מהירות טעינה איטית של Windows 7 Ultimate SP1 32bit - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות טעינה איטית של Windows 7 Ultimate SP1 32bit

dor123

Recommended Posts

האמת, טכנאי המחשבים שלי, המליץ על התקנת במחשב שלי, והעברת מערכת ההפעלה אליו ויהוה את כונן C, ושהדיסק הקשיח ישמש רק ככונן D לנתונים שלי.

יש אבל חסרונות כלשיהם ל-SSD:

1. מספר הפעמים שניתן לכתוב לאותו איזור בדיסק, מוגבל, כך שכתיבה מוגברת תגרום לשחיקת הכונן ולבסוף לשגיאות כתיבה.

2. אם המחשב נכבה או מתבצע ריסט בזמן כתיבה אליו, כל המידע יכול ללכת לטמיון.

3. קראתי על מקרים ב-Hwzone של גולשים שה- שלהם נמחק ללא כל התרעה מוקדמת וללא שקרה שום דבר.

כי יש כוננים עם בקר אמין יותר ופחות אמין. היום המקר של מרוול נחשב אמין מאוד

בשביל שזה יקרה במקרה שלי אפשר לכתוב על הדיסק 72TB שזה 40GB כל יום במשך 5 שנים (מה שכנראה לא יקרה, והוא יחייה יותר). הוא יכול לחיות 1.2 מליון שעות (136 שנים), ובכוננים החדשים יש מספיק חשמל לאגירה שבמקרה של הפסקת חשמל הוא יספיק לסיים את הפעולה בצורה מסודרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל רציתי לציין שהתוכנה הזאת מאוד מועילה.

דבר שני למערכת שלי לוקח 1:46 דקות לעלות, כאשר לאנטי-וירוס nod32 לוקח 25 שניות שזה הכי הרבה מבין כל התוכנות שעולות אצלי.

פעם ראשונה שבדקתי לקח למערכת 2:15 דקות לעלות, הורדתי דרופבוקס, גוגלדרייב, כמה דברים של acrobat reader ועוד כמה דברים של vmware, ושיפרתי משמעותית את זמן העלייה, בכל מקרה אלו שירותים שאני משתמש בהם לעיתים רחוקות לכן אין צורך שיעלו בזמן איתחול המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא שמתם לב׃ יש אפשרות לעקב תהליכים בעליה, ולא רק לבטל.

כך שגם הדברים שאתם צריכים יכולים לעלות עם המערכת, רק טיפה אחרי העליה. מה שנותן זמן עליית מערכת מהיר+ הפעלת ישומים שאתם עדיין צריכים רק ללא עומס.

אישית אני השתמשתי בתוכנה הזאת עד שרכשתי .

היה לי 2:30 דקות ללא התוכנה, 1:48 עם soluto, ו 23 שניות רק עם בלי שום תוכנת פיקוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכונים חדשים: יכול להיות שיש קשר כלשהו בין משך זמן טעינת מערכת ההפעלה לבין הגדרת מצב הביצועים המינימלי של במעבד שבאפשרויות צריכת חשמל של 7.

לדוגמא במחשב שלי, שמשך זמן הטעינה שם הוא 4 דקות בממוצע (נתוני Soluto), המעבד מוגדר על מצב ביצועים מינימלי של 5%.

במחשב של אבא שלי, המעבד מוגדר על מצב ביצועים מינימלי של 20%, ומשך זמן הטעינה שם הוא בין דקה ל-2 דקות בלבד (נתוני Soluto).

האם אכן יש קשר? אם כן, מהי הגדרת מצב הביצועים המינימלי המומלצת על מנת להשיג חיסכון בחשמל ועדיין לקבל משך זמן טעינה מהיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...