מחפש נואשות דבק 3M להדבקת פלסטיק !! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש נואשות דבק 3M להדבקת פלסטיק !!

אושריקו4

Recommended Posts

::) נפלה לי ידית ניקל מהרכב...עכשיו אני מחפש דבקי 3M ואין לי מושג מאיפה להשיג..אני צריך משו חזק מאוד ודק מאוד שיתחבר לפלסטיק הניקל שיתחבר על הידית המקורית...קניתי משהו חר* באוטו דיפו של 3M אדום אבל הוא לא חשב אפילו על להדביק...למרות שהוא מאוד חזק. דבק מגע ו3 שניות לידי ואני לא מוכן לנסות אותם בגלל החסרונות המטורפות, אם זה לא היה אז לא היה לי בעיה להשתמש. תודה לעוזריםםם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו ידית זאת?!? אם זאת ידית שתצטרך למשוך/להשתמש בה כל הזמן אז תשכח מזה, שום דבק בעולם לא ידביק לך אותה כמו שצריך.

לך לפירוקייה ותמצא חלק כזה ותחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה כל הידיות ניקל וניקלים שאתם רואים על רכבים(אני משער שאנשים מספיק פה חכמים כדי לדעת מה זה) זה הדבקה בדבק 3M.

וגם בידיות והכל. שמע אני לא מצפה שזה יחזיק מיליון שנה אבל דבקי 3M בדרך כלל מחזיקים למעלה משנתיים אפילו. שמעתי על אפוקסי אבל הוא נוזלי ובנוסף כמעט בלתי אפשרי להוציא אותו .מספיק שטיפה אחת תנזול על הפח של הרכב ואכלתי אותה

אני יודע שזה פלסטיק ABS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הבנתי על איזה "ידיות" אתה מדבר, מדובר בעצם בחיפוי של ידיות שלא נושא בשום מאמץ...

אם כך אפוקסי יכול להיות מעולה בשבילך, רק כמו שאמרו תעבוד נקי, תנקה את פני השטח עם אלכוהול לפני ההדבקה ואם זה נוזל לאנשהו תעבור עם מטלית ספוגה באלכוהול וזה יוריד, כל עוד זה לא התייבש הכל טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן, נכון המשטחים מאוד קלילים, זה סך הכל פלסטיק ABS. עכשיו אני שמעתי על האפוקסי אבל אני מפחד כי הוא די מסוכן לפח וצבע הרכב.

האם כדאי לקנות דבק סיליקון מACE או דיפו? או שזאת הברירה היחידה = אפוקסי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדע שיש ציפויים שמצפים איתם מתכות למניעת קורוזיה מבוססים על אפוקסי.

זה לא ייפגע לא בצבע ולא בפח, אולי אם וכשתנסה להוריד את הידיות ניקל האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר ממש מיואש, בזבזתי קרוב ל40 שקל על דבקים, זה נראה לי אבסורד.

אני ניסיתי עכשיו להדביק את זה עם דבק סיליקון לבן וזה ממש אבל ממש לא נדבק וגם עשה לי סימנים ושריטות בידית ניקל, במזל הצלחתי להוריד הכל ולהחזיר את הצבע. ממש לא נדבק כלום. האופציה היחידה היא לחפש דבק דו צדדי חזק ביותר או אפוקסי כמו שאתה מעליי אמרת, השאלה איך משתמשים בדבר שכזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...