מחפש נואשות דבק 3M להדבקת פלסטיק !! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נואשות דבק 3M להדבקת פלסטיק !!

אושריקו4

Recommended Posts

לאפוקסי יש הוראות שימוש על האריזה.

לרוב זה שני חומרים שמערבבים יחד ואז יש זמן מוגדר שניתן לעבוד עם החומר לפני שהוא מתקשה.

רק תזכור להדביק מסקינטייפ או איזולירבנד על מקומות שאתה לא רוצה שאפוקסי יגיע אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או להשתמש אפוקסי פלסטלינה כמו שאמרו מעלי, כך שהוא לא נוזלי.

אפוקסי 'רגיל' מגיע בשני מזרקים עם פייה צמודה, מוציאים חומר, מערבבים את שני החומרים, מורחים ומדביקים.

אפוקסי 'פלסטלינה' (נפוץ בשם 'פרופוקסי') מגיע בגליל פלסטלינה שמורכב כבר משני החומרים. אופן ההכנה שלו נקי ונחמד יותר. חותכים חתיכה מהגליל, משחקים בה עד שהיא מקבלת צבע אפור אחיד (החומר הפנימי לבן והחיצוני אפור) ומדביקים את מה שרוצים.

מניסיון שני סוגי הדבקים חזקים ביותר, ואת הערבוב של הדבק מומלץ לעשות במקום פתוח ומאוורר כי עירבוב שני החומרים יוצר ריח חריף \ אדים לא נעימים במיוחד.

עוד משהו שחשוב לדעת (לא משנה בשביל להדביק משטחים, אבל חשוב לדעת)- הפרופוקסי מוליך חשמל בגלל אבקת ברזל שיש בו. לא להשתמש לתיקוני חשמל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו, אני מעדיף לא להתעסק עם דברים כאלו, עדיף דבק חזק מאוד אבל שיהיה אפשר להוריד אותו במינימום נזקים גם לפח וגם לידיות המקוריות וכזה דבר הולך רק עם דבקים דו צדדים, הם משאירים סימנים ופסים של דבק אבל לא חודרים לפח ולא שום דבר ואפשר לנקות את זה ובנוסף אני כבר מכיר דבקים של 3M הם חזקים נורא. אבל איפה ניתן להשיג בארץ, שאפילו יתאימו לי ביחד. אין לכם מושג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, אני אישית לא מעניין אותי בכלל, שיהיה תקוע לנצח, אבל הרכב גם ככה ישן ואם אני אמכור אותו לדוגמה אפילו מחר, סתם דוגמה, יכול לבוא אליי איזה מישהו ולומר שהוא אוהב תרכב, מכאנית במיוחד אבל כל ה"ניקלים" האלה מרתיעים אותו, אתה מבין? כמובן שאני חושב רחוק אבל עדיף לחשוב על זה כי לא כל אחד מתבחר לשטויות האלה אם אני אמכור אותו מתישהו. אז בסופו של דבר דבקים דו צדדים חזקים במיוחד עומדים על הקריטריון, הם ידבקו חזק מאוד אבל בסופו של דבר יהיה אפשר להוציא אותם עם קצת כח ובנוסף השמש עוזרת לדבק להיהרס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...