תמיכה בנושא דרייברים של ATI.. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיכה בנושא דרייברים של ATI..

2Fluffy4U

Recommended Posts

שלום לכולם,

לפני כמה ימים התקנתי את הגירסה העדכנית של הדרייבים לכרטיסי המסך של ATI 12.4, כאשר שיחקתי בסקיירים אחרי כ- 20 דקות המשחק פשוט נתקע והייתי צריך לסגור אותו בטסק מנג'ר.

בדקתי טמפרטורות וראיתי שמהר מאד (גם המאוורר הרעיש יותר מבדרך כלל) הכרטיס שלי מגיע ל - 79 מעלות.. דבר שלא קרה בעבר לפני התקנת הדרייבר. רציתי לשנמך, לגירסה ישנה יותר ועשיתי driver sweeper ב - safemode, ובסוף החלטתי לתת לדרייבר הזה צ'אנס נוסף בגלל שעשיתי את ההסרה המלאה של הדרייבר.. אלא שכעת הוא לא מזהה את תוכנת ה - CATALYST, ונותן הודעה של

Cli. implemantaition.

עצות? אני כבר מותש מהסרות והתקנות.. מה גם שכעת הקונטרול פאנל לא מזהה בכלל את תוכנת הקאטליסט..

המון תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, לא ציינת באיזה כרטיס מדובר.

בהנחה שמדובר באחד מה6870 שיש לך בCF, האם שניהם מתחממים כך?

מה קורה עם המאוורר בתכונה של הדרייבר? יכול להיות שהוא נעול על מהירות מאוורר מסויימת. פשוט להוריד את הV ולשים על Auto.

כדאי לבדוק מה קורה עם המאווררים והמשחה הטרמית של הכרטיס.

רק שתדע שטמפ' של 80 מעלות מקסימום יכול להיות בסדר בכרטיסים האלה, תלוי בנסיבות.

באיזה מארז מדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.. אז ככה, אני כרגע עם כרטיס יחיד של 6870, את השני שלי שמתי לבנתיים במחשב של אח שלי..

הכרטיס הגיע לטמפרטורות של 100 מעלות, כאשר המאוורר לא מעלה באופן אוטומטי את הקצב סיבוב... (אני בדרך כלל לא עובד עם אפטרברנר MSI),

הצלחתי היום לשנמך לגרסה 11.12 וסוף סוף הצלחתי גם להעלות את ה - catalyst בלי הודעת האימפלמנטיישן.. אבל כששיחקתי דיאבלו עם ה - אפטרברנר ראיתי שהכרטיס הגיע ל - 100 מעלות, ומהירות המאוורר נשארה על 23 אחוז..

בכל מקרה - ההתפתחות של היום היא שקיבלתי הודעה שכונן ה- שהזמנתי פה באתר בהזמנה הקבוצתית הגיע, אז נסעתי לאסוף אותו, חזרתי הביתה ופירקתי את המחשב לגמרי..

המארז הוא CM690, פירקתי את כל המאווררים שלו וניקיתי אותם, פירקתי את כרטיס המסך וניקיתי גם אותו.. חיברתי את הכונן והתוכנית שלי היא להתקין עליו מחדש.. ואז לקוות שאולי התקנת הדרייברים מחדש ללא שום רקע קודם ובנוסף לנקיון שעשיתי עשוי לעזור.. אם לא אני משער שיותר סביר שהבעיה היא אחת משתיים - כרטיס עצמו קצת תקול / הגענו לקיץ ואין מה לעשות הטמפרטורות גבוהות יותר..

(דרך אגב היום בבוקר כשבדקתי הכרטיס ב - IDLE היה על 45, מהירות מאורר 23 אחוז..)

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

התקנתי ומערכת הפעלה מחדש..

התקנתי כרגע את הדרייבר 11.12 של ATI.

הכל עובד בסדר.. הטמפרטורות של הכרטיס יחסית גבוהות - צריך לשים את המאוורר באופן ידני על לפחות 35 - 40 אחוז מהירות (במהירויות האלה הוא גם יחסית מתחיל להישמע דיי חזק).. וב - IDLE הוא בסביבות ה - 45 מעלות..

טמפרטורות המעבד יחסית טובות, במאמץ סביר (לא תחת תוכנת מאמץ) הם לא עוברים את ה- 58 מעלות וב - IDLE בסביבות ה - 37 - 36.

השאלה שלי כעת היא האם לעדכן את הדרייבר לנוכחי - 12.4 או להשאר במצב הקיים..

קראתי בכל מיני פורומים שהעדכונים האחרונים של ATI ממש על הפנים, ואני ממש מרגיש את זה על בשרי.. אומרים שה - 12.4 לא תואם בכלל לדיאבלו 3 ושיש ארטיפקטים, וכרגע למשל המשחק מרגיש דיי בסדר.. לא יפייפה אבל גם לא רע..

המון תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...