התלבטות לגבי רכישת כרטיס מסך חדש, על מה הייתם הולכים במצבי ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לגבי רכישת כרטיס מסך חדש, על מה הייתם הולכים במצבי ?

mickeyz

Recommended Posts

אני מעוניין לשדרג את המחשב הנוכחי שלי, מפרט:

מעבד: Q9400

לוח אם: ASUS P5Q

כוננים קשיחים: 1TB WD הסדרה הירוקה + 300GB WD הסדרה הכחולה

זיכרונות: OCZ DDR2 1066 4X1GB

כרטיס מסך: 4670

השימושים העיקריים שלי מהמחשב הם גלישה באינטרנט, אופיס, וסרטים.

כעת אני מעוניין לשדרג אותו על מנת שאוכל לשחק בדיאבלו 3 ובעוד משחקים שעתידים לצאת בצורה טובה ברזלוציה 1680x1050.

המארז שלי קטן ולא יכול להכיל את הכרטיסים הגדולים יותר, לכן אצטרך לשדרג למארז חדש כמו כן ספק חדש 620W של .

יש לי קירור בסיסי שעלה 80 ש"ח וגם אותו אחליף על מנת לבצע OC חזק למעבד לצמצם את צוואר הבקבוק שעלול להיווצר עם כרטיס מסך חדש.

בנוסף ארכוש כונן SSD למערכת ההפעלה.

יש לי ניסיונות רעים עם כרטיסים של RADEON מבחינת הדרייוורים, כל פעם שאני משדרג דריוור זה מראה לי שגיאות לכן חשבתי על .

על איזה כרטיס מסך הייתם הולכים במקומי ? התקציב לא רלוונטי, המטרה שהמחשב ידע לנצל אותו כמו שצריך ולהריץ משחקים בצורה טובה.

תודה רבה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שואל אותי הייתי הולך על ה680 אם אין לי בעיית תקציב... אני לא חושב שמעבד כמו שיש לך יעשה כל כך צוואר בקבוק ובמיוחד עם OC... זה בכל זאת מעבד ארבע ליבות... וזה דבר שישאר איתך במידה שתשדרג את כל המערכת...

אופציה אחרת היא להביא כרטיס מסך יד שניה ולהנות ממנו...

או אם יש לך קצת סבלנות סדרה 600 צריכה לצאת כל רגע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא נשמה...

בודדים הם המשחקים שבאמת דורשים כמות גדולה של ...

עם 4 גיגה יהיה אפשר להסתדר עוד שנה שני וחצי לפחות לדעתי בלי להרגיש למעט מקרים בודדים כמו באטלפילד ודומיו...שגם שם 4 גיגה מספקים אם לא עושים דברים אחרים עם המחשב

יש לך בטרייד זון 570 באלף שקל...יכול להיות אחלה דיל...נקנה לפני חצי שנה עדיין באחריות עוד שנתיים וחצי...כרטיס חזק שיוכל ללוות אותך תקופה לא קצרה ברמה גבוהה

יש לך גם 6950 פתוח ל6970 ב900 תן לו גם כיווץ קטן במחיר וזה גם אחלה דיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...