מחפש המלצה למלמה דיגיטלית קומפקטית ואיכותית בתקציב של 1000 ש"ח - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה למלמה דיגיטלית קומפקטית ואיכותית בתקציב של 1000 ש"ח

vincecarter

Recommended Posts

שלום רב,

אני מחפש מצלמה קטנה ואיכותית לשימוש ביתי ממוצע( תמונות באירועים משפחתיים בתוך הבית ומחוצה לו , וכמובן גם לטיולים בחו"ל)

התקציב שלי כמו שאמרתי הוא 1000 ש"ח עם חריגה של 200-300 גג וזאת על מנת להרוויח אחריות או כרטיס זכרון וכו

המועמד המוביל שלי כרגע זה :

Canon ELPH 310 HS / IXUS 230 HS / IXY 600F http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=814273

מצלמה דיגטלית חדשה Canon ELPH 310 HS / IXUS 230 HS/ IXY 600F מצלמת אולטרה זום קומפקטית ואופנתית .חיישן CMOS בעל מערכת רגישות גבוהה - HS חדשה המשפרת את איכות התמונות בכל מצב.רזולוציה של 12.1 מיליון פיקסלים.עדשה רחבה מאוד! 28 מ"מ בעלת זום אופטי X8 .מייצב תמונה אופטי,רגישות גבוהה וזיהוי תנועה מניבים תמונות חדות .מסך איכותי 3 אינץ LCD .מעבד תמונה מתקדם DIGIC4! יכולת צילום מהיר ברצף. תומך בפורמט iFrame .צילום וידיאו FullHD 1080p כולל זום אופטי וייצוב תמונה בזמן ההקלטה סאונד סטריאופוני.מצבי צילום רבים בינהם מצב צילום חכם המגדיר עצמו למצב התמונה האופטימלי מבין 32 מצבים אפשריים וכן מצב צילום וידיאו איטי ואפקטים מתקדמים לבחירה.פועלת בעזרת כרטיסי

SD/SDHC/SDXC.

לי אישית זה נשמע ממש טוב אבל אני לא מבין גדול במצלמות ולכן

הייתי רוצה לדעת מה דעתכם על המצלמה והאם היא תתאים לדרישות שלי , וכמובן הייתי רוצה לדעת אם ישנה באותו מחיר שתתן תמורה טובה יותר.

גם אולי להוסיף עוד 300 שקל בשביל ה SX240\SX260?

תודה רבה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התקציב שלך ה-PowerShot SX230HS תהיה הבחירה הטובה ביותר, יצא לך כ- 1,300ש"ח עם אחריות 3 שנים של "קרט" (הם נותנים כרטיס 4GB וקורא כרטיסים במתנה, בשביל להשתמש בהקלטת FHD תצטרך כרטיס מהיר יותר). אני ממליץ לך להחזיק אותה קודם ביד, מיקום הפלאש מצריך התרגלות לאחיזה שונה מהרגיל.

ה- SX260HS הינה המחליפה שלה, אך לא מציגה שיפור מיוחד על הקודמת.

ה- IX230HS הינה יותר קטנה (לא באופן משמעותי), אך פחות טובה באופן כללי.

אתה יכול לבדוק גם את הדגמים הבאים -

Nikon Coolpix S9100

Sony Cyber-shot HX9V (קצת יותר יקרה)

http://www.dpreview.com/reviews/q311travelzoomgrouptest

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאות של ה- SX230HS נהדרות בפני עצמן, כך שכמה שיהיה הבדל, הוא לא כזה גדול (ה- 230 משתמשת ב- DIGIC 4 with iSAPS technology וה- 260 ב- DIGIC 5 ל- 230 יש זום x14 ול- 260 יש זום x20 היתרון הכי גדול מבחינתי ב- 260 הוא הזוית הרחבה יותר 25mm).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאות של ה- SX230HS נהדרות בפני עצמן, כך שכמה שיהיה הבדל, הוא לא כזה גדול (ה- 230 משתמשת ב- DIGIC 4 with iSAPS technology וה- 260 ב- DIGIC 5 ל- 230 יש זום x14 ול- 260 יש זום x20 היתרון הכי גדול מבחינתי ב- 260 הוא הזוית הרחבה יותר 25mm).

קודם כל תודה לכולם על התגובה.

ונראה לי שהזוית הרחבה והזום האופטי הגדול זה התרון שכדי לשלם עליו. לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא איכפת לך לחרוג מהתקציב... ה- SX230HS עם 3 שנים אחריות "קרט" ב- 1250ש"ח, ה- SX260HS עם שנה אחריות (מהחנות שבה אתה קונה, למיטב הבנתי "קרט" עוד לא מייבאים אותה) ב- 1350ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא איכפת לך לחרוג מהתקציב... ה- SX230HS עם 3 שנים אחריות "קרט" ב- 1250ש"ח, ה- SX260HS עם שנה אחריות (מהחנות שבה אתה קונה, למיטב הבנתי "קרט" עוד לא מייבאים אותה) ב- 1350ש"ח...

בסוף החלטתי להתאפק עוד קצת ( על מנת להגדיל את התקציב טיפה) ולרכוש את ה SX260

תודה רבה לכולכם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח ששווה להתאפק בשביל ה SX260.

DPREVIEW בדיוק פרסמו את הסקירה שלהם עליה, אני חושב שאיכות התמונה שלה פחות טובה מה SX230 (כנראה פשרה בגלל העדשה היותר מורכבת).

בכל אופן, היתרון היחידי כרגע של ה SX260 הצטמצם לעדשה רחבה יותר (אבל הרבה יותר "איטית" בצד הטלה).

אני הייתי נשאר עם הSX230 ומשקיע את העודף בכרטיס טוב ומהיר וסוללה ספייר.

עריכה: שכחתי לצרף את הלינק-

http://www.dpreview.com/reviews/canon-powershot-sx260-hs/7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי אותה מקרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לא בטוח ששווה להתאפק בשביל ה SX260.

DPREVIEW בדיוק פרסמו את הסקירה שלהם עליה, אני חושב שאיכות התמונה שלה פחות טובה מה SX230 (כנראה פשרה בגלל העדשה היותר מורכבת).

בכל אופן, היתרון היחידי כרגע של ה SX260 הצטמצם לעדשה רחבה יותר (אבל הרבה יותר "איטית" בצד הטלה).

אני הייתי נשאר עם הSX230 ומשקיע את העודף בכרטיס טוב ומהיר וסוללה ספייר.

עריכה: שכחתי לצרף את הלינק-

http://www.dpreview.com/reviews/canon-powershot-sx260-hs/7

יש גם את SX240? שהיא בין ה 230 ולבין ה 260 מה איתה?

כי את האמת אני באמת יכול לקנות את ה 230 בהרבה יותר זול... אבל מצד שני ה 260 היא שנת 2012.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא בדיוק בין ה 230 ל 260, המספור של קנון מטעה פה קצת.

היא בדיוק אותו דבר כמו ה 260, רק שאין לה GPS.

אישית, אני אוהב את האופצייה של ה GPS, ובדר"כ התוספת במחיר לא גדולה. אם אתה מעדיף את ה 230 בגלל איכות התמונה, אז לך עליה, אם אתה מעדיף את טווח הזום היותר גדול של ה 260/240, לך על אחת משתיהן.

עריכה:

לגבי הטיעון של "שנת 2012" , תציץ פה בהשוואה ותראה שהמצלמות (230/260) מאוד (מאוד) דומות, ההבדל העיקרי הוא בעדשה.

יש כמה תחומים שה 230 עולה על ה 260 (חוץ מעניין איכות התמונה) כמו קצב אש גבוה יותר ועדשה יותר מהירה קצת בצד הרחב.

http://www.dpreview.com/products/compare/side-by-side?products=canon_sx230hs&products=canon_sx240hs&products=canon_sx260hs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...