שדרוג לוח , מעבד וזיכרון - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג לוח , מעבד וזיכרון

yuri886

Recommended Posts

טוב אולי מישהוא מכם ישים לב שיש עוד דיון שלי בפורום מפרטי מחשב ..החלטתי ךנסות לשמוע חווד דעת גם בפורום הנ"ל (אני יודע שמרביתכם פעילים ביותר מפורום אחד)

אכן מרבית ההודע מועתקת מהדיון השני :|

ברשותי מחשב בן כ3 שנים .

המרט הנוכחי הוא :

C2D E8400 @ 3 GHz

Gigabyte ep45-ds3r

kingstone 800 Mhz 1 Gb X 4

ENGTX460 DirectCU/2Di/1GD5

psu : 600 watt (not 80% eff

case : phantom

3 hdds

Noctua NH-U12P SE2 CPU Cooler

זה המפרט בגדול יש 4 מאוורים במארז..

אני מחפש לשדרג את המחשב (לוח, מעבד, וספק)

מה התקציב המקסימאלי? 2000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לא ניראה לי שיש איפה אפשר לחסוך חח..

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משקים , תכני HD ותוכנות CAD

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). מזדמן עד תדיר :solidworks & catia

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: מיועד למשחקים כבדים קימים , BF3 , COD , ולכ מה שימא V , Max payne וכו

בנוסף משחקי (SWTOR)

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). בסך 22" של סמסונג Syncmaster T200P . רזולוציה של 1920 על 1200

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות ככל הנראה ללא AA (בדכ לא משתמש בו)

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? דיסקים קשיחים , מארז, כרטיס מסך . צורב , מאוורים

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא מתוכנן בעתיד הקרוב

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. עדיף אזור הצפון

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). תמיכה ב CF\SLI ו USB 3

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? כן

לפי מה שאני קראתי\מבין עדיפןת ל CAD היא לאינטל..

אין לי בעייה עם AMD

חשוב לי 8 GB זיכרון

אם מעבדים של אינטל עדיף I5 .

ספק עדיפות ל 600-700 Watt , יתכו ואשדרג את הכרטיס מסף לצמד או למשהוא יותר עוצמתי + בעתיחד הלא רחוק אני מתכנן להוסיף SSD

בנוסף אשמח לשמור על הקירור למעבד (הוא ממש טוב) ..

אני לא ממש בטוח אם אני באמת צריך את שידרוג הספק אבל בסופו של דבר זה אחד הרכיבים שסופגים הכי הרבה (הוא עבר החלפת מאוורר עקב רעש בלתי נסבל) ..

אני מודע לזה שהכרטיס מסך יכול להות צוור בקבוק אך אין לי אפשרות\צורך לשדקג אותו כרגע (גם בגלל שיש עליו עוד שנתים ו 4 חודשים)

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך לשדרג את הספק.

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Ivy Bridge Core i5 3570K Socket 1155 6MB 3.4Ghz Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1044

לוח אם:

MSI Z77MA-G45 Sata3 Usb3 DVI/VGA/HDMI

כמות: 1 - מחיר: ₪570

זיכרון:

8Gb KINGSTON KIT ( 4G X2) Hyper-X BLUE

כמות: 1 - מחיר: ₪259

סה"כ: ₪1873

מתחרים בכל הצעה ומפרט בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 1836 ₪

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האופציה המשתלמת בשבילך נראית כלקחת לוח תומך SLI, ולקנות את המחשב של החבר בTMS (שזה גם ככה אופציה טובה בשבילו בגלל שהם זולים)

ואז תוכל להוסיף לעצמך גם את הכרטיס הזה http://www.tms.co.il/product/11329

שאלה חשובה נוספת בלי קשר לכרטיס זה אם אתה רוצה לשמור אופציה לOC מכיוון שזה מייקר את השדרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה

הקטע שאז אני אצתרך לשדרג את הספק ואז אני חורג מהתקציב

והשאלה הנוספת היא הם אין משמעות שמדובר ביצרנים שונים של הכרטיס , אני יודע שמה שהכי משפיע זה המעבד ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...