יש מצב שהגבילו לי את ההורדה??? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש מצב שהגבילו לי את ההורדה???

pringles

Recommended Posts

לאחר הרבה זמן (יותר מידי זמן....) שלא שיחקתי בהירוס2 החלטתי שאני רוצה לשחק שוב

קיצר

אני מצאתי בקאזה ורוצה להוריד אך להפתעתי זה מוריד מ8 יוזרים על 0.30 בערך...

אז לא הבנתי מה קורה והחלטתי לנסות להוריד כמהקבצים גדולים מ50 מגה עד 600+ ולהפתעתי זה מוריד גם על מהירות דומה

אך שירים שהם קטנים זה מוריד טוב על מהירות 60 70 וגם זה ליפעמים בדכ על 40 50

ושתבינו הקבצים הגדולים זה דברים שקל להוריד כי יש אותם בשפע ולא אכפת לאףאחד שיורידו את זה

קיצר המניאקים האלה כנראה הגבילו לי את המהירות לקבצים גדולים

מה אתם אומרים

יש לי חיבור 750K בבזק בןלאומי

אם מישו יודע מיספר לאן להתקשר שירשום בקשה

ומה אתם אומרים יכול להיות מצב שהם הגבילו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מספר המשתמשים ב kazaa ירד משמעותית בזמן האחרון, אז אולי זו הסיבה למהירויות הנמוכות.

אל תפעיל תוכנות אחרות ברקע או תגלוש באינטרנט - לוקח לך רוחב פס, בעיקר רוחב פס של שליחה (upload), שגם ככה מצומצם מאד בארץ. גם כשאתה מוריד, אתה עדיין צריך רוחב פס עולה/שליחה - כדי לשלוח נתוני בקרה למקור ששלח לך את המידע.

2. תנסה להוריד קבצים דרך ה explorer מאתרים שונים. מהירות ההורדה המקסימלית צריכה לעמוד על 93.75KB/s.

3. תחפש אתרים לבדיקת מהירות החיבור.

4. יכול להיות שהורידו לך את מהירות החיבור. לי זה קרה עם זהב כשהייתי מחובר בחבילה של 256Kbps - בשלב מסויים זה ירד לחבילה של 150Kbps. התקשרתי אליהם והם סידרו את זה. לך זה כנראה לא סביר, כי אמרת שאתה יכול להוריד במהיריות של 50KB/s.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אין הבזק האלה כנראה הגדירו אצלם כאשר אני מיתחבר לפוטים של קאזה אז יש איזה הגבלה

עשיתי ככה התחלתי להוריד משו מאקספלורר זה היה משרת בארץ קיצר זה הוריד על 50 משו כזה

קיצר הפעלתי קאזה

ואין זה לא פעם ראשונה שאני מפעיל קאזה עם הורדה באקספלורר

פיתאום אני רואה המהירות ירדה משמעותית ל14

קיצר כיביתי את קאזה

פלאי פלאים זה חזר למהירות הרגילה

ואין אני עושה את אותן פעולות כל הזמן ואותם דברים פועלים לי כל הזמן

ואין לי או טרויאניים

קיצר

זה פעם ראשונה שאני חווה דבר כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשפה שלך: אין מצב שהגבילו לך רק את הקאזאא ורק קבצים גדולים בקאזאא. זה ממש לא הגיוני. אם כבר היה קורה משהו, כל האינטרנט שלך היה יורד לחבילה נמוכה יותר, ולא רק הקאזאא או רק קבצים גדולים בקאזאא.

מתי תפסיקו לקחת את הקאזאא כמדד לבדיקת המהירות שלכם? קאזאא, כמו כל תוכנת שיתוף, מורידה קבצים ממשתמשים אחרים. ומאוד יכול להיות שלמשתמשים האלה אין מהיר או שהם מגבילים את ההעלאה שלהם. לכן אתם לא תמיד יכולים להוריד מהר מהקאזאא, ההורדה לא תלויה בכם בלבד.

אם בכל זאת אתה חושב ששמו לך הגבלות, פשוט תתקשר לספקית/חברת תשתית ותגיד להם על זה, במקום סתם לשבת בבית ולהתעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...