נימאס לי המוזיקה והקלפים של היום - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נימאס לי המוזיקה והקלפים של היום

סוכריות MאנדM

Recommended Posts

אין היום טובה מלים לחן וזמרים טובים עם נשמה וקול וכ היום כול קליפ זה אתו דבר :kopfpatsch: פרמו לסרטי XXX וכול זמירת ניראת ומתלבשת כמו כוכבת XXX זה נהיה ממש מגעיל במיוחד שכולם שם בקלפים מלאים קעקועים ותספות לא טבעיים בכלל תחזרו לי את המוזיקה והקלפים של פעם ולא רוצה קלפים שלילדים אסור ליראות בושה להן זה רק הולך ומדרדיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באמת ניראה לך שרוב ה"אוכלוסיה" של הפורום פה שומעת את הזבל הזה?

הפוסט הזה חסר טעם.. מילא היה כתוב בצורה הגיונית ומתורבתת. אבל כשאתה פותח ומחפש פופ, תצפה לקבל ***.

כאילו שאני לא יכול לשלוף עכשיו עשרות אלבומים עשויים טוב, אותנטיים ועם לחן אמיתי (ועדכניים)?

כשאתה מחפש חרא, תצפה לקבל חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שהיום יותר קל למצוא את המוזיקת חרה הזואת כי זה צף בכול מקום וכול ילד יכול ליראות את הזבל הזה מבלי להתאמץ זה נגיש לך בקלות לא רק במוזיקה גם סרטונים ואת הדברים הטובים יותר קשה למצוא צריך לחפש טוב טוב והרבה סבלנות עצבים וזמן ובזמן האחרון רוב הדברים הטובים במיוחד חסומים לישראל מכול סיבה למה רק לארץ הם חוסמים את הדברים הטובים ואת הזבל לא דוגמה אמא שלי רצתה לשמועה שרים של זמר מסוים מפורסם ורוב השרים היו חסומים לישראל ובמקום זה היה כול מני קלפים של סתם שרים לא קשורים ודברים לא נעמים למה באתר דף של זמר מפורסם צריך להיות גם קלפים כאלה שאסור לילדים ליראות למה הכול מבולגן אין סדר מי שרוצה זבל שימצה אתו במקום אחר גם לגבי סרטוני וודאו באתרים שיש שם בלגן כמו ששמתי שרים לילדים קטנים ובאתו דף היו שרים וקלפים לא לילדים ביחד לא נעים בלגןןןןןןןןןןןןן גם באתר FLIX של תפוז וגם באתר שלהם יש בלגן אי סדר וילד שמחפס סרטונים של כלבים וחתולים אני מצפה שזה מה שהוא יקבל ולא ברדק אחד שלם ודברים לא קשורים ביכלל ולא לילדים כמו קטעים לא מצונזרים של האח הגדול בארץ ובעולם למה ילד שלא חיפש דברים כאלה רואה אותם בקלות בלי שביקש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוכריית עמבה יקרה,

אנא, בכל לשון של בקשה, תנסי לעשות סדר בכתיבה שלך.

אם יש לך משהו אישי נגד פיסוק ואיות, בסדר, אין מה לעשות.

אין שום סיבה שבעולם שכל מי שירצה לקרא את ההודעות שלך יעבור מסכת יסורים שכזו.

השתמשי במקש הenter בסופי משפט, העניין יקל מאוד על כולנו כאן.

אני מקווה מאוד עבורך, סוכרייה יקרה, שאת לא מדברת כמו שאת כותבת, אחרת לא רק שאף אחד לא יבין אותך, אלא גם יתלונן על שלשול ורבלי חריף ביותר.

סעי ברכה ובהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרא כמה מהפוסטים שלו (זה לא קל, אני יודע), ותראה שהוא לא איזה דפקט. ראה גם את החתימה שלו: הוא מודע

לכך שיש לו בעיה.

אגב, אני בד"כ מאד לא סובלני כלפי שגיאות-כתיב, הנה לדוגמא כאן: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=330881.msg2860469#msg2860469

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב בפרומים השונים פה נהיה מעצבן במקום לעזור לקרוא לנסות להבין הרבה פה משחקים אותה יפי נפש וחושבים שהם אבשלום קור ואפלו המלך השפה העברית מאיר הריאל אתם לא יש הרבה אנשים משכלים וחכמים אם תואר ראשון ושני אבל יש להם בעיות הקלדה על מחשב לא כולם מומכים בהקלדה בשיטה העיורת או אך שלא קוראים לזה אני לא דיסלקט תמשכו לחפש מי דפוק פה בארץ ורק להיתלונן כול החיים שלי כתבתי בלי פיסוק בכול מקום ולא היתה לי בעיה וגם ברשת וכך הרבה אנשים ולא היתה בעיה רק פה הפרומים היחדים שרק מיתלוננים אם אתם גאונים בדקדוק ולשון לכו תהיו מורים ותעזרו לתלמדים ולאנשים להיות יותר טובים יש גם מורים שלה כותבים אם פיסוק וגם להם יש שגיעות כתיב זה המצב וגם רופאים פרופסורים שלך תבין מה הם רשמו לך בטופס כתב חרטומים אל פיסוק אין מה לדבר בספו של דבר כולני בני אדם ולא רבוטים אז מספיק לחפור פה ולענות לי אם יש משהוא להוסיף תודה ומי שחושב שאני בחורה שירד מהעץ מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...