מתלבט בין כמה סטרימרים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין כמה סטרימרים

yoni_h

Recommended Posts

אני מתעניין ברכישת סטרימר לסלון.

אני שואל את זה כאן כי בפורומים האחרים כאן אין כמעט אנשים ואני מאמין שכאן יהיו יותר צפיות ותגובות.הדרישות שלי ממנו הן: הצגת כל תכני הוידאו באיכות FULLHD וכן תמיכה בפורמטי הסאונד החדשים של DTS HD וכו'. שיהיה מכשיר שלא יתקע לי באמצע , שיציג כתוביות בעברית ללא באגים. בכל הנוגע להצגת תכנים ברשת וכו' או אפשרות לדיסק קשיח פנימי, זה לא כזה מעניין אותי, אני פשוט אחבר אליו DOK עם וזהו. בעיקרון שלושת הדגמים שקרצו לי הם: BOXEE BOX , XTREAMER PRO, POPCORN A-210, Xtreamer Prodigy על איזה דגם מבין הדגמים הנ"ל/דגמים אחרים אתם ממליצים?

שאלה: הבנתי שבחלק מהסטרימרים יש אפשרות של ניגון "ריפים של בלוריי" ויש כאלה שלא. מה זה בדיוק ריפים של בלוריי? אני יודע שיש שרשום עליהם BRRIP או BDRIP שהם בסיומת MP4. קבצים כאלה הסטרימרים האלה ינגנו?

הערה: בבאג דיוטי פרי יש את האקסטרימר פרו במחיר של 180$ הבוקסי בוקס ב-200$ ו- Xtreamer Prodigy ב-200$. אז ביחס למחירים הללו, אימרו לי מה עדיף ביחס לעלות מול ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי את ה-Xtreamer דגם SideWinder כבר למעלה משנתיים !!

הוא פשוט מכשיר מעולה !! מנגן את כל הקבצים ללא גמגומים ותומך בכתוביות בעברית באופן מלא (כולל גודל הכתב, צבע ועוד מלא אפשרויות ).

עכשיו הדגם הזה נמכר בבאג ב 400 שח !! לדעתי ממש משתלם ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקסי בוקס בלבד.

כל השאר לא תומכים ב x264 10bit שנהיה פופולרי עכשיו, וזה ממש מעצבן.

האמת, אני בכלל בעד HTPC ושאר מחשבים זעירים שיכולים לבצע את המטלה

כמו זה-

http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=ksptelaviv&uin=12972

שיש מחשב זה לפחות מונע הפתעות כמו שינוי פתאומי בפופולריות של קידודים שונים ברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה-Xtreamer דגם SideWinder כבר למעלה משנתיים !!

הוא פשוט מכשיר מעולה !! מנגן את כל הקבצים ללא גמגומים ותומך בכתוביות בעברית באופן מלא (כולל גודל הכתב, צבע ועוד מלא אפשרויות ).

עכשיו הדגם הזה נמכר בבאג ב 400 שח !! לדעתי ממש משתלם ..

האמת שקראתי עליו ביקורות לא כלכך טובות. אומרים שהוא נתקע וקופא ובעיות של כתוביות וכו'.

בוקסי בוקס בלבד.

כל השאר לא תומכים ב x264 10bit שנהיה פופולרי עכשיו, וזה ממש מעצבן.

האמת, אני בכלל בעד HTPC ושאר מחשבים זעירים שיכולים לבצע את המטלה

כמו זה-

http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=ksptelaviv&uin=12972

שיש מחשב זה לפחות מונע הפתעות כמו שינוי פתאומי בפופולריות של קידודים שונים ברשת.

גם הפופקורן 210 וגם האקסטרימר פרודיגי?

ובתכלס אתה צודק, מחשב זה הפתרון הכי חכם. אבל המחשב שהצעת לא כולל פנימי ולא הארדיסק וזה כרוך בתוספת עוד תשלום וגם לקנות לו מקלדת ועכבר וכל העסק מתחיל להיות קצת יקר. עדיף כבר לקנות לא? במחשבים הזעירים האלה צריך להתקין גם ווינדוס? איך זה הולך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HTPC זה פשוט משתלם יותר והשקעה חכמה. אפילו מחשב נייד מיד שנייה - חבר שלי למשל מוכר לפטופ עם שני ג'יגה ומעבד

כפול ב-800 ש"ח. אני בטוח שתוכל למצוא מחירים דומים והרווחת מוצר שיעבוד ויתמוך בהכל לשנים הבאות.

כמובן שלמחשב ממש יש ערך מוסף (אינטרנט, משחקים וכולי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע שאלת מה הכי משתלם ביחס עלות תועלת, אז אני אומר לך בוודעות שזה ה- Xtreamer SideWinder . קניתי אותו לפני שנה ב- 600 ש"ח והיום הוא עולה 400 ש"ח בלבד :o תבין שהסטרימר הזה הוא פשוט תותח ומנגן כל דבר שיש ואני משתמש כבד אך ורק בקבצי FHD שכל אחד שוקל לפחות 10G..ואיזה מישו פה חרטט משהוא על 10BIT ו- X264 שאין לזה שום קשר למציאות..הוא מנגן הכל וזה המוצר עם תמיכה בעברים הכי טובה שיש בשוק כרגע ויכולות מישחק עם התרגום ברמה היסטרית.

עכשיו אתה אומר שאין לך ענייין ברשת וכאלו..ואנשים פה ממליצים לך על הבוקסי בוס שכל כולו ג'ימיקים ללא זכות קיום בלי חיבור לרשת, פשוט לא חושבים על הכסף של הבנאדם.

לגבי מה ששאלתה על BR-RIP זה אומר לנגן כותרי BR מיתוך קובץ ISO או תקיית BR ולהציג תפריטים מלאים. עכשיו ה- SideWinder מנגן ישר תסרט ללא תפריטים וה-

A-210 שיש אותו לאחי מנגן עם כל התפריטים..כל ההבדל הוא שצריך רישיון כדי לנגן BR באופן מלא וזה עניין של חיסכון לחברות ולצרכן.

HTPC זה עניין של צורך ופתיחת יותר אופציות, אבל אם אין לך חיבור לרשת זמין..אז לדעתי רד מהרעיון כי גם אלחוטית לא תצליח לנגן FHD חלק ואז פיספסת תעיקר.

בעיקרון יש לי ניסיום עם כל הסטרימרים שציינתה חוץ מהבוקסי בוס שיצא לי רק לראות כמה פעמים ולהבין שזה מוצר כלאיים בין לסטרימר...כי לדעתי אומר גלישה באינטרנט בסלון ותו לא! אז מבחינת עלות תועלת הייתי מדרג כך:

1) Xtreamer SideWinder - אם אתה רוצה מוצר שמנגן הכל ובלי הרבה גימיקים מעבר.

2) XTREAMER PRO - אם יש לך מערכת סראונד שתומכת בפורמטי סאונד מתקדמים כמו TRUEHD וכ"ו (וזה אומר שקניתה את הרסיבר שלך בכמה אלפי שקלים אז זה די נדיר). ובנוסף תמיכה בשני HDD סטנדרתיים (גודל 3.5") שזה ייתרון למי שרוצה ליצור מקום גדול ובזול.

3)Xtreamer Prodigy - אם יש לך טלוויזיית תלת מיימד.

4) POPCORN A-210 - שום ערך מוסף למעט ניגון כותי BR מלאים

5) בוקי בוס - יותר אופציות ותכנים מקוונים ברשת.

כל אחד מהרשימת תומך אחורה במה שלקודם יש (חוץ מהאחסון של אקסטרימר פרו). וזהוא התעייפתי לרשום את כל זה..מקווה שעזרתי לך להחליט :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מישו פה חרטט משהוא על 10BIT ו- X264 שאין לזה שום קשר למציאות..הוא מנגן הכל וזה המוצר עם תמיכה בעברים הכי טובה שיש בשוק כרגע ויכולות מישחק עם התרגום ברמה היסטרית.

זה שאין לך מושג מה זה קידוד 10 ביט ומה זה בכלל x264 ובאיזה קידוד הקבצים שאתה רגיל אליהם מגיעים לא אומר ש "אין לזה קשר למציאות". הסיידוויינדר לא יודע להתמודד עם 10 ביט, וככל ששיטת הקידוד הזה תיעשה יותר ויותר פופולרית, כל הסטרימרים למיניהם יעשו פחות ופחות רלוונטיים.

בוקסי בוקס זה הסטרימר היחיד שבמקום להשתמש בלעדית ב DSP כמו רוב הסטרימרים משתמש בקומבו CPU-GPU

אז כן, הוא לוקח 7-14 וואט במקום 4 בערך שחלק מהסטרימרים האחרים לוקחים, אבל לפחות יש לו קצת יכולות future proofing.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאין לך מושג מה זה קידוד 10 ביט ומה זה בכלל x264 ובאיזה קידוד הקבצים שאתה רגיל אליהם מגיעים לא אומר ש "אין לזה קשר למציאות". הסיידוויינדר לא יודע להתמודד עם 10 ביט, וככל ששיטת הקידוד הזה תיעשה יותר ויותר פופולרית, כל הסטרימרים למיניהם יעשו פחות ופחות רלוונטיים.

בוקסי בוקס זה הסטרימר היחיד שבמקום להשתמש בלעדית ב DSP כמו רוב הסטרימרים משתמש בקומבו CPU-GPU

אז כן, הוא לוקח 7-14 וואט במקום 4 בערך שחלק מהסטרימרים האחרים לוקחים, אבל לפחות יש לו קצת יכולות future proofing.

אני אשמח להשתתף בניסוי !!

איך אתה מעביר לי קובץ לבדיקה לראות אם המכשיר מנגן אותו ?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להעביר לך יהיה קצת בעיה (קבצים גדולים...) ולתת פה לינק יהיה ווארז.

פשוט חפש hi10p ברשת ובדוק את הקובץ הראשון שאתה נתקל בו

רצוי שיהיה 10 bit או hi10p בשם הקובץ כדי לוודא 100% שאכן מדובר בקובץ 10 ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X264 זו שיטת הקידוד הנוכחית (שהחליפה את MPEG-2) לכל סרטי FHD שתמוריד היום וסרטי BR..אבל אצלך זה נעשה פופולרי רק היום..מה שתגיד. 10BIT קשור לשיטת דחיסה ואיפיון הצבעים שאתה רואה בסרט...נעזוב את זה בצד שצריך טלוויזיה ממש עם דיוק צבעים היסטרי כדי שתבחין בהבדל (וכמובן יקרה)..כל העניין מסתכם בעדכון גרסה שמסכם מעשיו אנחנו מדברים ב- 10 BIT ולא 8. בכלל אם תלא יודע קודקים משתנה כל כמה שנים ובשביל זה יש מה שנקרא עדכון גרסה. הדבר היחד שתכלס דורש חומרה חדשה הוא קודקי סאונד (בגלל מעבד עם רישיון שהחברות רוכשות מ- DTS DOLBY וכ"ו).

אתה מכניס לבנאדם לראש לקנות בוקסי בעוד שאין לו אפילו חיבור רשת או ...אז מה הערך המוסף שיצא לו מכך?..ניגון תכנים יקבל בדיוק אותו דבר בשאר הסטרימרים שציין.

בכל מקרה גם אני אשמח להשתתף בניסוי..תן שם של קובץ עם הקידודים ופורמטים הכי עדכניים שתמכיר ונראה איך יתמודד איתו הסטרימר ב- 400 ש"ח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתן תודה על התגובה המפורטת! לפי ביקורות שראיתי בזאפ על הסיינדווינדר, המכשיר הזה נתקע וקופא המון פעמים בהצגת סרט FHD וגם הממשק שלו איטי ומגיב בדיליי. זה נותן הרגשה של מוצר זול ולא איכותי ולא מלהיב אותי כלכך לקנות מכשיר כזה. אצלך זה לא קורה?

מחשב זה באמת האופציה הכי טובה. השאלה אם שווה להוציא עכשיו בסביבות ה1500 שקל בשביל HTPC או מחשב כמו ה- Eee שאולי יוכל להריץ לי את הסרטים. כי בכל מקרה אצטרך בעוד כשנה לצרכי לימודים וכו', אבל עד אז, המחשב יהיה רק לצרכי .

שאלה אחרת- האם בHTPC צריך להיות כ.מסך סביר כדי להריץ את הסרט בלי תקיעות או באיכות טובה, או שאין הבדל בין כרטיסי המסך? (אפילו מובנה וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הבוקסי בוקס כמעת שנה ויש לי רק דבר אחד לומר עלו

מדהים!

בזמן שקניתי אותו עשיתי קצת השווה והבוקסי עם הממשק הנוח שלו פשוט עדיף.

הממשק שלו באמת מדהים כל כך מסודר ונוח סורק סיפריות שקבעתה מראש (בדחיפות שאתה קבוע) , מזהה לך את הקובץ ומדביק עלו את הפוסטר של הסרט/סידרה לפי עונה/סידרה ממש נוח ממש כיף

- שליטה מלאה של AIR PLAY (כמו ה TV) החל מי אפליקציה של שלט ועד הזרמת שיר/סרט מהמכשיר לבוקסי (או מה ITUNES)

יש מספר הפקלציות שבנו תמכשיר בערץ (יס הוט מקו) העניין האמיתי זה האלו מי ארה"ב בעיקר כמו HULU VUDU דורשים IP מי ארה"ב ולכן דורש VPN (קל מאוד לעשות דרך הבוקסי) אבל שווה כל רגע!

לגבי העניין של "בלי תקיעות" או בלגן בכתוביות

-אין מה להגיד על כתוביות הוא פשוט מושלם יש לו אפילו מנגנון לחיפוש כתוביות דרך המכשיר עצמו

-יודע לנגן קובץ שנמצא בRAR (בין אם במחשב או בUSB מחובר) ככה שאתה פאילו לא צריך לחלץ מראש.

2.0 לא היה לי איתו מעולם באפר בסרט של 1080P זה קצת העברה מספיק נמוך (גם בכאלו של 32MB לשניה אוכל אותם בלי בעיה הכבדים באמת)

-בWIFI כל עוד הראוטר נמצא איתו באותו חדר במרק של 4-5 מטר הוא מזרים 720P בלי באפר בלי כלום! , 1080P זה כבר אחר וזה אל באשמת הבוקסי זה פשוט היכולת של תקן N , גם הם זה נמצא במרחק סביר של 4-5 מטר יש הפרעות (מתחות בקירות וכל מיני דברים) זה מעט את הקצב .. בכבל LAN זה עובד בסדר גמור מנגד.

קיצור אני אומר רק BOXEE BOX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...