יצא סרט חמישי (PREQUEL) בסדרת ALIEN - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצא סרט חמישי (PREQUEL) בסדרת ALIEN

Art Tatum

Recommended Posts

טוב סימתי לצפות בסרט הראשון (כרגע שני עלילתית )

ובגדול לצערי כן אפשר לקשר אותו לפרומיטיוס ולמי שלא צפה אז יש סופילרים תיזהרו

בכל מיקרה כמה דברים

בסרט המקורי הם מוצאים חיזר דמוי אנוש מגודל מת הרבה שנים שיצא לו משהו מהבטן

החיזר דמוי אנוש הזה יושב על משהו שמאוד דומה לכיסא שהחיזר דמוי אנוש בפרומיטיוס יושב בו לשלוט בספינה

בנוסף לזה בסרט המקורי מיתגלה שגם המחשב בספינה וגם הרובוט יודעים על היצור המיפלצתי

והמטרה שלהם זה לילכוד אותו למחקר -ככה שהיצור המיפלצתי יתגלה לפני ולא סתם שלחו אותם לאזור הזה (הדמויות האנושיות מגלים את זה מאוחר מידי )

ככה שבגדול יש קשר למרות שלא חובה לפרומיטיוס

החיזר דמוי אנוש בסרט המקורי במצב שקשה לזהות אותו

והיצור מיפלצת ניראה מאוד שונה בין הסרטים ,בגדול אני לא יודע עם זה אותו הכוכב בכלל

ויכלו לגלות על היצור מיפלצתי בדרך אחרת

בכל מיקרה הסרט המקורי הרבה הרבה יותר טוב

אומנם זה לא הוגן כי צפיתי בפרומיטיוס באיכות לא טובה

אבל בכללי במקורי הסרט מרגיש הרבה יותר והיצור המיפלצתי ניראה הכי קשה להריגה מכל הסרטים ,זה סרט אימה בסיכנון הישן והוא עושה את זה מצוין

בפרומיטיוס הכל בהיר מידי והדמויות לא מענינות בכלל ,והמיפלצת ניראת דבילית לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באיזה סרט צפית לעזאזל? פרומיתיאוס הוא לא על "המפלצת". ואם ראית אותו ב CAM מסריח, פספסת פחות או יותר את כל הסרט, הוא מתבסס באופן חזק על אווירה (האמת, זה קצת פספוס- אם לא רואים אותו בקולנוע או במקום עם מערכת נורמלית, זה לא עובר כ"כ טוב)

הזכיר לי קצת את dead space מהפן הזה.

בכל מקרה, מדובר במשהו שונה מסדרת Alien, ולדעתי הכיוון שלקחו שם לא רע. הסרט מעניין מתחילתו עד סופו, עם כמה קטעים שיגרמו ללא מעט אנשים להתפתל בכיסא/לקפוץ מהכיסא, וגם שווה לדעתי צפיה חוזרת בשביל חיפוש דברים קטנים שלא שמים לב אליהם בצפיה הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט מעניין? לא כל כך.

להתפתל בכיסא? אולי הדיונון המגעיל הזה, היה דבר דומה ב ALIEN, זה מגעיל ולא יותר מזה.

לקפוץ? יותר בגלל הרעש המוגזם שיצא מרמקולים בפעמיים שתקפו מישהו, ידעתי בדיוק מה הולך לקרות אבל קפצתי כי חוסר העניין מהסרט גרם לי להיות מעט מנומנם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ש

HuGeMouTh אמר

וכן צפיתי בפרומיטיוס בCAM מסריח אבל אני יצפה טוב שישתחרר איכות נורמלית

בכל זאת יש דברים שלא ישתנו

פאקינג תמנון בימקום מיפלצת \עלילה מטומטמת שבונה על סרט או סידרת נוספים \דמות גיבורה שלא מיתקרבת לקרסולים של ריפלי \

ופאקין בהירות מבחינת תאורה בסרט שהמור להיות אימה

אני לא יודע בכמה CG ישתמשו כי צפיתי באיכות גרועה -אבל אני מנחש שישתמשו בהרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט מעניין? לא כל כך.

להתפתל בכיסא? אולי הדיונון המגעיל הזה, היה דבר דומה ב ALIEN, זה מגעיל ולא יותר מזה.

לקפוץ? יותר בגלל הרעש המוגזם שיצא מרמקולים בפעמיים שתקפו מישהו, ידעתי בדיוק מה הולך לקרות אבל קפצתי כי חוסר העניין מהסרט גרם לי להיות מעט מנומנם.

זה בדיוק מה שהלך בסרטי הנוסע השמיני. ומה רע? טובים בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברו מאז 20 שנה, לא הגיע הזמן להתקדם טיפה?

התקדמות העלילה ב ALIEN הייתה דיי שבורה, במיוחד בהתחלה שבזבזו הרבה מאוד זמן על החללית וה-"טכנולוגיה המתקדמת". פעם אולי זה באמת היה מרשים אבל הדברים האלה לרוב לא מחזיקים לאורך זמן, היום ברוב הסרטים מדלגים על הדברים האלה (ובצדק). היו קטעים היו רקים מתוכן.

prometheus יצא כמה עשורים אחרי זה ושמר על חלק מהבעיות האלה, שמר על אותו מבנה עלילה (יותר נכון עשו העתק הדבר לרוב העלילה).

תן לאנשים לראות היום את ALIEN (לא כאלה שגדלו עם ALIEN, אנשים צעירים יותר/כאלה שפספסו את הסרט), רובם לא יהנו כל כך.

תן לאנשים לראות היום את STARWATS ותראה שרוב האנשים כן יהנו מהסרט.

זה ההבדל בין סרט שהיה טוב לזמנו לסרט שעשוי בצורה טובה ומחזיק עם השנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לאנשים לראות היום את ALIEN (לא כאלה שגדלו עם ALIEN, אנשים צעירים יותר/כאלה שפספסו את הסרט), רובם לא יהנו כל כך.

תן לאנשים לראות היום את STARWATS ותראה שרוב האנשים כן יהנו מהסרט.

זה ההבדל בין סרט שהיה טוב לזמנו לסרט שעשוי בצורה טובה ומחזיק עם השנים.

מי שאוהב סירטי אימה מותחים שזה תמיד היה תחום נישה

ועדין לא צפה בALIEN ,עדין יהיה מימנו כי הוא עשוי בצורה מאוד טובה

למרות שיש הרבה דימיון בין פרומיטיוס לALIEN מבחינה עלילתית

שאת התפקיד של הרובוט הרע מחליף החיזר האנושי הרע

איך שהם עשוים זה מאוד מאוד שונה ,עם ALIEN המקורי היה כזה בהיר מבחינת תאורה ובימקום מיפלצת היה תמנון ,הוא לא היה מפחיד ומותח

בכלל

מה גם שאיך שהם מגעים למיפלצת מבחינת הבניה של העלילה נעשה הרבה יותר טוב

חללית ענקית שמרגישה ריקה עם קצת אנשי צוות ואיך שהם ניתטחנים אחד אחרי השני בצורה מותחת

ומי שלא מכיר את הסידרה לא יכול לדעת רוב הסרט שריפלי תיהיה השורדת

בפרומיטיוס זה היה עשוי משעמם שלא היה לי אכפת בכלל ,מי ימות מי יחיה ופאקינג תמנון שאני עוד אמור להאמין שהוא יצור יבשתי

מלא זה היה סרט במעמקים ,היה יותר הגיוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה סרט צפית לעזאזל? פרומיתיאוס הוא לא על "המפלצת". ואם ראית אותו ב CAM מסריח, פספסת פחות או יותר את כל הסרט, הוא מתבסס באופן חזק על אווירה (האמת, זה קצת פספוס- אם לא רואים אותו בקולנוע או במקום עם מערכת נורמלית, זה לא עובר כ"כ טוב)

הזכיר לי קצת את dead space מהפן הזה.

בכל מקרה, מדובר במשהו שונה מסדרת Alien, ולדעתי הכיוון שלקחו שם לא רע. הסרט מעניין מתחילתו עד סופו, עם כמה קטעים שיגרמו ללא מעט אנשים להתפתל בכיסא/לקפוץ מהכיסא, וגם שווה לדעתי צפיה חוזרת בשביל חיפוש דברים קטנים שלא שמים לב אליהם בצפיה הראשונה.

בחייך, הסרט הזה מתבסס על אווירה כמו שפקמן הוא משחק RPG מתוחכם. העלילה של הסרט הזה כל כך מטופשת ומלאה בחורים שהבמאי כנראה חשב שהצופים מטומטמים לחלוטין. מה המניעים של דייויד? למי אכפת. מה דייויד אומר לחייזר בסוף? למי אכפת. למה החייזרים בכלל רוצים להשמיד את האנושות? למי אכפת. מה הרג את החייזרים שהיו על הכוכב ההוא ואיפה הוא היום? למי אכפת.

יש בסרט הזה אולי דקה וחצי של קטעים שמבוססים על יצירת אווירה מותחת, כל השאר זה אקשן או סתם גועל. אין בכלל מקום להשוואה בין הסרט הזה לסרטים הראשונים בסדרת הנוסע השמיני שהיו סרטי מד"ב מצוינים בזכות האווירה שהם יצרו, לא עם טריקים מטופשים של לנסות להגעיל את הצופים (כמו שסקוט התחיל לעשות בסרט הרביעי בסדרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הרג את החייזרים שהיו על הכוכב ההוא ואיפה הוא היום? למי אכפת.

בחלק הזה דווקא הסבירו שהנשק שהם פיתחו (התמנון האידיוטי הזה ) זה מה שגרם להשמדה שלהם

אבל כן לא הסבירו המון דברים ואני מעריך שזה פתח לסרט המשך ולמעשה הסרט מיסתים בלי סוף אמיתי לעלילה

הסרט המקורי לפחות יסתים עם סוף לעלילה ,הרחיבו את זה בסרט השני ,אבל הוא לא חובה להנות מהמקורי ולא נירמז אליו במקורי

השלישי והרביעי וAVP 1-2 כבר היו זיבלונים להרוויח כסף מהזיכיון

אז העלילה היתה מופלצת בהתאם

אבל שני הסרטים הראשונים היו מצוינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ע"פי כל הספקולציות שקדמו ל Prometheus, כל הקטע עם ה"ספייס ג'וקיז" הוא שהם כביכול "הצבא" שמטיל את הביצים בעולמות שונים. זה הקטע? עוד לא ראיתי את הסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוווו ?

ספרד עשתה היסטוריה, ואתם ממשיכים ללעוס

את החארטה הזו כאילו הייתה "המלט" מינימום :lol: .

( במובן של פרופורציות , כן ? )

מי שלא ראה, אם עדיין לא מובן, לא הפסיד כלום

( הלוואי עלי ).

:pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ע"פי כל הספקולציות שקדמו ל Prometheus, כל הקטע עם ה"ספייס ג'וקיז" הוא שהם כביכול "הצבא" שמטיל את הביצים בעולמות שונים. זה הקטע? עוד לא ראיתי את הסרט.

תיצפה בסרט קודם ואז נדבר

הלוווו ?

ספרד עשתה היסטוריה, ואתם ממשיכים ללעוס

את החארטה הזו כאילו הייתה "המלט" מינימום :lol: .

( במובן של פרופורציות , כן ? )

מי שלא ראה, אם עדיין לא מובן, לא הפסיד כלום

( הלוואי עלי ).

:pissed:

אני צופה בספורט רק עם אני בעד קבוצה\ספורטאי מסוימים

במיקרה של היורו לא היתה אז לא עניין אותי

אני לא מהמר ,ובלי קבוצה לאהוד זה לא עניין אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...