מחפש לוח אם סוקט 1155 בעל יכולות OC ואופציה לSLI. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לוח אם סוקט 1155 בעל יכולות OC ואופציה לSLI.

krispelj

Recommended Posts

אני בונה מחשב חדש על בסיס i5 3570K וכרטיס מסך GF GTX670 ובגלל שאני יודע שלא תהיה לי אופציה בעתיד

לבצע קניה של מחשב שלם חדש (לפחות לא בשנים הקרובות רחוקות) אני מעוניין שתהיה לי אופציה להוסיף עוד כרטיס מסך במועד מאוחר יותר.

בדקתי את הדגמים המומלצים שבד"כ אני רואה במפרטים בפורום (msi z77a-g45 או z77-D3H)

והם שניהם תומכים בXfire אבל לא בSLI...

רציתי לדעת האם אני מחוייב להוציא את ה800+ שקלים על z77x-d3H או על הz77a-g55 על מנת לקבל את היכולות הללו או שיש עוד אופציות רלוונטיות?

כמו כן כמה יהיה ההבדל אם אני אקח לוח עם צ'יפסט z68 במקום? יש לוחות כאלו עם תמיכה בUSB 3 או PCI-E דור 3?

תודה רבה!

(נ.ב וGigabyte הם הברנדים הנמכרים ע"י TMS וזאת החנות שכנראה ממנה אקנה את המחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למטרת OC מומלץ I5 2500K.

תכנון למערך כרטיסים עתידי, זה דבר לא משתלם.

כמאת לכל הלוחו של הדור הקודם יש תמיכה ב-PCIe3.0, בחלק מהלוחות (כמו אצלי, מפרט בצד) יש גם USB3.

את המחשב שלי גם קניתי מ-TMS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן להסביר לי למה לתכנן על מערך כרטיסים כשדרוג זה לא רעיון טוב?

אני יודע שאני לא אוכל להשקיע בכרטיס ברמה מאד גבוהה יותר מאוחר, לכן אני חושב שאם עוד 2-3 שנים אני ארצה לקבל שיפור ביצועים יהיה לי הכי כדאי להוסיף עוד gtx 670 שעד אז ירד מחירו לכבערך חצי, דבר אשר יכפיל את הביצועים הגרפים +-.

מעבר לזה שהתעסקות עם יד שניה זה טורדני ומציק.

חוץ מהבעיה של הישארות באותה ישנה מבחינת DX, shaders וכו', יש עוד דאונסייד לעניין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שנתיים שלוש תמצא אותו רק ביד שנייה, אם אתה רוצה להשקיע נכון (יש סיכוי שכבר לא יעדכנו אותו למשחקים מבחינת SLI) תקנה כרטיס מסך חדש ב-1000 ש"ח ורוב הסיכויים שהשיפור יהיה עדיף (ביחס הזמן הזה).

הצד השלילי מבחינת הטכנולוגיה, הוא שאין לך את החידושים האחרונים, שזה עוד חיסרון בתכנון על מערך עתידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...