7850 או 670GTX - לחסוך או לשבור את קופת החסכון? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

7850 או 670GTX - לחסוך או לשבור את קופת החסכון?

lev-27

Recommended Posts

אני משחק ברזולוציה 1680X1050. אני משחק בכל הז'אנרים. נכון לעכשיו ברשותי 460GTX 768MB שמתחיל להראות סימני גיל. Rift רץ סביר בלי צללים ו-AA, משחקים כמו ANNO 2070 ו-Shogun מקרטעים ואפילו Deus Ex HR מקרטע עם DX11.

Nvidia ו- לדעתי פישלו בהשקה ובתמחור. בין 7850 ל-7870 יש פער מחירים אדיר ולא מוצדק. כנראה חושבים שכולם קונים כרטיס מסך ב-500$ ולא טרחו להשיק כרטיסים לשוק הביניים.

מצד אחד 7850 שנותן תמורה טובה למחיר, אבל אני לא יודע אם מדובר בשדרוג משמעותי ל-460GTX המזדקן שלי. מצד שני 670GTX מפלצת ביצועים שדרוג אדיר בהשוואה ל-460GTX בתג מחיר גבוה מאוד. מה עושים? חוסכים או שוברים קופת חסכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטרף לשאלה,

האם ל7850 יש בכלל אופק שמירת יכולות?

אני יודע שמקס פיין 3 לא תוכנת למחשב במקור, אבל ע"פ הכתבה הזו :

http://hwzone.co.il/hardware/reviews/graphics/Max_Payne_3_Performance_Review

אם אני לא קונה 670+ אין לי איך להריץ אותו בצורה נורמלית בהגדרות גבוהות. לא רק זה, הצבעים והצללים ברדאון יהיו נחותים.

לקחתי את מקס פיין לא בתור המשחק שלו אני מחכה, אלה כמדד ספציפי.

הפחד הוא לקחת 7850 ואז אחרי חצי שנה - שנה לגלות שהוא מיושן מדי ושעלי להחליף שוב.

במקרה שלי זה למחשב חדש ולא כמו לב, אך לא נראה לי שזה אמור לשנות יותר מדי במקרה הזה.

תודה על ההתייחסות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך בעיניים עצומות על ה 670 ועל .

שים לב שנבידיה עם היד על העליונה כבר הרבה זמן. אחד הדברים שיותר משנים זה הדרייברים ונבידיה, לטעמי, עושים דרייברים הרבה יותר טובים מ ATI. בכלל, יותר ויותר חברות עושות שותפות עם נבידיה מאשר ATI וכתוצאה מכך המשחקים רצים טוב יותר על נבידיה. אני לא סתם אומר את זה, זה סוג של קונצנזוס מאד חזק ברשת ויש אמת מאחוריו.

אני אגב שדרגתי מ 5850 ל GTX 580 שקניתי ביד 2 ואני מבסוט עד הגג, וואו איזה הבדל! פשוט כרטיס בהמה ולמרות שהוא יד שניה יש לו שנתיים אחריות אצל . הדבר הבא שאני חושב לעשות זה לארגן לו קירור מים כדי לחתוך את הטמפ' בחצי ולעשות לו קצת .

הגעתי למסקנה שהכי טוב לקנות את הכרטיס הכי חזק וזהו. במצב הנוכחי כן, שווה 670 או 680 בגרסאת 2GB.

בקיצור, לך על זה בעיניים עצומות. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה 7850 גרסה ארוכה (עם PCB זהה ל7870)

הכרטיסים האלה עם מגיעים לרמה של הGTX580 שזה מספיק בהחלט לכל מסך FHD כיום.

כשיגמר לכרטיס הכח תמיד תוכל להביא עוד 7850 ששניים כאלו בסטוק לוקחים GTX680

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...