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתי טבח בצבא ובו נגיד ככה ליראות חולדדה שיתפגרה מרעל זה אחד מהדברים המבחילים ביותר

שימו עוד מלכודת. אני סקרן לראות מה עוד תעלה בחכתך

לא אני שם את המלכודות אבל על הבוקר ראיתי עוד שנים

שבלילה ראיתי אחת בורחת דרך החלון ,אבל אין לי מושג עם היא אחת מהניתפסות

כניראה יש עשרות בבינין ואני מאוד מקווה שהרעל שהמדביר שם יעשה את שלו כי באמת אין לי זין לזה

אני די בטוח שהרבה הגיעו בגלל ששדות קוצים נישרפו מול הבינינים בערך לפני חודש ,אין להם כבר כלום לאכול בשדה אז פולשים לבינינים

תאמינו לי אני מת שיתחיל הפינוי בינוי לעוף מהבינין עולם שלישי הזה

פאקינג יצא לי להיות במלונות בתאילנד ב50 שקל ליממה שהיו מצוחצחים ולא ראיתי אפילו מקק

יצא לי לאכול במיסעדות בתאילנד חלקם ב5 שקל לארוחה וגם הם היו מצוחצחים ולא ראיתי חרקים

אבל אני גר בחור שיקר רק בגלל שזה רעננה שמעלי יש טונות יונים ובבית מקקים נמלים וחולדות

ואני עוד רגיל לכל מיני חיות כי אני עובד בגינון ,אבל בבית לא יכול לסבול את זה

תביא חתול (רצוי זכר). לא תראה: עכברים, ג'וקים, נחשים ושאר מזיקים. אצלי אפילו הזבובים נמצאים מתים בכניסה לבית מהמרפסת.

רק חתול שלא פונק יותר מידי צד ,המפונקים יתנו לחולדה לאכול להם מהאוכל ואין להם חוש ציד

היתה לי פעם חתולה שגידלנו בחוץ והיא היתה צידת רצינית

הבעיה עם חתולים שכן צדים זה שבבית עם ישרטו לך הרבה דברים ומידי פעם יתנו לך איזה שריטה

עם הם לא מסורסים אז בכלל הם אלימים ומשתינים לסמן את השטח ,וגם אין לנו זמן וכוח וכסף לגדל חתולה ,כל הווטרינר חתולים לנקות אחרי

אני עובד הרבה ואין לי כוח לזה והאמא עוזרת הרבה עם שמירה על האחינים ועוד אחין בדרך

אני פשוט מקווה שהחולדות יצתמצמו למינימום ובתיקווה תוך שנתים יהיה הריסת החורבה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי אני מת שיתחיל הפינוי בינוי לעוף מהבינין עולם שלישי הזה

פינוי בינוי? :lol:

הסרט הזה שאתה חי בו, יש לו גרסת בלו ריי? זה נשמע כמו משהו איכותי ששווה לראות ב HD....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...