האם ספק 600 וואט בסיסי יסחוב GTX 680? *עדכון* כרטיס הגיע והמחשב לא נדלק - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ספק 600 וואט בסיסי יסחוב GTX 680? *עדכון* כרטיס הגיע והמחשב לא נדלק

Ymac

Recommended Posts

שלום, אתמול שמח וטוב לב רכשתי לי במיטב כספי GTX 680 דנדש מחו"ל.

מדובר בדגם ה-SC Signature של חברת (שמונה פין + שש פין)

ואז היום נזכרתי שיכול להיות שאני קצת גבולי מבחינת ספק.

הספק שברשותי הוא CX600 של קורסאיר, ספק בסיסי איכותי ביותר. האם הוא יחזיק?

שאר המערכת בצד.

כרגע ברשותי 560 Ti שעובד יופי (בעיית התחממות קלה אבל זה לא מה שגרם לי לקנות חדש).

אז השאלה היא האם יחזיק, ואם לא אז מה כן?

עריכה

הכרטיס הגיע! סופסוף.

חיברתי אותו ובדקתי אותו ואז כיביתי את המחשב בשביל לנקותו וכשהרכבתי בחזרה - אין תגובה.

בבדיקה מעמיקה התברר שהוא ״מבזיק״ לשבריר שנייה ודומם. הכל נראה בסדר במחשב. למה זה קשור? לכרטיס או לספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יודע ולא מזלזל לרגע באיכות של קורסאיר, טוב לדעת שגם הספק שמדורג בסדרה ה"בסיסית" ביותר שלהם מציג ביצועים מעולים.

אני יודע מה זה בסיסי, היה לי פעם מחשב מאייבורי עם ספק EZCOOL, זה אפילו לא בסיסי זה סופר ג'נרי!

אבל אם CX זה יותר מבסיסי אז מה זה HX? אוברקיל מטורף? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא כן הייתי מגדיר את סדרת CX "בסיסית", מדובר בכבשה שחורה בליין-אפ שלהם.

הצהרות המתח במסילות ותקן הנצילות נחשבות למביכות ביחס להספק המוצהר של 600 וואט. לכן אגב החליטה קורסייר לחתוך את הליין-אפ מאוד מהר ולצאת עם V2 שמכיל גם תקן נצילות בסיסי של 80+ והצהרות הספק גבוהות יותר. זאת, אחרי שלא מעט משתמשים התלוננו שספק הכח פשוט חדל לעבוד 4-6 חודשים מתחילת השימוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממממה?! :o

אני יודע שלגבי ה"אמפראז'" במסילות השונות הוא נמוך ביחס להספק המוצהר (40 אמפר ב-12V בספק 600W זה די מעט)

אני מחפש את הקופסא אבל אני די בטוח שיש לי את ה-V2 (קופסא חומה ECO).

איזה סדרה היא המומלצת ביותר (להוציא AX)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע ולא מזלזל לרגע באיכות של קורסאיר, טוב לדעת שגם הספק שמדורג בסדרה ה"בסיסית" ביותר שלהם מציג ביצועים מעולים.

אני יודע מה זה בסיסי, היה לי פעם מחשב מאייבורי עם ספק EZCOOL, זה אפילו לא בסיסי זה סופר ג'נרי!

אבל אם CX זה יותר מבסיסי אז מה זה HX? אוברקיל מטורף? ;D

אני חיי עם EZCOOL כבר 4.5 שנים. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני "חייתי" שנתיים עם EZCOOL, שעוד היה לי מחשב שנציג מטומטם של אייבורי הרכיב לי (ביקשתי מחשב גיימינג והוא נתן לי Q8300 ו-GT220 ותיאר את זה כמכונה רצחנית.. אח.. הימים שהייתי תמים ולא מבין בחומרה ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש, דבר שני, לא הייתי ממליץ לך לדאוג, אתה יכול תמיד להסתכל על המק"ט בצד האחורי של הספק להקיש אותו בגוגל וישר תדע אם יש לך V2 או לא.

שאלה שניה, מאיפה רכשת את הכרטיס וכמה שילמת עליו אם אפשר לשאול? האם היה משתלם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הכרטיס רכשתי מ-NCIX ושילמתי עליו כ-630 דולר קנדי אחרי מיסים (בערך 560 דולר לפני מיסים).

משתלם אני עוד לא בטוח הוא עוד לא אצלי אבל המחיר נמוך יחסית לארץ. ב-500 ש"ח לפי בדיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, אתמול שמח וטוב לב רכשתי לי במיטב כספי GTX 680 דנדש מחו"ל.

מדובר בדגם ה-SC Signature של חברת (שמונה פין + שש פין)

ואז היום נזכרתי שיכול להיות שאני קצת גבולי מבחינת ספק.

הספק שברשותי הוא CX600 של קורסאיר, ספק בסיסי איכותי ביותר. האם הוא יחזיק?

שאר המערכת בצד.

כרגע ברשותי 560 Ti שעובד יופי (בעיית התחממות קלה אבל זה לא מה שגרם לי לקנות חדש).

אז השאלה היא האם יחזיק, ואם לא אז מה כן?

עריכה

הכרטיס הגיע! סופסוף.

חיברתי אותו ובדקתי אותו ואז כיביתי את המחשב בשביל לנקותו וכשהרכבתי בחזרה - אין תגובה.

בבדיקה מעמיקה התברר שהוא ״מבזיק״ לשבריר שנייה ודומם. הכל נראה בסדר במחשב. למה זה קשור? לכרטיס או לספק?

הקפצה , ראו עריכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...