מהירות טעינה איטית של Windows 7 Ultimate SP1 32bit - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות טעינה איטית של Windows 7 Ultimate SP1 32bit

dor123

Recommended Posts

אם זה לא לפורום הזה, אז בבקשה תעבירו אותו לפורום המתאים.

למערכת ההפעלה שלי לוקח בערך 4 דקות להיטען. פתחתי דיון בנושא בפורומים של מיקרוסופט.

במהלך הדיון בפורומים של מיקרוסופט ביקשו ממני לבטל את כל השירותים שאינם של מיקרוסופט ולהפעיל מחדש את המחשב: לא שינה יותר מדי.

אז החלטתי שאני מבטל רק את סקייפ ו- Live Messenger: התקצר ל-2:30.

ביטול בלבד הניב תוצאות זהות.

אף על פי כן, הם טענו שגם 2:30 דקות, זה עדיין יותר מדי זמן טעינה ושהוא צריך להיות מספר עשרות שניות, וביקשו את מפרט המחשב שלי, ולאחר מכן טענו שיש קשר בין מפרט המחשב שלי לאיטיות הזאת.

בינתיים הדיון הזה הגיע אל קיצו בכל הקשור למפרט המחשב שלי, ואני רוצה חוות דעת על מפרט המחשב הנוכחי שלי, והאם הוא מותאם לוינדוס 7 אולטימייט.

לצפייה במפרט המחשב שלי, יש ללחוץ על הטקסט "מפרט מחשב" מתחת למונה ההודעות שלי (הערה: עקב באג בפורום, המפרט מוצג משמאל לימין ולא ניתן לשנות למימין לשמאל, וכתוצאה מכך, מפרט המחשב שלי עלול להיראות מבולגן. תוכלו גם לחילופין להכנס לפרופיל שלי לראות אותו מימין לשמאל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה טובה, לפני שאתה נכנס למהלכים קיצוניים, תתקין תוכנת soluto.

אני יודע שהתוכנה לא הופכת את העולם ואחותו. אבל במקרה שלך היא יכולה להציג לך יפה וברור את רוב הבעיות שתוקעות לך את המחשב.

היא כנראה (כך אני מקווה) תעזור לך בהגדרות הנכונות.

soluto.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה טובה, לפני שאתה נכנס למהלכים קיצוניים, תתקין תוכנת soluto.

אני יודע שהתוכנה לא הופכת את העולם ואחותו. אבל במקרה שלך היא יכולה להציג לך יפה וברור את רוב הבעיות שתוקעות לך את המחשב.

היא כנראה (כך אני מקווה) תעזור לך בהגדרות הנכונות.

soluto.com

הציעו לי את התוכנה גם בדיון שבפורום של , אבל לא ניתן להוריד אותה מבלי לפתוח חשבון באתר שלהם: ראו תמונה מצורפת.

בנוסף, האתר איננו מתפקד עם פיירפוקס אלא רק עם IE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, מה בעיה לפתוח חשבון אצלם (אפשר גם דרך פייסבוק).

החשבון הוא בשביל תמיכה פרטנית עתידית ושליטה מרחוק על תקלות במחשב בו מותקנת התוכנה.

התוכנה לא קשורה לדפדפן, כך שגם אם לדקה תכנס לIE בשביל לפתוח חשבון ולהוריד את התוכנה, לא יקרה כלום (הם שינו את התמיכה לIE כנראה בגלל התמיכה של התוכנה ב Window 8).

יש שם הסבר קצר באתר שבו תוכל להתרשם מהיכולות של התוכנה, ולהבין שהיא מתאימה לך בול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למזלי, גיליתי שאפשר להתחבר גם דרך חשבון וחשבון לייב (יש לי חשבונות אלה), כך שאני אשתמש בחשבון שלי בגוגל כדי להוריד את התוכנה.

עדכונים בהמשך...

עדכון: סיימתי להתקין את soluto ואתחלתי את המחשב. לאחר סיום טעינת מערכת ההפעלה, כאשר התוכנה נהייתה זמינה, פתחתי אותה.

בגדול היא רושמת לי שהאתחול נמשך 4:33 דקות. כאשר אני מעביר את מצביע העכבר על Chop Boot, אני מקבל מידע מפורט על כל תוכנה ותהליך שנטען באתחול, אולם אינני יודע איך לפרסם את זה בפורום.

עדכון: על אף שאינני יודע לפרסם את כל מידע האתחול, גיליתי בתוכנה כי האנטי וירוס שלי, Avast, לוקח 61 שניות מהטעינה, הבא בתור, , לוקח 26 שניות מהטעינה, ולבסוף תוכנת האנטי רוטקיט שלי, Unhackme, לוקח 23 שניות מהטעינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון: בהפעלה הנוכחית של המחשב, soluto טוען כי ל-Avast לקח 129 שניות להטען, שזה בערך 2:09 דקות (כפול מבהפעלה של אתמול).

האם זה אומר שאני צריך להתקין מחדש את האנטי וירוס? במחשב של אבא שלי, אותו האנטי וירוס מותקן, אך מערכת ההפעלה נטענת מהר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביטלתי כבר את תהליך ה-WMP וכן את טעינתה של תוכנת האנטי רוטקיט שלי, Unhackme. חוץ מזה, אין תהליכים נוספים שברצוני לצמצם.

עדכון: ביצעתי התקנה מחדש של Avast, בסיום הסרת האנטי וירוס, נדרשתי לאתחל מחדש את המחשב. Soluto מדד את משך זמן האתחול ללא האנטי וירוס כ-3:03 דקות, כאשר התהליך שנטען הכי הרבה זמן היה זה של Perfectdisk שנמשך 22 שניות, ולאחר מכן סקייפ ו- Explorer שנמשכו 20 שניות כל אחד.

עדכונים נוספים: התקנה מחדש של Avast, לא פתרה את הבעייה. בנוסף, מסיבה שאיננה ברורה, בקרת חשבון המשתמש החלה לפעול (לעמעם את שולחן העבודה וכן להציג התרעה על תוכנה שמופעלת) בכל פעם ש-soluto מנסה להפעיל את עצמו אוטומטית לאחר סיום טעינת .

עכשיו לאחר האנטי וירוס, התהליך השני שהכי לוקח זמן להטען הוא WMP Sharing עם 24 שניות (למרות שנטרלתי אותו דרך soluto).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שזה נראה יש לך שם סלט אחד גדול של תוכנות שמעמיסות על תוכנות אחרות.

דבר ראשון ממליץ לך לבדוק אנטיוירוס אחר. אני לא מומחה בתחום, אבל נראה לי שavast קצת כבד למערכת שלך.

מומלץ (אני מדגיש׃ מומלץ מאוד) לעשות פירמוט למחשב, להתקין רק מה שאתה צריך, ולהוסיף את soluto עוד מהאתחלה על מנת לפקח על חריגות בעליה (יש לו אופציה להסתיר את סולוטו בעליה כל עוד אין שינויים בהדלקה).

כל מחשב דורש קצת סדר, בשביל לעבוד מהר ומסודר. גם התוכנה הכי טובה בעולם לא תסדר מה שפירמוט יכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SSD יסדר הכל...

האמת, טכנאי המחשבים שלי, המליץ על התקנת במחשב שלי שיהווה את כונן C והעברת מערכת ההפעלה אליו, ושהדיסק הקשיח ישמש רק ככונן D לנתונים שלי.

יש אבל חסרונות כלשיהם ל-SSD:

1. מספר הפעמים שניתן לכתוב לאותו איזור בדיסק, מוגבל, כך שכתיבה מוגברת תגרום לשחיקת הכונן ולבסוף לשגיאות כתיבה.

2. אם המחשב נכבה או מתבצע ריסט בזמן כתיבה אליו, כל המידע יכול ללכת לטמיון.

3. קראתי על מקרים ב-Hwzone של גולשים שה- שלהם נמחק ללא כל התרעה מוקדמת וללא שקרה שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...