חברים אני בבעיה רצינית, זקוק לעזרה באיתור יבואנים - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברים אני בבעיה רצינית, זקוק לעזרה באיתור יבואנים

אלבר

Recommended Posts

התפוצץ לי ספק הכח. ממש העלה עשן ונשמע פיצוץ. אני חושש שגם רכיבים אחרים נפגעו.

אני חייב את המחשב, זה לא יכל לבוא בזמן יותר גרוע עבורי, הבעיה שהחנות שמערכת המחשב נקנתה ממנה נסגרה (skypc).

אני צריך עזרה לדעת מי היבואנים של המוצרים הבאים כדי לקבל שירות כמה שיותר מהר. לא רוצה לפנות לחניות כמו RSM שגם לוקח שם זמן וגם הם לוקחים תשלום על משלוח כל רכיב ליבואן, על בדיקת כל רכיב, ובסוף יותר משתלם לקנות כבר לבד מחשב חדש.

אז ככה,

המוצרים הם:

ספק כח של - זה בטוח מקולקל - התפוצץ ועכשיו מקצר.

חלקים נוספים שאני מקווה שלא נפגעו אדע רק לאחר החלפת ספק

לוח של (זה איסטרוניקס אני משער)

זכרונות של G.skill

כרטיס מסך של אסוס

אם יש כמה יבואנים מקביליים תזרקו שמות אני כבר אעשה טלפונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר לך כבר בתשובה הראשונה, הספקים כיום לא מתעסקים עם אנשים פשוטים. לפני שאתה רוכש לך עוד ספק תבדוק שהלוח עובד צורה תקינה על מחשב אחר ואז תראה אם תצטרך רק ספק או עוד רכיבים. (מקווה בשבילך שלא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם ...

אני רוצה לעשות לכם קצת סדר בדברים. חברת זד מחשבים רכשה את מותג סקאי פי סי לפני כחודשיים. זד מחשבים ממשיכה לתת שרות ללקוחות סקאי פי סי בעבר בהווה ובעתיד. סקאי פי סי התמזגה לתוך קבוצת אביטן אחת הקבוצות החזקות מבחינה פיננסית שכאמור מחזיקה במותג זד מחשבים. ולאחרונה רכשה גם את פעילות סקאי פי סי והפכה אותה לחברת מחשבים דומיננטית בתחום המחשבים שבא תזכו לשרות, מחיר ומבצעים יוצאי דופן. לכל בעיה שאלה תמיד ניתן לפנות אלי במייל niv@skypc.co.il . נא לשלוח מייל מפורט ונעזור לכם בכל.

אנחנו עובדים בימים אלה לעדכן את האתר במוצרים במחירים ובמבצעים מטורפים ובמחירים שוברי שוק ... ממליץ לכם להירשם לאתר או לבקר בפייסבוק שלנו ולהישאר מעודכנים.

בתודה ניב כהן

מנהל תפעול

סקאי פי סי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...