פינוי דיירים מדירה עקב הפרת חוזה {אי תשלום} - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינוי דיירים מדירה עקב הפרת חוזה {אי תשלום}

yanivnn

Recommended Posts

שלום ברשותי דירה והדיירים שם הפרו את החוזה ולא שילמו {ואני לא אאריך אבל הם עשו לי צרות צרורות והם אנשים חצופים שאני לא רוצה אותם שם בשום אופן יותר}

רציתי לדעת אם למישהו יש כאן ניסיון איך מתבצע התהליך הזה וכמה זמן הוא לוקח...

הבנתי שאני צריך לפנות לבית משפט... אבל שם לפי איך שאני מבין זה יכול לקחת המון זמן...

יש למישהו ניסיון בדבר?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חברות שמיתעסקות בזה אבל לא נדבר על זה פה כי לא תמיד זה חוקי

הדרך החוקית זה פניה לבית מישפט ,קח עורך דין טוב וכמה שיותר מהר ,כי כמה שהם נימצאים בדירה בלי לשלם יקח הרבה יותר זמן לפנות אותם

בנוסף לזה תברר עם העורך דין עם אפשר לנתק מיים\חשמל\גז בחברות עצמם -כי אני מעריך שגם את זה לא משלמים

במידה ואפשר תעשה את זה מידית שלא יהיה להם את הדברים האלו בדירה

במידת האפשר גם תסביר לחברות את המצב שלא יחברו אותם לחשבון שלהם

בקיצור חפש כל דרך חוקית לאפוך את הדירה הזאת ללא ראויה למגורים שהם ירצו לעוף מהר

הרוב בלי מיים וחשמל יטוסו משם -אבל לא יודע עם מותר לך לנתק לבד אז תברר עם עורך דיין הכל

במזל הם יעופו עוד לפני המישפט רק תעשה הכל מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דרך, ראשית תכתוב אליהם מכתב רשום שעקב אי תשלום שכירות הם הפרו חוזה, ואם לא ישלמו את השכירות תוך 15 יום תפעל לפנותם מהדירה.

במידה ולא ישלמו תגיע לדירה שאין איש בה, תחליף מפתח ותודיע להם שמאותו רגע הם אינם יכולים להתגורר בדירה.

ועל ידי כך אתה גורם להם להיות בבעייה, כי לפרוץ את הדירה הם עוברים על החוק, הדרך היחידה שנשארה להם זה לתבוע אותך אבל על מה יתבעו אותך?, וכך אתה מעביר את הבעייה לדיירים.

וזאת מתוך נסיון אישי שעבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דרך, ראשית תכתוב אליהם מכתב רשום שעקב אי תשלום שכירות הם הפרו חוזה, ואם לא ישלמו את השכירות תוך 15 יום תפעל לפנותם מהדירה.

במידה ולא ישלמו תגיע לדירה שאין איש בה, תחליף מפתח ותודיע להם שמאותו רגע הם אינם יכולים להתגורר בדירה.

ועל ידי כך אתה גורם להם להיות בבעייה, כי לפרוץ את הדירה הם עוברים על החוק, הדרך היחידה שנשארה להם זה לתבוע אותך אבל על מה יתבעו אותך?, וכך אתה מעביר את הבעייה לדיירים.

וזאת מתוך נסיון אישי שעבד...

היו מיקרים ששוכרים לא משלמים הרוויחו הרבה כסף על זה בבית מישפט

זכור לי מיקרה של 50 אלף שקל במיקרה דומה

תבין הם יגיעו עם הילדים הקטנים יבכו איך זרקו אותם באישון לילה מהדירה

יגידו שרק עיכבו תשלום וכו וכו

זה יכול לעלות לו ביוקר

עדיף ליתיעץ עם עורך דין בתחום ולעשות הכל מהר

מה שמותר לו לנתק ,לנתק דרך החברות עם הודעה לדירים הלא משלמים

חשמל \מיים\גז \שאף דבר חשוב לא יהיה להם הרוב לא ימשיכו לגור בבית בלי שרותים\מיקלחת\מחשב \טלוויזיה \אוכל חם \בקיץ מזגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אתה, קרירין, לא מבין משהו פשוט: הפרת חוזה מצד אחד אינה מהווה "צ'ק פתוח" להפרת חוזה מהצד השני, בטח ובטח כשהחוזה נוגע לצרכים חיוניים כגון דיור. לפיכך, כל חבלה מכוונת בדירה מצד המשכיר שאמורה למנוע את השימוש בה מצד השוכר (כל מה שהצעת, או החלפת מנעולים, או קשירת כלב תקיפה ליד הדלת, או כל דבר אחר שאתה יכול להעלות בדמיונך) דומה מבחינה משפטית לפינוי בכוח של השוכר ללא צו דית משפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את כל השטויות תפנה כמה שיותר מהר (זמן בעניין כזה חשוב מאוד) לעורך דין טוב, תגיש תביעה לפינוי מושכר כדי להוציא את השוכרים מהנכס ותביעת פיצויים כדי לקבל את הכסף המגיע לך עם תוספות . הדבר הכי חשוב אל תעשה שום דבר כמו החלפת מפתח או הפסקת אחד השירותים שהדירה מקבלת על דעת עצמך כי יש סיכוי טוב שאם תעשה זאת אתה תצטרך לפצות אותם.

תבדוק גם מושג של תביעה לסילוק-יד אני חושב שזה הליך מזורז לתביעה לפינוי מושכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אתה, קרירין, לא מבין משהו פשוט: הפרת חוזה מצד אחד אינה מהווה "צ'ק פתוח" להפרת חוזה מהצד השני, בטח ובטח כשהחוזה נוגע לצרכים חיוניים כגון דיור. לפיכך, כל חבלה מכוונת בדירה מצד המשכיר שאמורה למנוע את השימוש בה מצד השוכר (כל מה שהצעת, או החלפת מנעולים, או קשירת כלב תקיפה ליד הדלת, או כל דבר אחר שאתה יכול להעלות בדמיונך) דומה מבחינה משפטית לפינוי בכוח של השוכר ללא צו דית משפט.

בגלל זה אמרתי לו לברר עם עורך דיין

חוץ מיזה לא אמרתי לו לנתק את הברזים עצמם

אלה לבדוק עם עורך דין עם מותר לו לנתק דרך החברות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצרתי קשר עם חברה שמתעסקת עם זה אבל לא היה לי זמן לדבר איתם עדין בטלפון...

השאלה היא האם יש למישהו מושג מה העלות של דבר כזה...

זאת אומרת אם העורך דין פתאום ידרוש לי סכום מוזר עוד לפני שנעשה משהו...

לגבי כל מיני פעולות למינהם שהציעו פה... יכול מאד להיות שזה יעבוד עם סוג מסויים של אנשים אבל בעיקרון לפי מה שהבנתי אלו עברות על החוק... בעיקרון הדרך החוקית היחידה היא כמו שאמרו פה...צריך עורך דין ואז להגיש תביעה לפינוי... ולאחרי תביעת הפינוי יש להגיש תביעה של ממון על כל ההפסדים...

בקיצור זה סלט לא קטן... אני עדיין מתלבט מה לעשות... יצרתי קשר עם חבר עורך דין ואני מחכה לתשובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמא שלי עורכת דין שמתעסקת בזה והיא אמרה לי שאתה יכול לפנות לבד לבית משפט לתביעות קטנות כל עוד הסכומים לא מטורפים ובנוסף אמרה שלמרות שהחלפת מנעול היא לא חוקית, לרוב היא עובדת, לפחות מול אנשים רגילים ולא חארות מקצועיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הניסיון שלי עם תביעות קטנות הוא הזמנה לשימוע לאחרי למעלה משנה מיום הגשת התביעה {ואני לא מגזים ומשקר}. וגם אין לה קשר לפינוי הדיירים אלא רק לתביעת הממון... לגבי החלפת הצילנדר שוב... מחבינת החוק זה לא חוקי ויכול להתהפך אלי

הנה תשובה של חבר עורך דין

עם עשיתם איתם חוזה ויש ראיות בכתב, כמו הוכחות שהצקים חזרו וכאלה, אפשר להגיש תביעה בסדר דין מקוצר בסעיף של תביעה לפינוי מושכר , שהזמן לפנות אותם יותר מהר מביהמ"ש , אבל החיסרון בזה הוא שאת התביעה הכספית תהיו מחויבים להגיש לאחר מכן כתביעה נפרדת!!!! יש גם אפשרות לתבוע את שני הסעדים ביחד כמקשה אחת גם סעד של פינוי מושכר וגם סעד של תביעה כספית אבל זה יקח יותר זמן לפנות אותם.... יש אפשרות לשלוח להם מכתב מעו"ד ולהסביר להם את כל המשמעויות של ההפרה של החוזה.. אני צריך לראות את החומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם תפנה אותם כמה שיותר מהר

אנשים כאלו לפעמים מוכרים כפושטי רגל ליפעמים ואז תקבל רק מה שבית המישפט יחליט ולא תמיד זה מישתלם

אז תעיף קודם ואז תיתבע על החוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...