[עזרה] קניית אוזניות איכותיות 800+ - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[עזרה] קניית אוזניות איכותיות 800+

X7-007

Recommended Posts

אני מחפש לקנות אוזניות איכותיות ובדרך אני רוצה גם לקנות כרטיס קול חדש שיעבוד איתם במחשב.

לא משנה לי לקנות מחו"ל אין בעיה העיקר שזה בטוח וגם יהיה אפשר להגיד לו לרשום על הקופסא פחות מ 1,200 ש"ח שלא יקחו לי מכס, ושזה יהיה בטוח בטוח כי כבר קרה לי שמישהו עשה טעות וקיבלתי פיצוי רק על חצי סכום.

יש כל כך הרבה חברות, כל כך הרבה, אני כבר לא יודע במה להתמקד ומה לחפש, מה צריך באוזניות HIGH END ? אני רוצה איכות מצויינת בשביל משחקים ומוזיקה וגם סרטים DTS וכו'.

אני בחיים שלי לא שמעתי אוזניות HIGH END וכרגע יש לי רק את 5.1CH שלהם, אני מאמין שיהיה שיפור עצום למה שאני אקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Bump

הבנתי שיש דגמים ספציפים בשורות המומחים והסאונד שזה דגמי DT990 Premium שעולה מאוד יקר 1800 שקל לערך מחו"ל.

DT990 Pro שכמעט בלתי ניתן למצוא

DT880 Pro שאומרים שהוא מצויין ומכיל את כל מה שצריך

DT880 Premium שיותר טוב אני מניח ? האם יהיה הבדל ?

וסידרת ה AD700 אומרים לא משתווה ל 880 ומעלה.

אז השאלה איך אפשר למצוא את האוזניות שאני רוצה ? האם כדאי באמת להשקיע על 990 Premium ואני ירגיש בהבדל או שאפשר להתפשר על DT880 PRO או שיהיה הבדל אמיתי ב 880 Premium וזאת האפשרות האחרונה ?

צריך כמו שאמרתי למשחקים + סרטים + מוזיקה בסוף

לנוכח הקנייה של האוזניות הזמנתי את ה Xonar Phobus או איך שקוראים לו שאני מניח שיעשה את העבודה.

ואני מעדיף שיהיה כמה שיותר Ohm.

פשוט קשה למצוא ב אתה האוזניות המתאימות במחיר המתאים עם ה ohm ששולחים גם לישראל, קשה מאוד.

יש מישהו שיוכל לעזור בנושא, אני כבר הזמנתי כרטיס קול אז אין אפשרות ללכת אחורה, אני רוצה איכות ומשמע אני יוציא את הכסף רק לא עד הסוף :B

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...