במידה וקניתי מוצר מסוים והתברר לי כשהוא הגיע שזה זיוף, מה ניתן לעשותב בנידון? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

במידה וקניתי מוצר מסוים והתברר לי כשהוא הגיע שזה זיוף, מה ניתן לעשותב בנידון?

Sting

Recommended Posts

הזמנתי מוצר מסויים, ואני חושד שמדובר בזיוף למרות שעל פניו כרגע זה נראה מקורי. אלה שפתאום זה נשלח לי מסין מה שהעלה את החשד שלי.

במידה ומתברר שזה זיוף, האם אני יכול לעשות משהו בנידון?

לא מדובר בקניה דרך איביי אלה ישירות מאתר החנות, כמו כן באתר שלהם הכול נראה מקורי, כמו כן בהתכתבות שלי באמצעות האימיילים שאלתי זאת והם ענו לי שזה מקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נתחיל בסוף : "מה אפשר לעשות בנידון?" - כלום.

רכשת בסין, הם כפופים לחוקים הסיניים, אני לא חושב שתמצא הרבה מומחים בארץ בחוק ומשפט בסין, וגם אם תמצא הם יעלו לך הרבה יותר מכמה הגרושים שהמוצר עלה.

עכשיו בוא נחזור להתחלה :

"אני חושד שמדובר על זיוף למרות שעל פניו כגע זה נראה מקורי". גם אם תמצא מומחה לחוק ומשפט סיני כדאי שלפני שתתיעץ בו תחליט קודם אם זה מקורי או זיוף.

ותכל'ס :

קנית בסין, בזול, ממוכר לא ידוע.

אם אתה רוצה להיות בטוח שזה מקורי - קנה מסוחר ידוע בין אם הוא בסין או לאו, והיה מוכן לשלם בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני מקבל רושם שאתה שאתה נגדי? שאלתי שאלה לא צריך לתקוף.

ולגבי הקניה, האתר נראה אמריקאי לכל דבר, כולל כתובות, פשוט המשלוח פתאום יוצא מסין. מאחר וכל חברה היום מיצרת בסין זה עדיין לא אומר שזה מזוייף.

מישהו יודע בכל אופן אם יש הגנה כלשהיא מצד חברת האשראי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אתה רוצה - האתר סיני בבירור. האנגלית שלהם קלוקלת במקומות רבים, הם מפנים לאתר של EMS China, והמטבע הראשון אחרי דולר ארה"ב שהם מציעים לשלם בו הוא המטבע הסיני.

קנית אזניות תוצרת סין מאתר בסין ואתה מתפלא שהמשלוח יוצא מסין?

יכול להיות שזה זיוף ממש טוב, יכול להיות שזה עודפי מלאי של המפעל בסין (כן, Beats מיוצרים בסין ככל הידוע לי), יכול להיות שזה ייצור אפור אך זהה למקור או משהו כזה.

אתה מחפש בכוח איפה להידפק? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...