חודשיים להחליף לוח אם של אינטל? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חודשיים להחליף לוח אם של אינטל?

אלבר

Recommended Posts

זה נראה למישהו הגיוני?

ניגשתי לממש אחריות על הלוח בזד מחשבים. המחשב נקנה בSKYPC.

נאמר לי שהם צריכים לשלוח להולנד וזה לוקח חודש וחצי - חודשיים.

זה פעם שנייה שמתקלקל לי. פעם הקודמת הוחלף מיידית.

שאלתי למה היום צריך לחכות, נאמר לי שככה זה היום.

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסבירים להם יפה, שלפי חוק הגנת הצרכן הם מחוייבים להחזיר לך מוצר תקין תוך 14 ימי עבודה לכל היותר. אם אין להם אפשרות לעמוד בכך (או להציע פשרה אחרת שתהיה מקובלת על הלקוח, למשל לוח מדגם אחר שאינו נופל משלך) מחובתם להחזיר לך את כספך לפי המחיר ששילמת על הלוח (לא לפי מחירו כיום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרטא !

אם קנית לוח מיבוא רישמי (חיון, איסטרוניקס וכל שותף עיסקי אחר של אינטל), ההחלפה מתבצעת באירלנד ולוקחת כמה ימים ולא כמה חודשים אבל זד מחשבים.. נו טוף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח נמסר אתמול.

דיברתי עם ניב המנהל, אמר אחרי שהוא פותח קריאה באתר של , בא שליח תוך חצי שעה אפילו לאסוף את החבילה לאירלנד במשלוח אקספרס (יום) וסה"כ כל התהליך יכול לקחת כמה ימים או כמה שבועות. לדבריו, החוק מתיר לו שלושה שבועות.

לצערי גיליתי שגם המעבד הלך אז חזרתי לשם היום עם המעבד וראיתי שהלוח עדיין לא נשלח. לצערי לא קיבלתי תעודת החזרה על המעבד (על הלוח קיבלתי). כמה שהתעקשתי לא קיבלתי. איש שירות הלקוחות היה מוכן רק לחתום לי בכתב יד שהוא קיבל מעבד והיה מאוד לחוץ. אמר שיעשה זאת אח"כ. אני לא מבין מה הסיפור להוציא ללקוח תעודת החזרה כמו בכל עסק? למזלי אני באזור כל יום, מחר אשוב לראות אם יש תעודה ואם נשלח.

אני מקווה שיהיה בסדר, אמשיך לעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...