האם מחשב גיימינג יכול לספק את חווית המשחקיות של PS3 או XBOX360 ? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מחשב גיימינג יכול לספק את חווית המשחקיות של PS3 או XBOX360 ?

uriroll

Recommended Posts

אהלן חברים,

אני מתלבט כבר יותר מידי זמן לגבי איזו קונסולה לקנות ולא מצליח להגיע להחלטה

בגדול אני רוצה לשבת עם החבר'ה לשחק משחקי מכות סטייל WWE12

הבנתי שלקנות היום או PS3 זה בגדול זריקת כסף מבחינת רמת החומרה

השאלה האם אפשר להעביר במחשב גיימינג את החוויה מבחינת רמת המשחקים (אנחנו משחקים בעיקר משחקי מכות והרפתקאות)

כאשר הדגש הוא על משחקים חברתיים - שיהיו 3-4 שלטים פזורים בינינו (עדיף אלחוטיים) וכולם מעורבים ביחד במשחק

אין לי שום צורך במשחקי אונליין ואין לי זמן להתעסק בכל הנוגע לפריצות, צריבות וכו' רוצה פעם בחודש להוריד משחקים מהרשת

להזמין את החברה וכמו שאני מוריד סרט והוא מוכן לצפייה ככה אני מצפה גם מהקונסולה/מחשב את אותה מהירות העבודה.

חוץ מזה רוצה לדעת יש בכלל משחקי מכות סטייל WWE למחשב ? או שאני חייב קונסולה ...

תודה רבה לעונים אולי סוף סוף תעשו לי סדר בראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק גדול מהמשחקים האלה (WWE, TEKKEN, UFC) לא יוצאים למחשב וגם אלה שכן יוצאים לרוב יוצאים עם גירסאות פחות טובות (במיוחד בכל מה שקשור לריבוי שחקנים).

גם משחקים כמו PES ו עדיף לשחק בקונסולה ולא במחשב, במיוחד אם רוצים לשחק עם חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול מישחקי האבקות די נדירים בPC ,אבל עם תלך דור אחורה תוכל לשחק באמולטור מישחקים לPS2

שגם ככה יש שם כישרונות מעניינים מהיום

מבחינת גימפאדים אתה יכול לקנות גימפאד 360 למחשב (בגרסה הזאת יש מתאם בלוטוט ) ועוד 3 אלחוטים רגילים

(יותר זול והמתאם יספיק ל4 גימפאדים )

מחשב מישחקים הרבה יותר חזק מהקונסולות היום

מבחינת מישחקי מכות יש מישחקי מכות שכן יצאו למחשב כמו SF4 ולאחרונה SF VS טאקן

אבל עם אתה רוצה מכות ל4 שחקנים מבחינתי המישחק הטוב ביוטר כרגע זה SSBB שאפשר להריץ בדולפין (אמולטור למחשב )

שים לב שזה עוד גרסה ישנה של דולפין ,היום האמולטור הרבה יותר טוב

דף הבית שלו פה והאמולטור עצמו חוקי

http://www.dolphin-emulator.com/

אתה יכול לכוון לו גם גימפאדי 360 וביחד עם SSBB בדולפין יהיה לך משחק מסיבה מצוין

היה לי את כל הקונסולות מינסטרים בדור הזה וכרגע עם 360 וחוץ ממצב שאתה רוצה לשחק בבילעדים לא חושב שמישתלם היום לקנות קונסולה

ובמיוחד שבקרוב יוצא הWIIU (יורש לWII )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- משחקי מכות וחברה אתה כמעט ולא תמצא למחשב - אם זה מה שאתה מחפש אז מחשב לא יתאים לך.

- לגבי החומרה הישנה - ב- רואים ממש סבבה אז זה לא אמור להפריע לך (כנראה רק פסיכולוגית).

- לדעתי, בהתחשב ביחס של מחיר לתמורה זה מאד משתלם להשקיע באקסבוקס או 3.

- אם אין לך זמן להתעסק בפריצות אתה יכול פשוט לקנות משחקים (זה נשמע מטורף, אני יודע)

ולקרירין:

- מה הטעם שמישהו ייקנה מחשב רק כדי לשחק באימולטור של ווי??? :facepalm:

- ולמה אתה כל כך להוט להמליץ לאנשים על המשחקים של הווי?

זה עומד להדהים אותך אבל לרוב השחקנים שמעל גיל 13 דמויות כמו קירבי ופיקצ'ו לא ידברו יותר מידי.

- ולגבי הווי יו (שבכלל לא עומד לצאת בזמן הקרוב ומיותר סתם לחכות) לדעתי, כמו הווי, רוב המשחקים שיהיו לו לא יהיו רציניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה Xbox. אתה יכול לחבר 4 שלטים גם למחשב, אבל משום מה מעטים המשחקים שבאמת תומכים ביותר משחקן אחד על אותו המחשב - אפילו כשמדובר במשחקים זהים לאלו שעל הקונסולות המולטיפלייר בהם אפשרי רק אונליין משום מה. מה גם שכשמשחקים ב-4 שחקנים היתרונות הגרפיים של חומרת מחשב חזקה קצת נדחקים בתוך כל הכאוס שרץ על המסך.

על הXbox תמצא מבחר של מעל 150 משחקים שתומכים ב-4 שחקנים במשחק משותף, ומעל 200 משחקים שתומכים ב-4 שחקנים במשחק תחרותי:

http://www.xboxmp.com/Catalog.aspx?p=2&hs=1&sc=4

לא חושב שיש אלטרנטיבה טובה יותר למי שמחפש לשחק בסלון עם חברים. אתה יכול לקנות היום קונסולה בכמה מאות שקלים לדגם בסיסי ועד מעל 1000 שקלים לדגם עם יותר גדול. על זה תוסיף עוד שלטים שצריך לקנות ורצוי גם בטריות נטענות, ואת המחיר של המשחקים עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- מה הטעם שמישהו ייקנה מחשב רק כדי לשחק באימולטור של ווי??? facepalm.gif

- ולמה אתה כל כך להוט להמליץ לאנשים על המשחקים של הווי?

זה עומד להדהים אותך אבל לרוב השחקנים שמעל גיל 13 דמויות כמו קירבי ופיקצ'ו לא ידברו יותר מידי.

- ולגבי הווי יו (שבכלל לא עומד לצאת בזמן הקרוב ומיותר סתם לחכות) לדעתי, כמו הווי, רוב המשחקים שיהיו לו לא יהיו רציניים.

1-שיחקתה בכלל בSSBB ?

2-דיברתי על מישחק ספציפי

3-הדמויות לא משנות כלום

4-בו ניראה מישחקים שהוכרזו -AC3\דרקסיד2\הלינס קולוני מהרינס \נינגה גאידן 3 -וכו

כן ממש קזואל ...

והיא אמורה לצאת השנה ,הערכות על נובמבר

אתה יכול לקנות היום קונסולה בכמה מאות שקלים לדגם בסיסי

זה מתחיל מ800+ בלי מישחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתה בכלל בSSBB ?

כן, בין השאר יש לי גם ווי.

אני לא מת על כל הכאוס שיש שם למרות שאני מת לראות איך יהיה All-Stars Battle Royale

הדמויות לא משנות כלום

לך ולי לא אבל להרבה אחרים כן.

אנשים שייראו משחק עם דמות כמו קירבי יתארו לעצמם שזה משחק שמיועד לילדים קטנים גם אם הוא הכי רציני ומושקע שבעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...