האם גובים מע"מ/מכס על מחשב נייד יד-שנייה שהוזמן מחו"ל? - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם גובים מע"מ/מכס על מחשב נייד יד-שנייה שהוזמן מחו"ל?

benor

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שכתבת פה שווה ערך ללהגיד "ברוב המשלוחים של דואר אין מעקב".

אם יש מעקב או אין זה תלוי בסוג המשלוח שבחרת, ומבחינה כמותית דווקא ב"רובם" יש מעקב - רק באופציה הזולה ביותר אין מספר מעקב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לדואר ישראל? אני מדבר על האתר של USPS. הרגע שהחבילה יוצאת מהארץ אין עליה יותר מעקב מ USPS. ברוב החבילות זה ככה (Priority, First Class).

יש לי רק חבילה אחת שהיא גם כן Priority אבל עליה יש מעקב לאורך כל הדרך באתר של USPS, ושמה רואים למשל "Attempted delivery" וכו'..

אני חושב שזה שירות שעולה אקסטרה, ולרוב המוכרים לא בוחרים בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא שוב. הדגשתי לך את החלק הרלוונטי:

מה שכתבת פה שווה ערך ללהגיד "ברוב המשלוחים של דואר אין מעקב".

אם עדיין לא הבנת איפה הטעות שלך, צר לי - אני לא יודע איך עוד להסביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה הויכוח, ברגע שהחבילה יוצאת מארה"ב ועד שהיא נוחתת בארץ, אין מעקב, זה הכל, אין קשר לדואר בעניין. שזה יגיע לפה יהיה מעקב מרגע שזה משוחרר מהמכס (או עוצר במכס) עד למסירה לנמען.

בכל מקרה, אם זה עבר ב ISC MIAMI, זה עלה למטוס ובדרך לפה. מזל טוב, USPS לא טרחו לבדוק אם יש שם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה? נכון, אין קשר לדואר . זה ככה בכל המשלוחים של USPS ולא משנה לאן. אם לא שילמת אקסטרה על מעקב חוץ (ובד"כ המוכרים לא משלמים על זה), יש לך מעקב עד שהחבילה יוצאת מארה"ב.

עריכה:

אויש, ניראה לי שהבנתי אותך:

ברוב המשלוחים ב USPS (יש כאלו שכן, לא בדקתי לעומק) ברגע שהחבילה יוצאת מהארץ אין עליה יותר מעקב. אתה צריך לבדוק באתר של דואר ישראל.

התכוונתי כמובן שאין מעקב מצד USPS. מעתה ואילך האחריות היא של דואר .

יא קטנוני :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'יזס !!!!!!!

FACEPALM

מה כבודו רוצה הפעם?

כל עוד החבילה לא נחתה בישראל, ועוד לא נקלטה ע"י המערכת שנקראת דואר , אין מעקב באתר של דואר (וגם לא ב USPS)

ולכן, עד שהחבילה לא תנחת בפועל בישראל, כמו שאמרתי קודם- אין קשר לדואר בעניין.

משם והלאה זו מן הסתם כן אחריות דואר , ויהיה מעקב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה הויכוח, ברגע שהחבילה יוצאת מארה"ב ועד שהיא נוחתת בארץ, אין מעקב, זה הכל, אין קשר לדואר בעניין. שזה יגיע לפה יהיה מעקב מרגע שזה משוחרר מהמכס (או עוצר במכס) עד למסירה לנמען.

בכל מקרה, אם זה עובד ב ISC MIAMI, זה עלה למטוס ובדרך לפה. מזל טוב, USPS לא טרחו לבדוק אם יש שם .

החלק המודגש לא נועד לך, אלא ל losnir. משום מה טרחת בכל מקרה להגיב על החלק הזה, מה שגרם לי לחשוב שיש לך בעיה עם התוכן, ולכן ההסבר (המיותר.)

השאר לעיונו של ben0r.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עכשיו נפל לי האסימון ואני חייב להודות שאתה נורא, אבל נורא לא ברור.

וכן זה ברוב המשלוחים ככה. למה אני אומר את זה? כי כמעט כל מה שתקנה ב , באתרים מחו"ל, או אפילו מוצרים משומשים מאנשים פרטיים, גם אם הם ישלחו ב Priority Mail או ב First Class רוב הזמן לא ישלמו אקסטרה על מעקב חוץ. זה לא כי הם קמצנים (כי אז תיהיה אפשרות כזאת, והרבה פעמים אין) אלא שהשולח / מוכר אינו יודע בכלל שיש אפשרות כזאתי (וגם לפעמים עובדי הדלפק עצמם לא מודעים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה הויכוח, ברגע שהחבילה יוצאת מארה"ב ועד שהיא נוחתת בארץ, אין מעקב, זה הכל, אין קשר לדואר בעניין.

החלק המודגש לא נועד לך, אלא ל losnir.

נכון, זה לגמרי מה שאני טוען. אבל כל עוד לא שילמת על מעקב חוץ אתה לא תיראה שום התקדמות בנושא באתר של USPS, ברגע שהחבילה עוזבת את ארה"ב אתה תצטרך לבדוק באתר הדואר של היעד.

עריכה: סליחה על הדאבל, התכוונתי לערוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש, משלוח priority מתעדכן ברגע שהחבילה מגיעה למדינת היעד, ועד המסירה. הגעה לסניף הדוארר של הנמען נרשמת במערכת של USPS כ "נסיון מסירה".

לכל משלוח פריוריטי יש מעקב כזה, וללא תשלום נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...