X79 Asus Rampage 4 Extreme - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X79 Asus Rampage 4 Extreme

AzurA

Recommended Posts

שתי שאלות ברשותכם

קודם כל לא מצאתי בשום חנות פה באילת בדקו עם המון ספקים את הלוח הזה ואין לאף אחד , לא יודע מה הקטע הוא נדיר או משהו ?

המקום היחיד שמצאתי שברשת שלהם יש במלאי זה KSP , שמתי מקדמה 175 ש"ח ונאמר לי שביום שני-שלישי זה יגיע

יש מה לדאוג מלקנות אצלם ?

שמעתי כמו כולם את השמועות על חלקים משומשים וכו' שזה בעצם ההסבר למחירים הזולים האלה

אני יכול לבטל בכל רגע, כשיגיע הלוח אני הולך להסתכל עליו ב70 עיניים כדי לראות שאין נזק פיזי או משהו דומה לזה בכלל ויש באפשרותי לבטל ללא דמי ביטול

מה דעתכם ? אני יכול להיות רגוע ? או שיש משהו ספציפי לבדוק בו?

לגבי הזכרונות שאני הולך להתאים לו, איזה לקחת אני רוצה 16GB של , על איזה ללכת 1600 או 1866 ?

ואם 1600 אז יש דגם עם 1.35V , שעולה טיפה יותר , מה עדיף ?

לגבי השימושים עזבו את זה בצד רגע השאלה היא אם זה הבדלים מורגשים ששווים את התוספת של הכסף (אם כי התוספת היא לא גדולה, 200 ש"ח לכאן או לכאן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין מה לחשוש לגבי לוח מחודש.סה"כ לא מדובר בלוח זול או נפוץ במיוחד.כמובן שלבדוק את המוצר אף פעם לא מזיק.

לגבי הזיכרונות גם אני הייתי חוסך את הכסף וקונה פשוטים.במידת הצורך אין בעיה לעשות להם OC.

עדיף להשקיע את הכסף במשהו שבאמת יועיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בKSP שאתה קונה הם פותחים לך את הלוח ומראים לך שהכל תקין ואתה מסתכל ומאשר את זה, ורק אז אתה לוקח את הלוח אם הביתה.

ככה שאם לא ימצא חן בעיניך משהו אתה תמיד יכול להגיד שיביאו לך לוח אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה המעמיקה והמפורטת אדון מומחה חומרה. :facepalm:

קיבלת תשובה בדיוק לגבי מה ששאלת.

"לגבי השימושים עזבו את זה בצד רגע השאלה היא אם זה הבדלים מורגשים ששווים את התוספת של הכסף"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא ש KSP מציירים את המצב כאילו החלקים חדשים השאלה שלי אם זה סתם שמועה או שבאמת יש משהו בדבר

לגבי פתיחה של הקופסא אני מניח שרוב הסיכויים שהכל יראה פיקס , כאילו עד כמה מפגרים אפשר להיות , פגמים יכולים להיות ברמה המיקרוסקופית שיורגשו רק בזמן שימוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...