אוזניות In-Ear עד 200 שקל בשביל מוזיקה בטלפון. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות In-Ear עד 200 שקל בשביל מוזיקה בטלפון.

SimonSays

Recommended Posts

היי,

תעיף מבט כאן:

http://www.head-fi.org/t/478568/multi-iem-review-238-iems-compared-astrotec-am-90-added-05-21-12

אני מניח שמכאן והלאה תסתדר (על כל זוג שנראה לך לך תראה ביקורות וכו')

בעקרון על ציוד אודיו תמיד ממליצים לגשת ולשמוע אך הרבה מדי דגמים מעולים של לא מיובאים לארץ כך שזה לא כל כך רלוונטי.

אני רואה שאתה עם sgs1. שזה מעולה. למכשיר (יש לי גם) יש מגבר בכלל לא רע.

רק מה, בשביל לנצל אותו כמו שצריך יש צורך לשדרג את המכשיר עם voodoo sound.

האם עשית את זה כבר? אם לא, ספר כאן בבקשה איזו גרסת קושחה יש לך ואני אתן לך הסבר+לינקים למה צריך לעשות (התהליך מערב החלפת קרנל)

כל הסיפור הזה משפר את איכות הסאונד ופותח לך אפשרות להגיע לווליום ממש ממש חזק (ללא קליפינג או ארטיפקטים בסאונד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה אחלה. לי באופן אישי יש את "האח הגדול" שלהן, ה- Vsonic GR07 מאז יום שני ואני מרוצה.

שים לב שלפי ההתרשמות של הבחור שערך את הטבלה, לאוזניות אופי סאונד הנוטה להיות קהה ועם זאת די שקוף.

שבעברית זה אומר (ותקנו אותי אם אני טועה) שבאופן יחסי התדרים היותר נמוכים "מיוצגים יותר בכבוד" (לא הרבה יותר) אבל חוץ מזה הסאונד יחסית מאוזן ונשמע כמו שהאמן התכוון או לפחות כמו שזה נשמע אצלו באולפן. (בניגוד לסאונד צבוע המדגיש תדרים מסויימים על חשבון אחרים, לרוב בעיקר באס וטרבל)

בקשר ל-vooodoo לדעתי הקרנל שלך תומך בזה כבר!

פשוט תוריד שנקראת Voodoo Sound מהגוגל פליי.

אתה תופתע לראות שעד היום שמעת בווליום של 10- (עשר שלילי) DB ואתה יכול להרים את הווליום בערך עד 2+ ~ 3+ באופן נקי לחלוטין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי עוד קצת סקר שוק החלטתי להזמין את הVisang R03 תודה רבה לכם על העזרה :)

ניסים-הורדתי את התוכנה והיא עובדת, עכשיו נשאר לחכות לאוזניות ולראות את ההבדלים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני נכנס לכם בפוסט..

אבל גם אצלי הבעיה דומה , יש לי איפון 4 , ואני משתמש באוזניות הרגילות הלבנות שהם סטנדרט בשמע ..

יש איזשהי תוכנה כמו בגלאקסי כמו שנאמר כאן שנותנת בוסט בווליום ?

אני בדיוק על הרשימה הארוכה שפרסמת פה , יש כל כך הרבה סוגים שאין לי מושג איך הם נשמעות ..

כנ"ל בעיקר שומע טראנס , פרוגרסיב , טכנו , וכל מה שקשור לזה ..

תקציב עד 400 אני חושב שזה מספיק :)

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...