מה משמעות המספרים 10/100Mbps בכרטיס רשת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה משמעות המספרים 10/100Mbps בכרטיס רשת

alone66

Recommended Posts

זה מהירויות נתמכות שנמדדות ב mbps שהם מיליון ביטים לשניה. 100mbps שקול ל כ 12.5MB/s וזאת המהירות הנפוצה ביותר בfull duplex שאומר שיש קו נפרד לשליחה וקו נפרד לקבלה.

היום ברוב המחשבים יש כרטיס 10/100/1000 אבל בשביל 1000mbps צריך לרוב נתב/switch יקר יותר וכבלים 5e ומעלה. היתרום ששל 1000mbps היא עבודה שקרובה למהירות של דיסק קשיח. עדיין למרות שזה קיים הרבה זמן המחיר של נתבים/מתגים שתומכים ב 1000 בשוק יחסית גבוה לנתבים/מתגים שתומכים בעד 100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתב שלא תומך בגיגהביט עולה חצי. אם תבדוק מתגים זה אותו דבר או יותר גרוע. יש סיכוי שזה בגלל שהמחברים יקרים. הרכיב לא צריך לעלות יותר מ5 דולר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'וק אחד , שעון 25 מגה אני חושב ואספקת מתח לרוב באים עם phy מובנה ועובדים לא מנוהלים בלי בעיה ללא צורך במעבד חיצוני. עדיין המחברים עם המגנאיקה לגיגה יכולים להיות יקרים.

אני עובד על מוצרים עם מתג ואני יודע דבר או שניים על מתגים של יותר מחברה אחת. :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע .. ה1043ND לא עולה פי שניים מה841ND בגלל הסוויץ של 1Gbps ..כמובן שהחלפת השבב שאחראי על חיבורי הLAN וWAN מעלה את המחיר בסופו של דבר ,אבל ה1043ND מגיע גם עם מעבד חזק יותר , אנטנה נוספת וכמובן גם מתקדם יותר שאחראי על הרשת האלחוטית ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...