קיטים להשתקה של מאווררים, יעיל או מיותר? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיטים להשתקה של מאווררים, יעיל או מיותר?

gad57

Recommended Posts

המחשב שלי קצת רועש (נמצא בחדר שינה)ואני מחפש להשתיק אותו מעט,ראיתי בזיגזג קיט להשתקה ב22 ש"ח

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=174&products_id=5009

האם זה שווה את ההשקעה ל2-3 מאווררים? או שמדובר במשהו מיותר שלא יתרום כלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקיט שראית נועד למנוע ויברציות בין המאוורר למארז..השאלה מה התופעות והרעשים שאתה שומע ? אם זה בגל למאוורר שעובד בסל"ד גבוה שום קיט לא יעזור, רק רכישה של מאוורר יעודי ושקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כרגע 3 מאווררים במארז

כל המאווררים הם 120mm

1 שהגיע עם המארז (hec 66rc), אין לי כרגע דרך לבדוק מה הסל"ד אני יעדכן בספ"ש שאני יגיע לבית.

1 של הקירור למעבד, coolermaster hyper 212+ , שלפי היצרן עושה עד 32db (לפי תוכנת ניטור הוא לא עובר את ה1000 סל"ד ככה שנראה שהוא אינו מרעיש כ"כ).

1 ‏Scythe Slip Stream 1200 RPM שלפי היצרן במקסימום עושה 24d.

אני מתכנן להוסיף עוד אחד שיוציא אוויר החוצה מגג המארז (Scythe Gentle Typhoon 120mm 800RPM)

אז לפי הנתונים החלקיים האלו (אם יש צורך שאר המפרט נמצא בצד), האם הגומיות האלו שוות את ההשקעה ויתרמו לשקט או שעדיף להשקיע במשהו אחר שיביא יותר תועלת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקיט מיותר..כמו כן אתה קצת אופטימיל גבי נתוני הרעש של הקירור..אם המערכת רועשת לך אני מציע שתבדוק (כן עם האוזן ;) ) מה הגורם לרעש..

ואז תחליט מה לעשות.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעושה את רוב הרעש זה המאוורר שמכניס אוויר,

Scythe Slip Stream 1200 RPM , שמחובר ישירות לספק

חוץ מלהחליף אותו, יש דרך להשקיט אותו , נניח קיט השתקה לכל המארז?, או להוסיף בקר או שמדובר בהוצאה מיותרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות להנמיך את המהירות שלו ע"י חיבור שלו ללוח ובעזרת הגדרות בלוח או תוכנה, להנמיך קצת את ההמהירות שלו.

יש סיכוי טוב שבRPM נמוך יותר הוא יכניס קצת פחות אוויר אבל יהיה הרבה יותר שקט ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך שקניתי מוצר דומה לזה מאייביי של חברת נקסוס

ויש שינוי אבל ממש מינורי

אני חושב אבל גם יש אולי את האפקט הפסיכולוגי שגם תורם לזה שאולי מרגיש לי יותר שקט

אבל באמת תבדוק אולי בכלל מה שמרעיש לך הכי הרבה זה בכלל המאוורר של הכרטיס מסך.. כדאי לבדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב בקר מאווררים זה דבר מעולה אתה מחבר את כל המאווררים לבקר ותוכל לשלוט עליהם, כשתרצה לשחק מקסימום תגביה וכשתשממש באופיס או כאלה תוריד להכי נמוך זה דבר מעולה בסופו של דבר זה ממש עוזר חח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב בקר מאווררים זה דבר מעולה אתה מחבר את כל המאווררים לבקר ותוכל לשלוט עליהם, כשתרצה לשחק מקסימום תגביה וכשתשממש באופיס או כאלה תוריד להכי נמוך זה דבר מעולה בסופו של דבר זה ממש עוזר חח :)

אפשר גם להגדיר מהלוח דרך התוכנות שהלוחות מספקים..

אתה גם יכול לשים קיט של השתקה למארז עצמו שזה יותר מבודד(אני הולך לשים כזה אצלי בקרוב)

אבל אומרים שאם המארז לא מספיק מאוורר אז זה יכול ליצור מצב שהמאווררים יעבדו בסלד יותר גבוה ואז שוב יש עדיין רעש..

אז שאני יזמין את הקיט הזה אני יוכל לדווח כמה זה השפיעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...