כמה "כיף " להתחיל את היום עם חולדות (כולל סירטון ) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה "כיף " להתחיל את היום עם חולדות (כולל סירטון )

stone cold

Recommended Posts

זאת הנקודה המרכזית .. מי אמר שלוקח כמה דקות למות בתוך שקית? שכחת עם מי יש לך עסק.

:lol: בדיוק יש פירסומת תחת ההודעה שלי (קשור ישירות לנושא)

"סובל ממכת עכברים?מרחיק העכברים האלקטרוני יפתור לך את הבעיה לשנים רבות"www.magnor.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 256
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל זה לא עכברים זה חולדות

וחולדות יודעות ליסתגל מהר מאוד

סך הכל חולדת בר ממוצעת חיה בערך שנה אחת ,מה שאומר שגם עם יש איזה פיתרון אלקטרוני ברעש מסוים או משהו

מספיק מוטציה אחת שלא יפריע לה הרעש לפתח המון צעצעים שלא יפריע להם כי ככה הברירה הטיבעית עובדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, תארגן מיכל עם חנקן נוזלי, ופה יגמרו כל הקשקושים עם ה"סבל","הומניות" וכל שאר הסיפורים.

תפוס אותה מהזנב, טבילה קטנה, ונגמר הסיפור.

החולדה לא תסבול יותר מדי, ולך יהיה עם מה לקרר את המעבד שלך, רק תדאג לקנות צינור נחושת מספיק עבה כדי שיכנסו פנימה כמה חולדות ביחד, שלא ירגישו צפיפות או משהו .... אם אתה רוצה להיות ממש נחמד, זרוק פנימה כמה חתיכות קרח יבש, שיהיה להן עם מה לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותגיד שמת את מלכודת הדבק ליד המיטה? אם כך..אני אומר ..למה לא בכרית ליד הראש.

לא אני שמתי את המלכודת וזה היה ליד ספה בסלון

אני לא שם מלכודות קרוב אלי גם בגלל הגועל וגם בגלל שהן מצפצפות כמו בסירטון ואני עובד קשה בקיץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להרוג עכברושים בטביעה- לא טוב ולא יעיל. עכברושים יכולים בשקט להחזיק 5-9 דקות מתחת למים (איך נראה לך בכלל שהם נכנסים ברוב המקרים לתוך הבתים- ביוב).

הדרך הכי הומנית לדעתי- לסגור את הדבק אליהם, לשים אותם בשקית, ולהביא בשקית כמה מכות מדויקות עם פטיש. מהיר ולא מלכלך. גם אין מה לראות שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להטביע את החולדות זה אחד הדברים היותר אכזריים לעשות. לכל החכמים פה שמציעים את זה כשיטה 'הומנית'.

טביעה היא מיתה הגורמת סבל רב לטובע לפני המוות.

כאשר האלטרנטיבה היא מוות מצמא/רעב כאשר מודבקים למשטח ללא יכולת לזוז - טביעה עדיפה.

לא כולם יתחילו להתעסק עם עריפת ראשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להטביע את החולדות זה אחד הדברים היותר אכזריים לעשות. לכל החכמים פה שמציעים את זה כשיטה 'הומנית'.

טביעה היא מיתה הגורמת סבל רב לטובע לפני המוות.

נכון, למות מרעב לעומת זאת זה אדיר,

כמובן שתוך כדיי הם כנראה ינסו לכרסם את עצמם בשביל לברוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם היה לי איזה טיזר חזק היתי מנסה להרוג ככה כי יצור קטן כמו חולדה בטח ימות מזה ,אבל פשוט אין לי

ולאחי יש אקדח מהעבודה אבל אנחנו בישראל אז אסור לישתמש בו לזה

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהייתי בקורס בחיה״א, באחד המסדרים מצאו גוזלים של עורב באחד החדרים וביקשו מאתנו להרוג אותם...אחד החכמים זרק אותם מהחלון מקומה שישית אבל הם עדיין חיו, 2 דקות בשקית עם אגזוז של והם מתו. נסה להבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי טובה, הומאנית, מהירה ופרקטית להרוג חולדה היא לדפוק להם מקה חזקה עם מקל של מטאטא על הראש. המוות מיידי, אחרי זה יש כמה דקות של תגובות עצביות, אבל החולדה מתה ישר.

אפשר גם עם פטיש כמו שהוצע פה, ואפילו עם הרגל, אבל זה מחריד.

ומי שהציע לנסות עם שפכטל, זה בחיים לא יעבוד. עם סכין חדה זה יהיה קשה לעבור את העור, אז עם שפכטל? תנסה מתישהו לחתוך בפולקע (לא מבושל) של עוף, עם העור, עם שפכטל. פשוט לא ילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין, תארגן מיכל עם חנקן נוזלי, ופה יגמרו כל הקשקושים עם ה"סבל","הומניות" וכל שאר הסיפורים.

תפוס אותה מהזנב, טבילה קטנה, ונגמר הסיפור.

החולדה לא תסבול יותר מדי, ולך יהיה עם מה לקרר את המעבד שלך, רק תדאג לקנות צינור נחושת מספיק עבה כדי שיכנסו פנימה כמה חולדות ביחד, שלא ירגישו צפיפות או משהו .... אם אתה רוצה להיות ממש נחמד, זרוק פנימה כמה חתיכות קרח יבש, שיהיה להן עם מה לשחק.

אפילו לא מוכן לשקול ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו לא מוכן לשקול ?

חשבתי שאתה מיתבדח

חנקן נוזלי ? ליתפוס אותם בזנב ? אני נישמע לך כמו איזה מדען ?

בכל מיקרה לפי מה שהבנתי עשו ריסוס בבינין היום ובנוסף שמו עוד מדבקות ,כניראה ניתפסה עוד חולדה אחת לפחות בארון חשמל

אבל זה כבר לא קשור אלי

אני לא חושב שאפשר ליפתר מהן לגמרי ,אבל צימצום בכמות גם מאוד תעזור

אני מעריך שיש עשרות חולדות באזור שעולות לבינין בלילה ,כניראה בגלל שהשדה נישרף לא מיזמן לא היה להן מקור אוכל אחר אז יתנפלו על הבינינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...