האנטיוירוס ZoneAlarm של צ'ק פוינט, מעתה בחינם - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האנטיוירוס ZoneAlarm של צ'ק פוינט, מעתה בחינם

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי avira הכי פחות מציקה

avg מזכירה לי את norton,

כבדה לא ניתנת להסרה כמו שצריך

הרבה לחיצות בשביל לנטרל אותה באופן זמני

ובכלל מרגיש כאילו משתלטים לך על המחשב

מה שאתה אומר נשמע לי בדיוק כמו AVG7. ניסית את AVG בשנתיים האחרונות?

מדובר בתכונה הכי פחות מציקה, הכי פחות פולשנית, הכי קלה לנטרול, וכמעט הכי קלה במשאבים.

מגרסה 8 ומעלה זה הפך להיות מ "האנטיוירוס שכולם מורידים כי הוא חינם ולא חרטא" לאשכרה אנטיוירוס טוב, יעיל, נוח, וחינמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף ל-SCORN!

AVG השתפרה בשנים האחרונות, התוכנה אשכרה-רצה! אבסט גם לא רע בכלל והכיל כל מיני מנגנוניי ביטחון, חלקם מציקים, חלקם הסתמנו במבט כללי כמועילים. אווירה לא אהבתי. כל האנטי- "המיקצועיים" בתשלום זה דרעק שאני בכלל לא אדבר עליו. עושה יותר רע טוב בלהעיק למחשב.

"היתרון" שאני מאוד אוהב ב-AVG הוא שהוא מספר לי אחת לתקופה כמה הדפדפן שלי גוזל, וככה אני יודע אם אני שותה כמו מים או לא. פיצ'ר נחמד שעוזר מדי פעם (בייחוד כשאני מולטי-טאסקר גדול של טאבים וגלישה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, ניסיתי גירסא מלפני 2-3 הטראומה מהדמיון לנורטון עדיין נשארה אולי זה יעבור עוד שנה שנתיים,

ד"א לקומודו יש חבילות שלמות וחינמיות אבל (נסיון מלפני 1-2 שנים) מעיקות מאוד לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

הסיבה היחידה שכתבתי על ZONE ALARM היא שמלבד FIREWALL, גם ה-AV של ZONE ALARM הוא באמת טוב יותר מכל מה שיש בשוק החינמי פשוט עקב העובדה שמדובר במנוע של קאספרסקי.

לא משום סיבה אחרת.

לצערי (אולי עכשיו תרדו ממני שאני מוטה לכיוון זה או אחרת כי פעם עבדתי באיזו חברה שבמקרה מייצרת את זה) אחרי שבוע שימוש, ZoneAlarm הוכיח כי הוא עדיין מאט את המחשב באופן דראסטי ואפילו כיבוי כולל של ה-AV וה-FW לא "משחרר" אותו.

תיקיות נפתחות לאט, כל דבר באינטרנט נסרק לפניש הוא נפתח(עמודים, סרטוני YT וכדומה) וזה אפילו משפיע לרעה עלפתיחת תירייה מלאת סרטונים שפשוט נתקעים לאחר הפתיחה ואז פשוט כל החלון נתקע במצב NO RESPONSE מה שאומר שהבעייה היא ברמת DRIVERים.

*ראיתי המלצה לנסות לבטל את הREAL TIME PROTECTION . . . מה אתם צוחקים עליי ? :kopfpatsch:

מקומם לראות שבהסרת ה-ZONE ALARM עדיין מופיעה כסיבה להסרה "Because it Slows Down My PC" שאומר שהם מודעים לבעייה.

ערכתי את ההמלצה באתר שלי בהתאם.

*האמור לעיל אינו מתייחס למנוע/מוצר האנטיוירוס של חברת KASPERSKY עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...