התיבשתי לגמרי - יש איזשהו משחק חדש ומדליק ? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיבשתי לגמרי - יש איזשהו משחק חדש ומדליק ?

mrraz

Recommended Posts

נראה שעד אפריל יהיה מאוד משעמם בתחום... אז גם יצאו הדור הבא של כרטיסי המסך

עד אז יש לי את Knights of the Old Republic, שזה 40 שעות של הנאה, גראפיקה וסיפור מעניין (ולא צורך שום ידע במשחקי תפקידים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיוצא B&W2 אני קונה כרטיס מסך חדש, לוקח חודש חופש, נועל את עצמי בחדר ולא זז מהמחשב... הכל כמובן בתנאי שהוא יהיה מדהים כמו הראשון...

heh, בדיוק ככה אני הייתי כשיצא B&W הראשון...

קניתי אז את ה- 2 PRO 64MB שלי, כשהוא רק יצא (והיה פיתרון מושלם בין ה-GTS הרגיל ל-Ultra היקר...)..

כמה שהתקדמנו מאז... עד ש-B&W2 יצא בטח יהיה בשוק כבר את הדור הבא של כרטיסי המסך ("geforce 6-like")..

מעניין עם המנוע הגרפי יהיה חדשני כמו שהוא היה אז (כשהוא היה בין המשחקים היחידים שניצלו את הכרטיס החדש שלי), או שהפעם זה יהיה "סטנדרטי" יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

heh, בדיוק ככה אני הייתי כשיצא B&W הראשון...

קניתי אז את ה- 2 PRO 64MB שלי, כשהוא רק יצא (והיה פיתרון מושלם בין ה-GTS הרגיל ל-Ultra היקר...)..

כמה שהתקדמנו מאז... עד ש-B&W2 יצא בטח יהיה בשוק כבר את הדור הבא של כרטיסי המסך ("geforce 6-like")..

מעניין עם המנוע הגרפי יהיה חדשני כמו שהוא היה אז (כשהוא היה בין המשחקים היחידים שניצלו את הכרטיס החדש שלי), או שהפעם זה יהיה "סטנדרטי" יותר...

אצלי היה אז עדיין ה-voodoo 3500 ואני חייב לציין שנורא נהניתי ממנו, למרות שנאלצתי לשחק על פרטים בינוניים... כשידידה שלי קנתה מחשב חדש עם gf2 רצתי אליה להתקין את זה אצלה... :) ואני מקווה שהחדש יצא כשהוא מתאים ל-2 דורות אחורה, כי אני ככה"נ לא אוכל להרשות לעצמי שומדבר שהוא מעבר ל- low-end...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הינה משחקים ששמעתי שיוצאים השנה ושהולכים להשקיע בהם הרבה

28/1/04 - Medal Of Honor Pacif. Assault

Alias - 14/02/04

Far Cry - 15/02/04

Crystal Key 2 - 25/02/04

Splinter Cell: Pandora Tomorrow - 01/03/04

Forever Worlds - 04/03/04

Mythica - 05/03/04

Painkiller - 10/03/04

Thief III - Q1/04

Doom 3 - 14/04/04

Half-Life 2 - 30/04/04

Rome: Total War - 01/06/04

Driver 3 - 22/06/04

S.T.A.L.K.E.R.: Oblivion Lost - 2004

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...