"הנוקמים"- סרט מצוין נהנתי מאוד ממליץ+ביקורת קולנוע. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"הנוקמים"- סרט מצוין נהנתי מאוד ממליץ+ביקורת קולנוע.

FARKASH7

Recommended Posts

ביום שישי האחרון צפיתי בסרט החדש.

הקולנוע הנבחר היה שבעת הכוכבים הרצליה, למה לא סינימה סיטי אתם שואלים? סינימה סיטי הוא מהמקומות הגרועים ביותר לראות בו סרט.

כחובב קולנוע מושבע שיוצא לו באופן קבוע לבלות בקולנוע איכות האולמות של הסינימה מחפיר, לפעמים אתה מרגיש שאתה רואה סרט בבית, המון תקלות, לא משכנע.

אין ספק שהעובדה שהמקום לא נבנה להיות במקור, ושניסו לדחוף כמה שיותר אולמות בשטח קטן פגמה מאוד בחוויה, תוסיפו לזה את העובדה שכמעט אף פעם לא ניתן להשיג כרטיסים ותבינו למה בחרתי בקולנוע אחר.

אני מדבר על סינימה סיטי בגלילות אין לי מושג מה קורה בראשון מקווה שהמצב שם טוב יותר.

שבעת הכוכבים בהרצליה הוא אחד הקולנועים הטובים ביותר שביקרתי בהם, האולמות ברמה מאוד גבוה ואני לא מדבר רק על אולם מס' 1 אלה גם על השאר.

האווירה מצויינת אנשים באים לשם כדי לראות סרט, אתה מרגיש את האווירה אם זה ממחיאות הכפיים בתחילת הסרט ומהשקט המוחלט במהלך הסרט.

לאורך כול ההקרנה היה סדרן שדאג לשקט, לא שהייתה לו יותר מדי עבודה, אבל בסרט אחר שראיתי שם(רובוטריקים 3 זבל של סרט) סדרן דאג להוציא 2 שורות ראשונות של ילדים רעשניים.

את הכרטיסים הזמנתי באינטרנט אל אף העמלה המעצבנת. אולי שמישהו כבר יפסיק את העמלות האלו? הרי אנחנו חוסכים להם כסף שאנחנו מזמינים באינטרנט. לא הייתי מוכן להתפשר על המקום, בסרטי תלת מימד דרך אגב למי שלא יודע מומלץ לשבת קרוב שורה 6 ו7 הן לא מילה גסה להפך, כמובן תלוי באולם.

אנחנו ישבנו בשורה 7 באמצע מיקום מושלם.

לפי התור בקופות היו כרטיסים גם למי שלא הזמין באינטרנט.

האולם עצמו היה מצויין, נקי, הסאונד פשוט מעולה, איכות ההקרנה גם, הפריע לי שאין מקום לכוס במשענת היד של הכיסא אבל נסלח.

הפופקורן כמו בכול מקום יקר, קולה בינונית ופופקורן עלו 36 שקלים.

התחלתי בכוונה עם משהו שהיה חשוב לי להעביר, כשמדובר בסרט רציני ועם ציפיות חשוב לבחור אולם איכותי, אחרת זו לא אותה חוויה וההבדלים מורגשים.

נעבור לסרט- הסרט למי שלא יודע הוא פרוייקט שעובדים עליו כמה שנים.

כול דמות קיבלה סרט, לפעמים אפילו שתיים והתחילו להתפתח קווי עלילה שלמי שמכיר הכילו רמיזות רבות לחיבור שצפוי לקרות בהמשך.

הסרט לטעמי הוא סרט מצויין, כשאתה יושב בסרט של מעל לשעתיים ואתה יוצא בהרגשה שיכולת בקלות להמשיך לצפות בו כנראה שמישהו עשה עבודה טובה.

העלילה מתפתחת טוב, לא מורחים אותה יותר מדי, אין עודף קיצ'יות אמריקאית להפך קטעים שצפויים להיות קיצ'יים מוחלפים בסצנות עם הומור, וכן בסרט יש הרבה הומור כזה שגורם לך לצחוק לא לחייך.

האפקטים מצויינים, לא חיפפו ולא חסכו, המשחק אמין מאוד.

אני בכווה לא מספר על העלילה, ולא נותן אפילו ספויילרים קטנים כי אני לא רוצה להרוס לאף אחד את החוויה של הסרט.

עוד דבר יפה הוא שאני חושב שגם מי שלא ראה את הסרטים הקודמים על הדמויות יכול לצפות בסרט הזה בלי חששות.

לסיכום פתיחה מעולה לקיץ, אני מקווה שההמשך של הקיץ הזה יעמוד ברף הגבוה שהסרט הזה הציב ולציפיות מהבאים אחריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, ראשית תודה על סיקור סביבת הצפיה, בהחלט לא עניין זניח

בחוויית הקולנוע.

שנית, הסרט בסדר, לעיתים סבבה, יעני יש תמורה לכרטיס,

אם מתעלמים מ - 3D המיותר שהולבש עליו בכח.

לא סרט מופת, אבל כפי שציינת, מעביר בסבבה את הזמן.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, ראשית תודה על סיקור סביבת הצפיה, בהחלט לא עניין זניח

בחוויית הקולנוע.

שנית, הסרט בסדר, לעיתים סבבה, יעני יש תמורה לכרטיס,

אם מתעלמים מ - 3D המיותר שהולבש עליו בכח.

לא סרט מופת, אבל כפי שציינת, מעביר בסבבה את הזמן.

:xyxthumbs:

יש רק 3D??????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התאכזבתי, אולי כי ציפיתי להרבה בגלל ביקורות חיוביות מהסוג הזה.

בסהכ זה סרט בינוני עם אפקטים מצויינים.

העלילה והתסריט בינוניים מינוס, ההומור ברמה נמוכה, יש לא מעט קיטש, יותר מדיי אקשן, פחות מדיי עלילה ולא מתעמקים בכלום.

סרט הרבה פחות טוב משאר סרטי גיבורי העל שמופיעים בו (הענק הירוק, איירון-מן וכו) והייתי אומר שהוא גם דיי הרס את הדמויות של הגיבורים שמופיעים בו (הענק הירוק הופך בסרט לדמות קומית, לדוגמא).

אני מצטער שהלכתי לראות אותו בקולנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נהנתי, אבל לגבי סימנה סיטי, אני גר בראשון ומאז שפתחו "אצלנו" אני לא הייתי בגלילות. מצער לשמוע שזו הרמה.

בראשון הרבה יותר טוב, איכות ההקרנה טובה מאוד (הייתי בבכורה אז זה היה האולם הגדול ביותר) האולם היה נקי והייתה אווירה של.. כיף (מחיאות כפיים שהוצג השם "מארוול" ושכל דמות הופיעה). כנראה שהסרט היה ממש טוב, בגלל כשהוא נגמר לא האמנתי שעברו כמעט שעתיים וחצי והייתי חייב לטוס הביתה.

סיקור מעולה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...