מחפש אוזניות עד 150$ - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אוזניות עד 150$

ido-nava

Recommended Posts

אני מחפש אוזניות סטריאו במחיר של עד 150$ שיחוברו לגלקסי 2.

האוזניות ישמשו לנטו מוזיקה (בעיקר רוק).

לא מחייב מיקרופון.

מקצת קריאות ביקורות באינטרנט, התעניינתי ב-2 אוזניות במיוחד, שלשניהם יחס עלות/איכות מעולה

http://www.head-fi.org/t/478568/multi-iem-review-244-iems-compared-yamaha-eph-100-monster-miles-davis-trumpet-added-06-19-12#post_6492048

1. Hifi RE262.

2. Vsonic GR07 (שחורגות מהמחיר ב10$).

אשמח לקבל תגובות והמלצות לגבי האוזניות שאני ירכוש (אחרי הכל, זה יוצא סכום לא מבוטל) וכמובן על אחרות במחיר נמוך יותר אך באיכות המשתווה או גבוהה מאוזניות באיזור המחירים הנ"ל.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו מדברים על IEM, נכון?!

מוכן "להתפשר" ולקנות יד"ש? (שווה להציץ בלוחות של HF, יש שם לפעמים מציאות לא מהעולם הזה! ::) ) את האטמים אפשר תמיד לנקות באלכוהול/מים חמים.

איזה להקות רוק אתה שומע? לומר רוק זה מונח רחב למדי... (זה בא ביחד עם הדרישות שלך כמו: באס, פירוט, במה, HI-MID-LOW)

אומנם אנשים לא מייחסים לזה בדר"כ חשיבות, אבל האם לתצורת ה-IEM יש לך חשיבות- ישר לתוך האוזן או כאלו שהולכות מאחורי האוזן כלפיי מעלה ואז פנימה (מסביב לאוזן ופנימה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו מדברים על IEM, נכון?!

מוכן "להתפשר" ולקנות יד"ש? (שווה להציץ בלוחות של HF, יש שם לפעמים מציאות לא מהעולם הזה! ::) ) את האטמים אפשר תמיד לנקות באלכוהול/מים חמים.

איזה להקות רוק אתה שומע? לומר רוק זה מונח רחב למדי... (זה בא ביחד עם הדרישות שלך כמו: באס, פירוט, במה, HI-MID-LOW)

אומנם אנשים לא מייחסים לזה בדר"כ חשיבות, אבל האם לתצורת ה-IEM יש לך חשיבות- ישר לתוך האוזן או כאלו שהולכות מאחורי האוזן כלפיי מעלה ואז פנימה (מסביב לאוזן ופנימה).

אני דיי מגוון בסגנון המוזיקה שאני שומע, אך לרוב זה Pink floyd, beatles, radiohead, muse ואני ירצה לשמוע צליל איכותי בדגש על הבאס.

לא הזכרתי את זה, אבל דרושות in ear ולא אכפת לי איך הכבל של האוזניות יגיע (מלמטה/למעלה/מהצד/מאחור).

האוזניות יהיו בעיקר לשימוש בריצות, כך שהנוחות חשובה.

שבת שלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

לא מזמן פתחתי פה דיון מאוד דומה, בהתחלה חשבתי לקנות את הRE262 אבל בסוף הלכתי על הGR07

כמה תובנות:

1. ציינת שחשוב לך באס. ל-GR07 יש אחלה סאונד, אך לא הייתי אומר שתהיה חביבת ה-Bass Head

הבאסים מדוייקים ומסוגלים להגיע *מאוד* נמוך אך אינם בשום פנים ואופן מודגשים, או מובלטים, או מוגברים מעבר לרמתם בהקלטה המקרית.

ב-RE262 הבנתי שהבאס פחות דומיננטי, באחת הביקורות תיארו את הסאנד כ"ההפך מצורת V" כלומר דגש על תדרי הmids דווקה ולא על הבאס/טרבל.

2. אני לא בטוח שכדאי לך ללכת על איכותיות ויקרות אם אתה מתכוון רק לרוץ איתן (אני גם רץ עם שלי בין היתר) פשוט בזמן הריצה אתה לא בדיוק מתרכז בסאונד ומתענג מהאיכות....

3. איכות הסאונד בגלקסי אס 2 לא נחשבת לטובה בתחום, וגם הבנתי שהווליום לא בשמיים, מה גם שלא לכולם נוח לרוץ עם מכשיר בגודל הזה.

*אחרי* שתקבל את האוזניות ותשמע אותן עם הטלפון, במידה ולא תהיה מרוצה, תזכור שיש לך אופציה ללכת על הסאנסה קליפ פלוס: נגן פצפון שאיכות הסאונד שלו מעולה, הווליום מרשים ביותר ודי זול (שלי עלה 250 ש"ח סה"כ: נגן 4 גיגה + כרטיס של 32)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

לא מזמן פתחתי פה דיון מאוד דומה, בהתחלה חשבתי לקנות את הRE262 אבל בסוף הלכתי על הGR07

כמה תובנות:

1. ציינת שחשוב לך באס. ל-GR07 יש אחלה סאונד, אך לא הייתי אומר שתהיה חביבת ה-Bass Head

הבאסים מדוייקים ומסוגלים להגיע *מאוד* נמוך אך אינם בשום פנים ואופן מודגשים, או מובלטים, או מוגברים מעבר לרמתם בהקלטה המקרית.

ב-RE262 הבנתי שהבאס פחות דומיננטי, באחת הביקורות תיארו את הסאנד כ"ההפך מצורת V" כלומר דגש על תדרי הmids דווקה ולא על הבאס/טרבל.

2. אני לא בטוח שכדאי לך ללכת על איכותיות ויקרות אם אתה מתכוון רק לרוץ איתן (אני גם רץ עם שלי בין היתר) פשוט בזמן הריצה אתה לא בדיוק מתרכז בסאונד ומתענג מהאיכות....

3. איכות הסאונד בגלקסי אס 2 לא נחשבת לטובה בתחום, וגם הבנתי שהווליום לא בשמיים, מה גם שלא לכולם נוח לרוץ עם מכשיר בגודל הזה.

*אחרי* שתקבל את האוזניות ותשמע אותן עם הטלפון, במידה ולא תהיה מרוצה, תזכור שיש לך אופציה ללכת על הסאנסה קליפ פלוס: נגן פצפון שאיכות הסאונד שלו מעולה, הווליום מרשים ביותר ודי זול (שלי עלה 250 ש"ח סה"כ: נגן 4 גיגה + כרטיס של 32)

כמובן שזה לא רק לריצה (ואני רץ עם רצועה ליד, כך שזה די נוח) ויהיו זמנים שאני יחבר אותם למחשב או עם הטלפון בנסיעות...

בכל מקרה, בעבר היה לי Head direct RE0 אם אתה מכיר, שעלו לי בסביבות ה 80$. לא כלכך אהבתי את הסאונד ובייחוד את החוסר עומק בבאסים. אני עכשיו היעלתי את התקציב לאוזניות חדשות (אחת הסיבות שהקודמות נאבדו לי), כי אני רוצה להיות ממש מרוצה מהמוצר שאני קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוציא מהמשוואה את העובדה שתהיה מרוצה מקנייה עיוורת של . בדר"כ הם לא יקלעו למה "שחשבת" וכאלה... :-\ לכן, כנראה שהם יהיו יותר טובות מהאוזניות הקודמות שלך, אבל מפה ועד לומר שתהיה מרוצה (=100%) יש מרחק גדול. מה שבכנראה יהיה- תרגיש שיפור בצליל ואולי תהיה קצת יותר מרוצה. "כגודל הציפיות, גודל האכזבות", כל פעם הרעב שלך יגדל לטוב יותר ולכן בשלב מסוים אתה כנראה לא תהיה מרוצה גם מהאוזניות שתקנה. זה נקרא "שדרגת" :smile1: או אם לכוון לכיוון של אודיו- "אודיופיליה".

תתחדש כבר אמרתי? :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...